Anket Sitesi

Anket Üzerinde En Sıcak Polemiklerin Yaşandığı Yorumlar

12 Eylül cuntasının lideri, 7. Cumhurbaşkanı Kenan Evren, 12 Eylül döneminde işkence olduğunu kabul ederek şöyle dedi:'Bizim kontrolümüzde değildi ki. O zaman da bakan vardı, özür dilemek ona düşerdi'. 12 Eylülde işkence görenlerden biri olsaydınız bu söze ne cevap verirdiniz?

quartz: demokratik haklarda kısıtlama oldu diye müdahale eden 12 eylülcüler her anlamda demokratik hak ve özgürlükleri daha da kısmışlardır, bu dönemin en utanç duyulan olayları ise işkencelerdir. 1983 yılına kadar cunta denetiminde olan bir ülkede geçiş hükümetinin bakanı mı tek sorumludur şimdi? kaldı ki evren yaşı gereği imza hakkına bile sahip değilken neden konuşturulur anlamam. tipik türk mentalitesi, kendi hariç herkesi suçlamak, utanmasa onlar işkence istedi der.
17 Kasım 2008 . 2 Polemik . Ankete Git
62yurtsever: Kenan Evren bu Ülke'ye en büyük zararı veren kişilerden olmuştur.O'nunla larşılaştım bir defa ve inanın 10 civarında koruma ile geziyordu.Çok masum ya...
12 Şubat 2009 . 2 Polemik . Ankete Git
dpd06: Vereceğim cevap maalesef editörler tarafından anında kaldırılırdı ve bu küfürlü cevap yüzünden bana da baya yüklü bir ceza verilirdi herhalde.
27 Temmuz 2010 . 1 Polemik . Ankete Git
keremege: Kendisini aklamaya çalışıyor. Yargılanmadan geberecek ya, ona yanarım. Yaptıkları da yanına kar kaldı bu ve bu gibi canilerin.
18 Kasım 2008 . 1 Polemik . Ankete Git
Anketi oluşturan üye: dpd06 . 16 Kasım 2008