Anket Sitesi

Anket Üzerinde En Sıcak Polemiklerin Yaşandığı Yorumlar

İstiklal Marşı'nın TBMM'de kabul edilişinin 86. yılında, İstiklal Marşı üzerine bir anket: En sevdiğiniz, sizi en çok etkileyen kıtalar hangileri?

zerrin_367: 6. kıta çok hoşuma gidiyor.akp ye gönderme gibi.topraklarla birlikte içindeki insanları satanlara duyrulur
30 Haziran 2008 . 21 Polemik . Ankete Git
ebru2006: Hilal kelimesi gecmeyen bütün kitalar.
1 Nisan 2007 . 14 Polemik . Ankete Git
famılyrock: diğer emperyalist devletlerin marşı gibi istiklal marşı da ırkçı bir tutup sergiler (bakınız 2. mısra). bunu m. akif mi yazdı sonradan mı değişti ben bilmiyorum ama bu faşist bir yaklışama sahip olduğu gerçeğini değiştirmiyor.
22 Aralık 2010 . 8 Polemik . Ankete Git
stratocaster: bu anketi bir de sayın başbakanımız oylasa ne güzel olur :) hayatındaki en büyük azaplardam biri olur sanırım.. işaretleyecek şık bulamaması da cabası olur ve muhtelemen 'ilgilenmiyorum/fikrim yok' şıkkını işaretler..
16 Haziran 2007 . 6 Polemik . Ankete Git
ulusalci: Arkadaş, yurduma alçakları uğratma sakın; / Siper et gövdeni, dursun bu hayâsızca akın. bu mısranın gerçekleşmesi kahredici.
28 Ocak 2009 . 4 Polemik . Ankete Git
yalnızdeniz: Kıtalar,sözler hepsi anlamlı ve içine işleyen şiir insanın ama besteyi ve bestecisini anan olmaz bu ülkede,hatırlayan,kimdir diye soran,ben dahil yoktur,neden acaba?Beyin engelli miyiz biz? Bestecinin yaptığı bu güzel ve zor beste olmasa bu sözleri ruhumuzda hissedebilir miyiz acaba?
29 Mart 2007 . 4 Polemik . Ankete Git
Anketi oluşturan üye: manas . 13 Mart 2007