Anket Sitesi

Anket Üzerinde En Sıcak Polemiklerin Yaşandığı Yorumlar

Dev-Genç, Dev-Yol gibi geçmişimizde sol değerleri savunan topluluklar yeniden bir araya gelse, bunları destekler misiniz?

israfil: savunduklarının sol anlayış olduğunu kim söyledi ki
3 Eylül 2007 . 20 Polemik . Ankete Git
ekinox: desteklemekle kalmam , çalışmalarında da yer alırım. günümüzde hızla artan irticai faaliyetlerin bir sebebi de bu oluşumların karşısında herhangi düzenli bir sol faaliyetin bulunmamasıdır.
3 Eylül 2007 . 19 Polemik . Ankete Git
ERGENEKON: kökü dışarıdan gelen fikirler benim ülkeme ilaç olamaz.Biz milli değerlerimiz ile ayağa kalkıp yeniden lider ülke olmalıyız.
6 Eylül 2007 . 11 Polemik . Ankete Git
ibrahimocak: Malesef şu anda birçok sol örgüt emperyalizmin ve kapitalizmin desteği ile ayakta ve onların hedeflerine destek vermekte
4 Eylül 2007 . 10 Polemik . Ankete Git
karacaahmet: kalıntıları şimdi var ve okullarda sexse özgürlük adlı bildiri dağıtıyolar...
9 Kasım 2007 . 9 Polemik . Ankete Git
nofear79: Boş işlerle uğraşan toplulukları hiçbir zaman desteklemedim
6 Eylül 2007 . 8 Polemik . Ankete Git
sephiroturk: sol diye bir sey kaldimiki
3 Eylül 2007 . 6 Polemik . Ankete Git
tugcesss: Sol içerikli dergiler... Evet gerçekten çok komik! Gülüyorum ve destekleyenlere acıyorum. Daha ağır bir tabir kullanırdım ama neyse... Burdan gençlerimize sesleniyorum: Bu dergilere prim kazandırıp beyninizi boş şeylerle dolduracağınıza(!) Teksas-Tommiks alın! Hatta yemek tarifleri falan okuyun. Emin olun daha faydalı olacaktır.
7 Mart 2008 . 5 Polemik . Ankete Git
selçuk0090: hakkı barış ulaş kurtuluşa kadar savaş.
3 Eylül 2007 . 3 Polemik . Ankete Git
atesh_ve_su: ben liberalim. yani aslında solcu değilim, sağcı ise hiç değilim (Allah korusun). ama solculara olan desteğim sonsuzdur. her zaman solcuların yanındayım. dolayısıyla kesinlikle desteklerim.
3 Eylül 2007 . 3 Polemik . Ankete Git
durceylan: Malesef Komünizmi yaşamış olan Rusya'da Lenin, stalin, kruşçev gibi yöneticiler gözlerini kırpmadan milyonlarca insanlar öldürdüler. Türkiye'de sol değerler bunun için tasvip edilmiyor ve %1'leri bile aşamıyor.
3 Eylül 2007 . 1 Polemik . Ankete Git
Anketi oluşturan üye: d-genc . 30 Ağustos 2007