Anket Sitesi

Anket Sonuçları

KADINLARA ÖZEL POLLİN ABLA: Arkadaşça kız arkadaşım olan birisine daha sonra duygularımın değiştiğini kendisinden hoşlandığımı söyledim.Bana "Sana hiç o gözle bakamıyorum, kalbim çarpmıyor" dedi. Tam 4 yıldır bu kızın gönlünü kazanmak için emek veriyorum. Kıskandırmak için başkalarıyla bile birlikte oldum. Israr etmedim ,bunaltmadım. Hatta hiç konuşmadığım uzun zaman dilimleri bile oldu. Ancak işin ilginç yönü, benden hiç rahatsız değil, hayatında hep olmamı istiyor, bana çok güveniyor, benimle her şeyini paylaşabiliyor ve beni özlüyor. Bana "Sen beni hak ediyorsun" demesine rağmen iş ilişki noktasına gelince "Olmayacak" diyor. Ne yapmalıyım?

%34,0Hayatından çıkarmalısın
%21,3Seni erkeksi bulmuyor olabilir, kaybetmeyi göze alarak yöntemlerini değiştirmelisin
%21,3İlişki yaşama ihtimali her zaman vardır, seviyorsan devam etmelisin
%17,0Arkadaş kalmaya çalışmalısın
%4,3Bence;
%2,1Anlamadım / Fikrim yok
Ankete Katılım: 94 üye
Anketi Paylaş:
">
Anketi 30 üye beğendi

Ankete Yazılan Yorumlar

suhiss: bence kız sadece senin ona olan ilgini seviyor, her kız ilgiyi sever. Ancak sana aşk duysaydı, hayır demezdi zaten en azından deneyelim derdi. yani yakın ilgini seviyor ama daha fazlasını istemiyor bence..
29 Mart 2013
ünlü: bence senin ilgin onun egosunu tatmin ettiği için sana bu şekilde davranıyor ilgisiz davranırsan bak nasıl peşinden gelir tecrübeyle sabit dene gör
28 Mart 2013 . 1 üye beğendi
krikee: aynı durum benimde başıma geldi bir erkek arkadaşım bana 5 yıldır aşıktı ben onun beni sevdiğini bile bile arkadaş kaldım ona o gözle bakmadığımı söyledim ama sonunda o bu duruma dayanamayıp benden uzaklaşınca onu özlemeye başladım sonunda da barıştık aşık oldum şuan çok mutlu bi ilişkimiz var.sende onun hayatından kısa süreliğine çık ona arkadaşlığınızın bittiğini söyle o sana gelene kadar da onu arama.seni özledikçe sevgisi aşka dönüşecektir bu riski göze almalısın
26 Eylül 2012
pharmaton: Arkadaşken iyi anlaşıyorsanız bence daha fazla riske atma arkadaşlığınızı zaten istese 4 yıl boyunca çoktan birşeyler alevlenirdi ben olsam arkadaş kalırdım .
1 Kasım 2011
cemreist: fazla zorlamanın alemi yok,demekki seni istemiyor.
19 Eylül 2011
pinokyo: Boş ver usta. Kızlar böyledir. Kafa karışıklığı işte. Sen 'arkadaşça kız arkadaşın' olan bu hanım ablamızla arkadaşlığı sürdür. Ama bir üstad der ki 'Dost olunmaz sevdiğinle' Yani ya sevgili olursun yada hiç bir şey.
30 Mayıs 2011
mmrespect: Çok açık seninle vakit geçirmeyi seviyor.Bir erkeğin ona ilgilenen gözlerle bakması,komplimanlar hoşuna gidiyor.Ama seninle daha ilerisini yaşamak istemiyor.Bu kadarı yeterli onun için.Uzun süre tanışık olduğunuz ve arkadaş bazında çok şey paylaşrığınız için de yamuk yapmayacağına inanıyor.4 yıldır'istemiyorum'diyorsa istemiyor demektir.Eğer senin için olay'sevgili olabilmekse'görüşmemelisin.Eğer'ben de ona güveniyorum,böyle birini kaybetmemeliyim'diyorsan da hislerine gem vurmalısın derim ben.
17 Mayıs 2011 . 1 üye beğendi
living_dead: 'İstemem yan cebime koy ' dedikleri bu olsa gerek.
16 Mayıs 2011
pınarzd: Şımarıklık yapıyor işte. Uzaklaşmalısın.
16 Mayıs 2011
en.cadi: Kukla mısın sen?
8 Mayıs 2011 . Polemikleri Oku
Anketi oluşturan üye: Önert . 23 Şubat 2011