Anket Sitesi

Anket Sonuçları

POLLİN ABLA: Bir arkadaşım 4 yıl görüştüğü sevgilisinin onu o 4 yıl boyunca farklı farklı insanlarla internetden konuşarak aldattığını öğrendi.Ve tabi araları da bir hayli bozuldu.Şimdilerde ise arkadaşım çok büyük çelişkide "Affetsem mi ,affetmesem mi?" diye... Sonuçta "Yüzyüze görüşmemiş diyor, kaç kere telefon hattı kırdım bana yine aldı" diyor, ayrıca "Kaç kere başbaşa kaldık ama benimle birlikte olmayı teklif dahi etmedi" diyor, "Sevmeseydi bütün bunları yapar mıydı?" diyor. Ailesi ise son derece karşı onunla "Görüşmeni istemiyoruz" diyorlar. Sen söyle Pollin Abla arkadaşım ne yapsın?

%54,2Ailesini dinleyip affetmesin
%23,2Pollin Abla`da karar veremedi
%17,6Bir şans daha verip affetsin
%4,9Şöyle yapsın;
Ankete Katılım: 142 üye
Anketi Paylaş:
">
Anketi 35 üye beğendi

Ankete Yazılan Yorumlar

anafor: Affetmesin.
11 Kasım 2012
feeling19: Fırsatını bulsa resmende aldatır bu kişi, eminim.
20 Eylül 2012
mavi_prens: Durum ortada,malesef o 4 sene sana acı bir tecrübe olacak.Durumu kabullenip yoluna devam etmen gerek
24 Mayıs 2012
coniss: Konuşarak aldatmak?:)
23 Şubat 2012
pharmaton: Ben olsam bir şans daha verirdim ne de olsa doğruysa sadece sanal paylaşım olmuş iyice enine boyuna konuşup karar verip bir şekilde ailesini ikna etmeye çalışsın bence.
31 Ekim 2011
servetcembar: Gelene 1 desin...Yormasın...
27 Ağustos 2011
sari_zeybek: Onunla bir daha görüşmesin ve ayrılsın ama bunu ailesi öyle istediği için değil, karşısındaki kişi kendisini internetten de olsa aldattığı için yapsın.
7 Ağustos 2011
ibrahimpekin: İnternette yapılan çapkınlıklarla, güncel hayatta yüzyüze görüşerek yada temas ederek yapılan çapkınlıklar arasında çok fark var. Ayrıca insanlar ikilemde bile kalsa, daha çok uğraştıkları şey yada kişi üzerinde karar kılmış demektirler.
3 Temmuz 2011
herehuro: Bir kere yapan yine yeniden yapar. Bu onun karakteri ilk fırsatta, ilk bunalımda yine yapar, çünkü ona göre aldatma değil, sadece kaçış ne biliyim ego tatmini ya da ahh derdine dermandır. Tecrübedir, arkadaşın uzak dursun derim, evlenincede düzelmiyor bunlar.
1 Temmuz 2011 . 1 üye beğendi
Leyla-tr: Kesinlikle affetmesin yaaa sakın
26 Haziran 2011
Anketi oluşturan üye: pınarzd . 2 Haziran 2011