Anket Sitesi

Yorum Üzerindeki Polemikler

Uluslararası futbol karşılaşmalarında Türkiye dışında hangi milli takımı destekliyorsunuz?

atesh_ve_su: yunanistan tabii ki. ben yunanistan aşığıyım. ülkelerini de severim, kendilerini de severim, dillerini de severim, yunanlılarla ilgili her şeyi severim :)
cikolatakmrl: aferin sana =)
22 Ağustos 2009 . Ankete Git
berxay: Geçmiş yıllarda yaşayan insanların cahilliğindendir bence. Artık hiç bir Yunan bir Türk'ü ülkesinden atmaz. Hatta ilişkilerimiz düzelmeye bile başladı, mesela 2009 Eurovision'da Yunanistan'dan 3 puan aldık.. (Bu da bir başlangıç)
24 Haziran 2009 . Ankete Git
yasinseyhan: Madem çok ortak noktamız var niye mübadele yapıldı niye onlar bizi topraklarından sürdüler bizde onları madem bu kadar dostuz niye birbirimizi katlettik yunanistan türkiye için düşman potansiyeline sahip onlarda bizi tehdit olarak algılıyorlar bu yargıyı değiştirmek Avrupa Birliği'ne girmekle değişeceğini düşünüyorum
24 Haziran 2009 . Ankete Git
Held: Neymis o sacma sapan tarih?
14 Mayıs 2009 . Ankete Git
berxay: Saçma sapan bir tarih yüzünden komşumuzla düşman olmak hiç doğru değil. Geçmişte neler olmuşsa olmuş, adı üstünde geçmiş..! Yunan aşığıyım diyemem, ama bazı ırkçı arkadaşlar gibi nefret etmiyorum.
14 Mayıs 2009 . Ankete Git
godlike: Unutmayın yunanlıların büyük çoğunluğunun türk topraklarında gözü var ama bunu tüm yunanistana mal etmek doğru değil...
13 Haziran 2008 . Ankete Git
x_mert_57: (mcalex sana katılıyorum
2 Haziran 2008 . Ankete Git
Held: Bu durumda etnik özürlüler tabirini kullandigim zaman editörler siliyorlar.Ama bunu kendileri yorumlariyla kabulleniyorlar zaten.
23 Nisan 2008 . Ankete Git
Held: Kökeninin yunanli olma ihtimali yüksek.Yoksa dogal bir ask degil bu.
23 Nisan 2008 . Ankete Git
timsah016: Her zaman Almanyayı destekledim Bunda Gert Müller.Şitelike,Mayer.Bekanbaur katkıları var
30 Mart 2008 . Ankete Git
Asimasal: Osmanlı İmparatorluğu tarih boyunca yeteri kadar ders vermiştir o millete. Her zaman Türklerin arkasından iş çeviren daima sırttan vuran ve Ata ya hakaret eden milleti sevmem söz konusu bile deildir, seven arkadaslarada saygı duymuyorum onların sorunu bambaşka.
1 Mart 2008 . Ankete Git
crazy_girl: arkadaşlar yunanistanın bize yaptıklarından sonra seviyoruz demek kusura bakmayın ama yürek ister siz hiç yakın tarih okumuyo musunuz yaaa
12 Ocak 2008 . Ankete Git
Ugur18: ateş ve su seninki platonik aşk karşılıksız acı ama gerçek haberin olsun
10 Kasım 2007 . Ankete Git
zeng: Yunanlılar da çoğu avrupa ülkeleri gibi türkleri sevmiyorlar.Size bir şey sorayım.Yunanlılar geçmişten gunumuze kadar şu dünya hayrına bir şey yapmış mı?Hayır.Zararlarından biri Adamlar hristiyanlığı 3 tanrılı din yaptılar. Dini böldüler koskoca hristiyanlık.
19 Ağustos 2007 . Ankete Git
berkerhan: git orda yaşa hadi
7 Ağustos 2007 . Ankete Git
armi_85: dost olmak hep bizim mi elimizde.hep suç Türk mü yunanlının hiç mi suçu yok.yunanlı bir adam güney kıbrısta bir belgesel hazırlıyo adam ölüm tehditleri alıyo yalanları ortaya cıkardı diye nasıl bir mantık bu.okumadan etmeden milli gözlerle bakıyoruz gibi yorum yapmayın.Türk insanı durduk yere kimseye düşman muamelesi yapmaz.
4 Ağustos 2007 . Ankete Git
jaqueee: Ben arkadaşıma katılıyorum.Yunanistan güzel bir ülke takımı da kültürleri de güzel.Böyle ırkçı ayrımlar yapmamalısınız.Tarih tarih olmalı ve artık dost olmalıyız
4 Haziran 2007 . Ankete Git
atesh_ve_su: ayrıca bu konuyu burada tartışmak doğru olmaz, çünkü bu siyasetle ilgili bir şeydir ve siyasi bir tartışma buraya uygun değil...
23 Nisan 2007 . Ankete Git
atesh_ve_su: sen benim yazdıklarımı ya tam olarak okumuyorsun, ya anlamıyorsun, ya da ben anlatamıyorum. kendisi durmadan 'ılımlı islam'dan bahsediyor. yani Laik Cumhuriyet'in yerine ılımlı islam'ı getirmek istiyor. Atatürk'ün ilkeleriyle sorunları var ve kendisi milli görüş kökenli, yani 'şeriatçı' bir geçmişi var (belki de hala öyledir). bütün bu nedenleri önceden de saydım zaten, şimdi hepsini tekrarlamış oluyorum...
23 Nisan 2007 . Ankete Git
koobee24: o zaman neden ha bire islamcı tayyip olmasın,islamcı tayyip gitsin gibi sözler kullanıyorsun ?
22 Nisan 2007 . Ankete Git
atesh_ve_su: sen benim dindarlara karşı olduğumu ima etmeye çalışıyorsun ama bu sitede birçok kez dindarları savunduğumu da anlaşılan bilmiyorsun. bilseydin öyle bir şeyi ima etmezdin. ve tekrar söylüyorum, tayyip erdoğan iyi bir insan olabilir, insanlığına ve kişiliğine bir söz söylemem. ister dindar olsun , ister ateist olsun, benim kimseyle bir sorunum yok. ama asla iyi bir siyasetçi değildir...
22 Nisan 2007 . Ankete Git
atesh_ve_su: benim ne dindarlarla bir sorunum var, ne de dinsizlerle. tayyip erdoğan çok iyi bir insan olabilir, çok iyi bir eş olabilir, çok iyi bir baba olabilir, ama iyi bir siyasetçi değildir. çünkü onun siyasi görüşleri Laik Cumhuriyet için tehlikelidir. kendisi milli görüş kökenlidir ve durmadan 'ılımlı islam' tabirini kullanan da odur.
22 Nisan 2007 . Ankete Git
atesh_ve_su: koobee, anlaşılan sen benim birçok yorumumu okumuşsun. ama yeterince kadar çok okumamışsın. çünkü o zaman tayyip erdogan'ı anti-laik ve 'milli görüş kökenli' olduğundan ve kendisinin bu yüzden türkiye için zararlı biri olduğunu düşündüğümden dolayı kendisini pek sevmediğimi anlardın.
22 Nisan 2007 . Ankete Git
koobee24: ben soruyu atash vesu'ya sordum her yere maydonoz olmazsan cevabını ondan almak isterim.engin bilgilerini de kendine sakla.
22 Nisan 2007 . Ankete Git
thubahh: bu sorunun zaten sadece bir tane cvb i var..onu da ben verdim bile..yoksa zoruna mi gitti?!
21 Nisan 2007 . Ankete Git
koobee24: soruyu atesh ve su'ya sordum cevabı o verirse sevinirim.
21 Nisan 2007 . Ankete Git
thubahh: tayyip erdogan islam dinine bagli falan degil..ne kadar da safsin ya..adam cikmis orda din kisvesi altinda toplumu kandiriyor..din le siyaset yapiyor yani..sen de ona dindar diyorsun...asil Türk adi altinda Türkiyeyi asagilayan o dur...Türkiye yi avrupa birligi karsisinda nasil kücük düsürüp rezil ettigini hatirlatirim.!
21 Nisan 2007 . Ankete Git
koobee24: ya ates ve su isteyen istediği dine inanır saygı duy diyorsun da tayyip erdoğan'ı dindar birisi diye daha doğrusu islam dinine bağımlı diye istemeyen sen değil misin ?
21 Nisan 2007 . Ankete Git
koobee24: bakın susalım dedim yine konuşmuşsunuz.tuğba dinsizler adam gibi konuşurlarsa dindarlar da dinsizlere laf etmez.benim karşı olduğum Türk ismi altında Türklüğü aşağılamaya çalışanlardır.
21 Nisan 2007 . Ankete Git
thubahh: herkes haddini bilecek...din konularina artik kimse girmesin...inanan var inanmayanlar var.Özellikle de 'dindar'lar bunu kabul etsinler artik.Tartismanin bi manasi yok.!
20 Nisan 2007 . Ankete Git
Anketi oluşturan üye: dîde . 12 Nisan 2007