Anket Sitesi

Son Yorumlar

Kitap okumayı seviyor musunuz?
keremege: Sevilmez mi! Kışın evde, yazın kumsalda en büyük aşktır...
26 Temmuz 2020 . Ankete Git
Instagram'da daha çok hangi içerikli hesapları takip ediyorsunuz?
keremege: Sosyal medya kullanmıyorum ve hiç canım sıkılmıyor:))
26 Temmuz 2020 . Ankete Git
Sizce çapulcu ve vandal kimdir?
keremege: Erdoğan karşıtı olan herkes çapulcu, vandal, fetocu ve vatan hainidir. Gezi olaylarına katılan ben ise; baş çapulcuyum!!!
26 Temmuz 2020 . Ankete Git
Şehitlik kavramı vatan, millet, din unsurlarını koruma uğrunda ölmek ile ilişkilidir. Özünde dini bir misyondur. Bu kavramsallaştırmayı, sözde örgütler kurarak yine sözde değerler sistemine, hedefinde bulunan kitleleri düşman olarak oturtarak kullanan yapılar sizce var mıdır?
Anketelma: Beynim yandı
26 Temmuz 2020 . Ankete Git
Hangi dine inanıyorsunuz?
Anketelma: İslamiyet
26 Temmuz 2020 . Ankete Git
Günlük hayatınızda tespihin yeri nedir?
Anketelma: İkisi içinde kullanırım tesbih güzeldir ve sanattır
26 Temmuz 2020 . Ankete Git
Sadece kadınların üye olmasına izin verilen bir internet forum sitesine kadınmış gibi üye olup yorum yazar mıydınız?
Anketelma: Evet diyorum ama üye değilim.......
26 Temmuz 2020 . Ankete Git
Aşağıdakilerden hangisi sizin karakteristik özelliğinizi yansıtmaktadır?
Anketelma: Beyin?
26 Temmuz 2020 . Ankete Git
Geçen gün otururken çok sevdiğim iki arkadaşım kavga etmeye başladı. Kavganın başını duyamamıştım. Onlara nedenini sordum ama önce söylemek istemediler sonra zorlayınca söylediler. Biri mastürbasyonun günah olduğunu hiçbir zaman yapmayacağını söylerken ,diğeri bunun günah olamayacağını söyledi .Tartışma kızışınca Pollemik. com'da anket yapmayı teklif ettim. ikisi de kabul etti ama ne yazık ki kendilerini açık etmek istemiyorlar .Bu yüzden iş başa düştü. Size sorarken yapıp yapmadığınızı , sağlıklı olup olmadığını sormuyoruz. Kim Haklı? "Mastürbasyon günahtır" diyen A kişisi mi?, "Mastürbasyon günah değildir"diyen B kişisi mi?
Anketelma: Gusül gerekir öylece sıkıntı yok
26 Temmuz 2020 . Ankete Git
Büyük ölçüde can kayıplarının yaşandığı Suriye'deki karışık ortamda kim haklı?
Anketelma: Kimse
26 Temmuz 2020 . Ankete Git
Tayyip Erdoğan bir söyleşide; ''Zamanım olmadığı için kitap okuyamıyorum, arkadaşlarım kitap özeti getiriyor'' derken Başbakan Ahmet Davutoğlu seçim mitinginde başka birinden bahsederken; ''Okuma özürlü, özetten kitap anlaşılır mı?'' dedi. Sizce kim haklı ?
Anketelma: Bence özet dediği 3-4 sayfadır, birisi bana 4 sayfalık bir özet getirse az buz anlarım ama okumak gibisi yok ama ikisinin de tutumu çok yanlış ve eksik
26 Temmuz 2020 . Ankete Git
Gayet samimi olduğumuz bir arkadaşımız, işle alakalı bir konuda olumsuz bir durum yaşadı. Bunu benimle paylaşmak için aradı ve karşılıklı konuşuyorduk. Tabi ben de onu destekler nitelikte konuşuyordum. Ancak o konuşurken araya girip bir şeyler söylediğimi düşünmüş olmalı ki bana; ''sende lafımı kesme, ille de bir şeyler söylüyorsun'' dedi. Ben de; ''bana kızma yahu'' falan dedim hafif gülerek ama resmen fırçaladı bu sebeple. Ben de susup dinledim. Sonra anlattı konuştu, ben sustum tabi doğal olarak. Sonra ben susunca ''orada mısın?'' dedi, ben de dinlediğimi söyledim. Neyse sonra konuşalım dedi. Ben de tamam iyi akşamlar dedim kapattım. Ancak bu davranışına ve bana kızmasına tepki gösterdik. Çocuk değiliz ve çocukla da konuşmuyoruz malum. Şu anda da aramızda isimsiz bir küslük var, iletişim kurmuyoruz ikimiz de. Sizce burada kim haklı?
Anketelma: Sen
26 Temmuz 2020 . Ankete Git
Biriyle uzun yılardır görüşüyorsunuz ve evlenmeyi düşünüyorsunuz. Birbirinizi seviyorsunuz, aranızda ki saygıda sonsuz, fakat anlaşamıyorsunuz. Sizce sevgi ve saygı evlilik için yeterli mi, yoksa anlaşma evliliğin vazgeçilmez ilkesi mi?
Anketelma: İkiside çok ama çok önemli
26 Temmuz 2020 . Ankete Git
Merhaba, belki çok sıradan bir soru olacak ama genelin fikrini almak açısından bu konuda bir anket yapmak istedim. Ben 23 yaşımdayım ve bir yıldır birisiyle çıkıyorum. Sevgilimle birlikte olmak istiyorum, yani cinsel açıdan ancak kız arkadaşım bunu kabul etmiyor. Evlendiği kişiyle bunu yapması gerektiğini düşünüyor. Ben de bu devirde hala böyle bir düşüncenin varolmasını anlayamıyorum ve hatta çok sinirleniyorum. Kız arkadaşım dururken bunu başkalarıyla yapmak istemiyorum. Bu konu açıldığı her seferinde kız arkadaşımla büyük kavgalar yaşıyoruz. Siz kimin haklı olduğunu düşünüyorsunuz?
Anketelma: Ayrıl onla istersen ama kız arkadaşın da haklı
26 Temmuz 2020 . Ankete Git
Bir gemide 100 kişi var, bunların 99'u katil 1'i masum. Siz o gemiyi batırır mısınız?
Anketelma: Onayını alır öyle yapardım
26 Temmuz 2020 . Ankete Git
'Asla yapmam' dediğiniz 3 şey?
Anketelma: Asla sigara içmem dedim ve büyük konuşmadan tek şıkla kapatmak istedim
26 Temmuz 2020 . Ankete Git
Sizce CHP solu temsil edebiliyor mu?
keremege: Koltuğuna yapışmış bir lideri olan parti solu temsil edemez...
26 Temmuz 2020 . Ankete Git . 1 üye beğendi
Eşiniz evlendikten bir yıl sonra boyundan aşağı felç oldu. Ona bir ömür bakar mısınız?
james7773424: Valla evet dedim ama yürek ister, zor, yaşanmadan bilinmez.
25 Temmuz 2020 . Ankete Git
Tüm itirazlara rağmen Erdoğan'ın ''isteseniz de, istemeseniz de yapacağız'' dediği Kanal İstanbul projesinin İstanbul'a vereceği zararlardan hangilerini biliyorsunuz?
james7773424: Valla siz karşı çıkınca insanın yapası geliyor, haklı adam. Özal bunu zaten yıllar önce anladı ve bir şey yapmadan önce chp'ye bakarım; karşı çıkıyorlarsa o millet için hayırlıdır, yaparım demişti.
25 Temmuz 2020 . Ankete Git
Trans bireylere bakış açınız nedir?
james7773424: Topluma külliyen zararlar.
25 Temmuz 2020 . Ankete Git . 1 üye beğendi
Küçüklüğünüzde 'Allah' denildiğinde zihninizde ne oluşurdu?
Anketelma: Minare gelirdi gözleri olan haşa ya hala aklıma geliyor
25 Temmuz 2020 . Ankete Git
Şu anda niye pollemik.com'dasın?
Anketelma: Üye oldum 4-5 anket yayınladım
25 Temmuz 2020 . Ankete Git
Yaptığınız yorumları düzeltmek için 'Düzelt' butonu ihtiyacı hissediyor musunuz?
Anketelma: Evet hissediyorum da o buton nerde ha burdaymış a yoo nerde buton
25 Temmuz 2020 . Ankete Git
Sizce çocuk yetiştirmek;
Anketelma: Bence birden fazla işaretlemeliydik bence öncelikle sabır şefkat bilgi ve özverigerektirir hatta hepsini gerketirir
25 Temmuz 2020 . Ankete Git
Türkiye olarak yaklaşık 35 yıldır çözemediğimiz Pkk/Terör sorununu sizce nasıl çözeceğiz ?
keremege: Demirtaş’ı özgür bırakalım önce.. Ya da suçu ne, söylesinler. Bir süre sonra; kandırıldık demesinler de! Her şeye rağmen yaşasın Türk.Kürt kardeşliği.. işine gelmeyen de Suriye’ye gitsin. Klavye başında adamlık taslamasın!
25 Temmuz 2020 . Ankete Git
Türkiye'nin giderek dindarlaştığı, bu dindarlaşmanın sonuçları olarak radikal eğilimlerin arttığı, başımıza bundan dolayı pek çok bela geldiği ve gelmeye devam edeceği şeklindeki görüşe katılıyor musunuz? (Bu görüşü savunanlar; Fetö gibi örgütlerin güçlenmesi/Türkiye'den çeşitli ülkelere savaşmak için giden radikal eğilimlerin sayısının artması, Rus büyükelçiyi öldüren polisin ruh halinde pek çok gencin ortaya çıkmasını argüman olarak benimsiyorlar)
keremege: Bugün Ayosofya’da kılınan Cuma namazı ile İstanbul’u yeniden fethettik!!! Sen daha ne diyorsun anketör:))
25 Temmuz 2020 . Ankete Git
Instagramın yaygınlaşmaya başlaması ile instagram hesapları üzerinden satış yapan sayfalar da çoğaldı. Siz hiç instagram üzerinden alışveriş yaptınız mı?
keremege: Sosyal medya kullanmıyorum fakat oğlumun yaptığı bir alışveriş sonunda hepsi aynı olan beş tişörtle karşılaştık:)
25 Temmuz 2020 . Ankete Git
Milletvekili maaşı sizce ne kadar olmalıdır?
umut.44: Kendi geçim derdine düşmeksizin halkına hizmet edebilsin diye yüksek maaşlar veriliyor. Işin başında mantık doğru. Ancak asıl mesele bu maaşı alan kişilerin içerisinde tebaasına gercekten hizmet eden, halkın derdiyle kavrulan, sürekli bir çare arama/üretme gayesinde olan bir milletvekili neredeyse hiç yok. Kısacası yüksek maaş aslen doğru olsa da, bu milletvekillerine asgari ücret bile fazla. Çünkü halktan kopuk, kendi ceplerini düşünen ve halka değil kendisine ve partisine hizmet için varlar
25 Temmuz 2020 . Ankete Git . 1 üye beğendi
Sizce CHP solu temsil edebiliyor mu?
umut.44: Dsp çok daha makul duruş sergiliyordu.
25 Temmuz 2020 . Ankete Git
Bir din hakkındaki kanaatinizi en çok ne etkiler?
keremege: Vicdan, merhamet, sevgi.... dinlerin temel kaynağı bence bunlar olmalı.
24 Temmuz 2020 . Ankete Git