Anket Sitesi

Son Yorumlar

İnternette günde ortalama ne kadar vakit geçiriyorsunuz?
pinokyo: Son zamanlarda arttı valla.
15 Ekim 2020 . Ankete Git
Hiç pantolonun fermuarını açık unutup gezmişliğiniz var mı?
pinokyo: Son anda aynada fark ettim.
15 Ekim 2020 . Ankete Git
Kırmızı elma mı, yeşil elma mı?
pinokyo: Ekşi yeşil elma
15 Ekim 2020 . Ankete Git
Resmi açıklamaya göre bundan sonra Türkiye'de üretilmekte olan ürünlerin üzerinde ''Made in Turkey'' yazmayacak ve ''Turkey discover the potential'' yazılı bir logo bulunacak. Bu durum hakkında ne düşünüyorsunuz? (Turkey discover the potential: Türkiye, potansiyelini keşfet)
pinokyo: Olumlu. Bunla beraber kalite ve reklam artmalı.
15 Ekim 2020 . Ankete Git
Sizce tüm zamanların en kaliteli yerli komedi dizileri hangileridir?
pinokyo: Yedi Numara dizi değil hepimizin rüyasıdır. İşler Güçler,Leyla ile Mecnun bunlar dizi günlerini iple çektiğimiz yapımlar. Avrupa Yakası'da güzeldi. Kaygısızlar zamanının ilerisindeydi. Bunlara ek olarak Sıdıka var birde.
15 Ekim 2020 . Ankete Git
Sizce yurtdışı seyahatleri için en büyük zorluklar nelerdir?
pinokyo: Euro'nun 10 liraya yaklaşması.
15 Ekim 2020 . Ankete Git
Açıköğretim sisteminde yer alan ikinci üniversite kapsamında bölüm bitirdiniz mi?
pinokyo: İşletme bitirdim herkes gibi..
15 Ekim 2020 . Ankete Git . 1 üye beğendi
Edinson Cavani mi, Radamel Falcao mu?
pinokyo: Falcao'da Cavani'de çok sonunu getiremedi gibi. Cavani biraz daha sanki ipi göğüsledi.
15 Ekim 2020 . Ankete Git
Alışverişlerinizi hangi marketlerden yaparsınız?
pinokyo: Metropol kartım Groseri'de geçiyor. Pahalı ama onu orada harcıyorum. Sonra ucuzcu marketlere gidiyorum hep.
15 Ekim 2020 . Ankete Git
AKP Düzce Milletvekili Fevai Arslan 10 Ocak 2014'te partisinin seçim bürosu açılışında Tayyip Erdoğan için; ''Allah'ın bütün vasıflarını üzerinde toplamış bir lider'' ifadesini kullandı. Daha sonra sözlerinin yanlış anlaşıldığını, ''Allah’ın emrettiği tüm ahlaki vasıflara sahip bir lider'' demek istediğini söyledi. Cumhurbaşkanlığı seçimi öncesinde Fethullah Gülen, yayınlanan videosunda münafıkların özelliklerini (yalan, emanete hıyanet, sözünde durmama vs.) sayarak bu özellikleri üzerinde taşıyanları ve millete zulmedenleri seçmemek gerektiğini söyledi. Cumhurbaşkanı seçilen Recep Tayyip Erdoğan'da sizce hangi özellikler bulunmaktadır?
pinokyo: Elinde güç olan herkes mübarektir. Kurban olam ben onlara..
15 Ekim 2020 . Ankete Git
TBMM TV'deki TBMM çalışmalarını takip ediyor musunuz?
pinokyo: Kavgaları izliyorum.
15 Ekim 2020 . Ankete Git
Namaz kılarken bedenen ve zihnen bu dünyadan kopabiliyor musunuz?
pinokyo: Kısa bir dönem kıldım. O dönem ayrı bir boyut değişimi filan oluyordu.
15 Ekim 2020 . Ankete Git
Hiç check-up yaptırdınız mı?
pinokyo: Aslında yaptırmak lazım. Daha yaşımız genç yaptırırız.
15 Ekim 2020 . Ankete Git
Son zamanlarda partisine ve liderine sık sık kutsallık atfeden AKP'lilere bir yenisi daha eklendi. AKP Kayseri Milletvekili Prof. Dr. Pelin Gündeş Bakır, cumhurbaşkanlığı seçiminde oyunu kullanmak için geldiği Kayseri Lisesi önünde yaptığı konuşmasındaki hangi ifadelere katılıyorsunuz?
pinokyo: Bu sözleri inanarak söylemiyorlar zaten. Çok büyük paralar dönüyor. İnsan o paralara her şeyi der. Hem de inanarak.
15 Ekim 2020 . Ankete Git
Nasıl bir sabaha uyanmak istersiniz?
pinokyo: Sahaf'ı biraz geç açsam olur. Yalnızım, sonunda. Onca kapıdan geri döndükten sonra. Annemin akşamına beni beklediği bir sabah. Gece camlara vuran yağmurun sesi.. Çocukların okul var diye mutsuz uyandığı ama mutlu olduğu bir sabah.. İlk dolmuşun sol arka cam kenarı. Kırmızı ışıkta saçları kurdeleli küçük bir kız çocuğunun servisten muzip gülüşü. Gözlemeci teyzenin ilk açtığı hamur. Kısacası olmayacak bir sabaha uyanmak isterdim !
15 Ekim 2020 . Ankete Git . 1 üye beğendi
15 Eylül 2014 tarihli Habertürk gazetesinin birinci sayfasında yer alan Doç. Dr. Neva Çiftçioğlu Banes'in ''Bunlar Varsa Psikopatsınız'' başlıklı yazısındaki 10 psikopatlık belirtisinden hangileri sizde var?
pinokyo: Makbul vatandaş çıktım. Zararsızım.
14 Ekim 2020 . Ankete Git
2 eski eşini öldürmüş bir adamı konuk alan Seda Sayan özellikle sosyal medyada büyük tepkiler aldı. Programın sponsoru dahi tepkiler nedeniyle sponsorluktan çekilirken ertesi günkü yayında Seda Sayan; ''Ben Seda Sayan'ım, halk Seda Sayan'ın yanında, tepki gösterenler azınlık'' dedi. Peki siz nerdesiniz?
pinokyo: Seda abla kızmasın ama ben yanında değilim. Hıı karşında da değilim. Çürümüş düzene bakıp çekirdek,kola yapıyorum.
14 Ekim 2020 . Ankete Git
Ünlü sanatçı Leman Sam'ın kurban kesenler ile IŞİD teröristlerini bir tutan açıklamaları tartışma yarattı. Sizce toplumun ciddi bir bölümüne terörist yakıştırması yapmak ifade özgürlüğü müdür?
pinokyo: Saçma bir yorum. Ciddiye almamak gerek!
14 Ekim 2020 . Ankete Git
Başbakan Erdoğan'ın danışmanlarından Yiğit Bulut “Bu ülkede gerçek bir sosyalist varsa o da Recep Tayyip Erdoğan'dır” dedi. Sizce Erdoğan sosyalist midir?
pinokyo: Valla 7 sene geriden cevaplıyorum bu anketi. İyi ki geriden cevaplıyorum. Şöyle ki büyüklerimiz haklıdır. Doğrudur. Öyledir. Durduk yere iş açmayalım başımıza. İki puan kazanacağız diye iki yıl yemeyelim (kafa zehir pinokyo)
13 Ekim 2020 . Ankete Git
Aylık elektrik faturanız ortalama ne kadar gelmektedir?
pinokyo: Kışın 100 tl civarı yazın malum Adana klimasız olmaz. 200'e yakın.
13 Ekim 2020 . Ankete Git
ABD'li usta oyuncu Morgan Freeman'ın hangi filmlerini izlediniz?
pinokyo: Herkesin izlediği malum filmi severek izledim bende herkes gibi ee senin herkesten farkın ne diyenler için Driving Miss Daisy der gözlerinden öperim ( uyumlu uyumsuz pinokyo)
13 Ekim 2020 . Ankete Git
Sabah kahvaltısında en çok hangi besinleri tüketirsiniz?
pinokyo: sucuklu tost ama tost ekmeğiyle yapılacak. Yanında BİM'in ananas suyu. (düşük bütçeli gurme pinokyo)
13 Ekim 2020 . Ankete Git
En beğendiğiniz çocuk kanalı hangisi ?
pinokyo: Zarok tv merkez sağ kapattı
13 Ekim 2020 . Ankete Git
Hiç sevgiliniz tarafından terk edildiniz mi?
pinokyo: buna o şarkıyı dinlerken cevap ver pinokyo .İlki komikti.İlkti.Komik başladı komik bitti. Kız etkilenmişti senden. Hatta baya sürdü etkin. Annen bile anladı sordu sana. Olmazdı,olmadı ve iyi ki olmadı. Terk eden yoktu. Diğeri fenaydı. Duvarların altında kaldığın yıllar.Giden sendin terk eden o.. Anlamadın.Şimdi dinlediğin şarkı kaldı bir tek.Sondan bir önceki masumdu hatalıydın üzdün. Af dileyecek şansın bile yoktu. Sonuncusu.Bir şarkısının olmasını bekliyorsun hala eski şarkıyı dinlerken !
13 Ekim 2020 . Ankete Git
Pollemik.com-Mini referandum anketlerinin sonuçlarını takip ediyor musunuz?
pinokyo: Ah ah eskisi gibi çok sesli olsaydı keşke. O zaman görseydin sen burayı Savaş Ay'ın A takımı gibiydi. Hır gür.O zaman bakardım. Şimdi kimse yok bir ben kaldım.
13 Ekim 2020 . Ankete Git
Ahmet Kural ve Murat Cemcir’in başrolünü paylaştığı ''Düğün Dernek'' adlı film şu ana kadar 6,5 Milyona yakın kişi tarafından izlendi.Peki film hakkında siz ne düşünüyorsunuz?
pinokyo: İşler Güçler, Kardeş Payı ekolü iyi tuttu. Filmler bunun hatrına bile izlenir. Kötü filmlerde değiller hani.
13 Ekim 2020 . Ankete Git
En sevdiğiniz balık türü hangisi?
pinokyo: Fukara adam hamsi'den başka balık bilir mi. Bizim denizimiz sığdır beyim. Hamsiden başka bir şey çıkmaz..
13 Ekim 2020 . Ankete Git
Çorabınızı oturarak mı giyersiniz yoksa ayakta mı?
pinokyo: 9 cm ameliyat izim var benim. Oturuyorum el mecbur. Eskiden yaralı bir tay olmadan önce ayakta giyerdim. Hey canına yandığım günler..
13 Ekim 2020 . Ankete Git
Yaşadığınız şehirde vakit geçirmeyi en sevdiğiniz yerler neresidir ?
pinokyo: Evim Atatürk Parkına yakın. Oradan geçerim. Mis gibi havayı içime çekerim. Köpekler çok olur onları kollarım bazen kovalıyorlar adamı. Neyse belediyenin oradaki sahaf'a uğrarım. Oradan kitap alır Çakmak Plaza'nın oradaki Çakıl'da çay içerim. Sonra geri İnönü parkı, Merkez parkı oradan Gazipaşa kızlara bakarım, nehri izlerim. En son Atatürk Parkının orada muhtarlıkta çayımı içer eve dönerim.
13 Ekim 2020 . Ankete Git
Sizce 2013-14 sezonunda Süper Lig'de yapılan en iyi yabancı transferler hangileridir?
pinokyo: Atiba çünkü hala oynuyor. Eneramo hızlıydı iyiydi. Bruma kar edilerek satıldı. Keza Bruno Alves,Emenike,Chedjou,Stancu,Babel,Cicinho,Gekas,Malouda, Bosingwa hepsi iyiydi. Verimli bir dönemmiş valla.
12 Ekim 2020 . Ankete Git