Anket Sitesi

Ankete Yazılan Yorumlar

Deneyburger anketi: Hollandalı Bilim Adamları ineğin kök hücresini kullanarak hamburger yapabileceklerini açıkladılar. Kimi uzmanlara göre bu ‘kökburger’, gelecekte açlık sorununa çözümün başlangıcı olabilecek. Peki siz laboratuvar ortamında geliştirilmiş bu eti yemeyi düşünür müsünüz?

anafor: Olumsuz bir yanı yoksa seve seve yerim, o hayvancıklar da küp için kavurma olmaz böylece.
1 Kasım 2012
sol: Steak lezzetini vermez sanmam
12 Ekim 2012
mahinur: Matrix filminde de vardı, bir adam yediklerinin hayal olduğunu biliyor ama o hayal dünyası için gerçek dünyadaki arkadaşlarına ihanet ediyordu.
7 Eylül 2012
grandvitara: Her şey de yenmez ki kardeşim.
14 Temmuz 2012
jilyat: Zaten ne bulsalar şuna çare olacak buna çare olacakdiyorlar. Yinr her yer savaş kan açlık ve adaletsizlik. Bben bu labaratuar adamlarına güvenmem zira bilimnde paraya ihtiyacı var.
11 Temmuz 2012
ukela: Düşünmeseniz de yedirirler merak etmeyin :)
18 Mart 2012
pırıl_pırıl: Düşünmekle kalmam tadına da bakarım... Gelecek öyle olacaksa kabullenmek lazım :)
12 Mart 2012
servetcembar: hamburger yemiyorum pek...Kökburgeri hiç yemem herhalde...
6 Mart 2012
keremege: Yiyemem ben kesin. Etle zaten arası iyi olmayan ben, bunun tadına dahi bakamam yani...
3 Mart 2012 . 1 üye beğendi
pinokyo: Biraz ürkütücü geliyor. Yiyemem valla. Birde açlık sorununu böyle çözmek yerine tüketim toplumunu ortadan kaldırsak. Hiç böyle işlere kalkışmamıza gerek kalmayacak
2 Mart 2012
baltam: Doğal olandan şaşmam arkadaş.
27 Şubat 2012
dpd06: Eminim bugün yediğimis fastfoodlardan daha sağlıklı olurlar, GDOsuz. Deneme amaçlı yerim, tadını beğenmezsem yemeye devam etmem.
27 Şubat 2012
drosophila: Dusunurum. Saglik acisindan bir sorun yaratmadigi gosterildikten sonra neden olmasin. Onca hayvan eti icin katledilmez hem. Bir de zaten gunumuzde hep yapay yiyecekler tuketmiyor muyuz? Boyle bir sey uretilse ve ucuza cikarilsa eninde sonunda insanlara en iyi sekilde pazarlanir ve herkes bu eti tercih eder hale gelir.
27 Şubat 2012
Anketi oluşturan üye: ferment . 26 Şubat 2012