Anket Sitesi

Ankete Yazılan Yorumlar

1937 yılında Sivas'ta doğan Rauf Tamer sırasıyla Cumhuriyet, Ekspres, Tasvir, Yeni İstanbul, Halka ve Olaylara Tercüman, Hürriyet, Bayram, Sabah, Star, Dünden Bugüne Tercüman, Bugün gazetelerinde çalıştı. Halen Posta Gazetesi'nde köşe yazılarına devam etmektedir. Rauf Tamer'in yazılarını beğenir misiniz/okur musunuz?

servetcembar: Sevmem pek kendisini...Yazmadığı yer de kalmamış hani...
14 Ekim 2011
Red-kit: Hiç tanımıyorum ama bu anketi yapan arkadaşa bakılırsa Rauf Tamer de Tayyipçidir:))
28 Eylül 2011
pinokyo: Rauf Tamer'i hiç sevmem. 1 milyon dolar olayı, geçmişte yazdığı bazı yazılar vs vs. Kısacası basın tarihinin kara bi lekesidir.
13 Ağustos 2011
kahramantürk: Rauf Tamer bab-ı alinin hafızası usta kalemlerdendir.Harika bir üslubu var, okumadan geçmem yazılarını..
11 Ağustos 2011
keremege: Okumam. Kendisine ve fikirlerine de saygı duymuyorum ayrıca...
11 Ağustos 2011
umutcul: Denk gelince okuyorum ve genelde yazıları ilgimi de çekiyor ama öyle ideolojisini ya da kişiliğini irdeleyecek derecede yazılarını detaylıca okumadım. Bunca gazete değiştirdiğine göre ya asi ruhu var ya da çabuk sıkılıyor.
10 Ağustos 2011
dpd06: Adı 1 milyon dolarlik dolandiriciliga karisip sabah gazetesinden kovulan rauf tamer mi, 1977 1 mayisinda eylemcilere açilan ateş sirasinda herkes yere yatip kurtulmaya calisirken erkekler kadinlarin üzerine yatmaya calisiyordu diye igrenc iftiralarda bulunan rauf tamer mi? Dahiyane(!) fikirlerine hic ihtiyacim yok o mahlukatin.
10 Ağustos 2011
Blase: Hiç okumadım çünkü kendini sadece posta'da gördüm,eve de posta almıyoruz
10 Ağustos 2011
pharmaton: Denk gelirse okurum.Yazılarının birçoğu hoşuma gidiyor.
10 Ağustos 2011
fadetoblackk: Şöyle bir baktım da girmediği gazete kalmamış..En son hangi gazatede gördüğümü ben de hatırlamıyorum ama denk geldiğimde okumuştum., nötrüm. Politikacı olabilecek bir tip gibi.
10 Ağustos 2011
mr.magic: Okumadan beğenip beğenilmediği anlaşılamaz kanımca, okumadan beğenmemek önyargıdan başka birşey değil. Ben okuyup da beğenmeyenlerdenim.
10 Ağustos 2011
Anketi oluşturan üye: kahramantürk . 10 Ağustos 2011