Anket Sitesi

Ankete Yazılan Yorumlar

AKP Adıyaman Milletvekili Mehmet Metiner, AKPli bakan ve vekil yakınlarının torpille devlet kadrolarına atandığı yolundaki iddialara ilişkin soruyu, ''cuma namazına gittiğimizde her hafta hutbede 'akrabalarını koru kolla' ayeti okunur'' sözleri ile cevapladı. Sizce akrabaları devlet kadrolarına doldurmayanlar bu ayete karşı mı geliyorlar?

pinokyo: Sevabına beni de bir yere atasalar. Beni de koruyun kollayın. Sevaptır.
16 Ekim 2020 . 1 üye beğendi
sinasi001: Halkı aptal yerine koymaya çalışıyor ya da tamamen cahil
28 Mayıs 2015
sol: Geliyorlar tabi ki onlara Allah hesabını soracaktır sen müdür olursun da nasıl o kadar işsiz insana iş verip eşine dostuna olması gerekenden daha dolgun bir maaşla iş vermezsin biz size akrabanızı koruyun demedik mi diye. Allah'tan bir yerde müdür değilim yoksa napardım
13 Mayıs 2015
serdary: buradaki cevap şıkları malesef yetersiz...''Bu sözlerle Kur'an-ı Kerim'e şirk koşulmaktadır'' eklenmeliydi...Kimse Kur'an-ı Kerim'i kendi kafasına göre yorumlayamaz.
13 Mayıs 2015 . 1 üye beğendi
servetcembar: Meczup biri Metiner...Akıl ve ruh sağlığı check-up'ı geçememiş...
24 Mart 2015
Ali93: Arkadaş espri yapmaya çalışmış galiba ama pek yerinde olmamış :)
26 Şubat 2015
Jgr: İslam'ı işine geldiği gibi yorumlayarak başkalarının hakkı olan veya olabilecek şeyleri kendilerine mâl edenlerin , İslam dinini öne sürerek katliam yapan Işid'den farkı yoktur.
1 Şubat 2015 . 3 üye beğendi
sherlock: Bütün insanlar Adem'le Havva'dan değil mi ki? Hepimiz akrabayız o zaman. Geçsinler aga bu işleri.
20 Ocak 2015 . 1 üye beğendi
Red-kit: Eyyy Akpliler Allahın ayetini yolsuzluğa kılıf olarak kullanan sizlerden büyük ateist yoktur :D
20 Ocak 2015
Istanbul34murat: Bence hayır öyle olsaydı dinsiz Kılıçdaroğlu'nun da bu ayeti uygulamış olduğu anlamı çıkıyor.Yoksa laik adam hiç Allah dedi diye iş yapar mı ? Zamanında 70 tane akrabasını sınavsız işe aldıysa vardır bir bildiği Kılıçdaroğlu'nun.Sonuçta Atamızın makamında oturuyor adam :))
16 Ocak 2015 . 1 üye beğendi
ibrahimpekin: Böyle bir soruya böyle bir cevap veriyor öyle mi? :) Allah'ım aklıma mukayyet ol :)) Ben artık şey geçtiklerini düşünmeye başlayacam, şey dalga :) Herhalde onlar akrabalarına böyle torpiller yaparken hakkını yedikleri onlarca gencinki kul hakkı tanımlamasına girmiyor :)
12 Ocak 2015 . 1 üye beğendi
baltam: Yalnız adamlar yolunu bulmuş. Arkanı ayete dayadın mı problem kalmıyor.
12 Ocak 2015
Anketi oluşturan üye: toynaklar . 11 Ocak 2015