Anket Sitesi

Ankete Yazılan Yorumlar

Türk futbolunun şu an aktif olarak görevde olan en iyi Türk Teknik Direktörü kimdir?

servetcembar: Ertuğrul Sağlam'ın başardığı şey benim gözümde çok kıymetli ama hala Fatih Terim...
14 Nisan 2013
mrsalvator: türkiyenin en iyi teknik direktörü aykat kocaman o kadar olumsuzluklar yaşadı ama yinede bence başarılı
9 Mart 2013
A.ceylan: Bu tartışmasız sadece Türkiyenin değil dünyanın takdirini kazanan Fatih Terim
9 Mart 2013
anafor: Şenol Güneş ve Fatih Terim ama ben Şenol demek isterim, Şenol Güneş hiç bir zaman Fatih Terim'is standartlarında çalışamadı eğer kariyeri daha kötü derseniz. Ya kadro iyiydi, yönetim kötüydü, ya yönetim iyiydi kadro kötüydü, ya ikisi de kötüydü. Bildiğim kadarıyla finansal olarak da mesela milli takımda daha az kazandı Şenol. Hepsini kenara koy, felsefe olarak çok iyi bir insan, adam gibi adam.
23 Şubat 2013 . 2 üye beğendi
dpd06: Futboldan anlamam, fenerbahçeliyim ama uefa kupasını almak aldırmak kolay iş değildir.
12 Şubat 2013
mbkburo: ziya doğan
1 Şubat 2013
goldhand: adam yıllarını verdi milli takımı herkezden çok hakediyor
24 Ocak 2013 . 1 üye beğendi
ibrfinans: bence ertuğrul hoca. elindeki imkanlara göre en iyizi o
23 Ocak 2013 . Polemikleri Oku . 1 üye beğendi
cesuryürek: Şenol Güneş gelmiş geçmiş teknik direktörlerin içinde bir numaradır.Hem centilmen hem de üniversite mezunu bir efsanedir.Kaleciliğinde de bir numaraydı, teknik direktörlüğünde de öyle.Ancak Ertuğrul Sağlam gibi inanılmazı başararak bir Anadolu takımı olan Bursaspor'u şampiyon yapan bir teknik adam Güneş Hoca'yı zorlar.
21 Ocak 2013 . 2 üye beğendi
pinokyo: Aykut Kocaman dermişim :)Aslında bi Galatasaraylı olarak Allah Aykut Kocaman'ın Fenerbahçe'nin başından eksik etmesin diye tüm kandil ve bayramlarda dua ediyorum ama neyse. Genel olarak Terim,Yanal filan denilinir ama Y.Vural,S.Aybaba,Z.Doğan,H.Karaman gibi Anadolu takımlarıyla özdeşleşmiş hocalarda iyidir. Birde yeni kuşaktan B.Korkmaz.(Futbol otoritesi pinokyo)
19 Ocak 2013
yasofeto: Fatih Terim Şenol Güneş Mustafa Denzli Ertuğrul Sağlam olması gerekiyo bana göre.
18 Ocak 2013 . 1 üye beğendi
pırıl_pırıl: Fenerbahçeliyim ama Aykut Kocaman demeyeceğim yine de. Bir fikrim yok...
18 Ocak 2013
bjk1903: Herkesin ilk aklına gelen isim olan Fatih Terim'in teknik adamlığını, kişiliği gibi beğenmem. Çalıştırdığı takımlar ve kazandığı kupalar iyi teknik direktör olduğunu göstermez. Eskiden beri her zaman maddî gücü yüksek kulüpleri çalıştırdı. Kısıtlı bir bütçe ve mütevâzı kadro ile neler yapabileceğini görmek lâzım. Şifo, Antalyaspor'da belli bir sistem oturtturdu, başarılı da gidiyor. Samet Aybaba ise gençleri keşfetmek ve kazanmak hususunda en iyisidir. Mesut Bakkal ve Ersun Yanal'ı da beğenirim.
17 Ocak 2013 . 2 üye beğendi
satisfaction: Taraflı olarak!!! Samet Aybaba diyorum Fatih Terim büyük olasılık birinci çıkar ama şunu belirteyim imparatora!!! sıradan bir takım verilsin o zaman göreyim
16 Ocak 2013 . 1 üye beğendi
Mohikan: Teknik direktör diyince aklıma hep Fatih terim gelmekte,futboldan pek anlamam ama adını en çok anımsadığım insan odur.
15 Ocak 2013
ibrahimpekin: Herkes objektif oy verirse ki hiç sanmıyorum; Şenol hocayla Fatih Terim başı çekerler ankette. Ama Şenol hocanın aslında herkesin görebildiği bir artısı var Terim'den..
14 Ocak 2013 . Polemikleri Oku . 1 üye beğendi
esrar-ii: Seçimim Ertuğrul Sağlam'dan yana has adam..
13 Ocak 2013 . 2 üye beğendi
Anketi oluşturan üye: korcen . 13 Ocak 2013