Anket Sitesi

Anket Üzerinde En Sıcak Polemiklerin Yaşandığı Yorumlar

Perşembe akşamları Samanyolu Televizyonu'nda yayınlanan, Ozan Çobanoğlu, Müjgan Gönül, Süleyman Karadağ, Sabri Özmener ve Kadim Yaşar gibi isimlerin rol aldığı, Salih Asan'ın yapımcılığını, Çelik Berksoy'un yönetmenliğini yaptığı, Güneydoğu'da zorluklara direnen fedakar bir doktorun maceralarının anlatıldığı Tek Türkiye'yi seyrediyor musunuz?

pinokyo: STV'yi pek kullanmıyoruz. Arada annem bilmem ne hocalardan konuşmalar dinliyor o kadar. Bu diziyi de illegal youtube'de lori lori adlı türküyü ararken takılmıştı ağıma orada fonda lori lori ekranda bu dizi izledim. Eğer bu izlemek sayılırsa istemeden izledim.
9 Ocak 2010 . 6 Polemik . Ankete Git
Kurtulus99: İzleyenlerin sömürülen duygularına acıyorum.
8 Ocak 2010 . 5 Polemik . Ankete Git
krgöz: Hayır izlemiyorum, izlemem de, izleyenlerin yanında oturmaktan da hiç hoşlanmıyorum, hoşçakal...
8 Ocak 2010 . 2 Polemik . Ankete Git
dpd06: Ahaha hayatımda bu kadar faşist ve komik bir dizi daha görmedim,kurtlar vadisi bile yanında solda sıfır kalır...
8 Ocak 2010 . 2 Polemik . Ankete Git
Ugugug: Topluluk içinde mecbur kalmadıkça izlemiyorum ama böyle baya denk gelmişliğim var. En azından ikili ilişkilerin suyunu çıkaran dizilerden iyidir. Olaylar yanlı yansıtılsa bile sonuçta hiç olmazsa toplumun muhafazakar kesminin sorunları nasıl gördüğü ekrana yansımış oluyor. Dikkatimi çeken bir şey de TRT6'ten de önce Kürtçe şarkı ve konuşmaları cesurca kullanılması, genç oyuncuların kazandırılması da artı sayılabilir ama dizi batıda çekiliyormuş diye duydum, bu da büyük bir çelişkidir..
8 Ocak 2010 . 1 Polemik . Ankete Git
Anketi oluşturan üye: padişah . 7 Ocak 2010