Anket Sitesi

Anket Sonuçları

Ekmeleddin İhsanoğlu'nun çatı adayı olarak Cumhurbaşkanlığı seçimine girecek olmasını nasıl değerlendiriyorsunuz?

%38,2RTE'ye muhalifim; pek iyi olmadı, daha ulusalcı biri aday isterdim
%29,1RTE'ye muhalifim; gayet iyi oldu, Erdoğan ile ancak böyle bir aday başa çıkabilirdi
%20,0RTE'yi destekliyorum; gayet iyi oldu, Erdoğan ezer geçer
%10,9İlgilenmiyorum / Fikrim yok
%1,8RTE'yi destekliyorum; pek iyi olmadı, Erdoğan'ı zorlar
Ankete Katılım: 55 üye
Anketi Paylaş:
Anketi 1 üye beğendi

Ankete Yazılan Yorumlar

karadavut07: Bu şahısın aday gösterilmesinin bir tek sebebi vardır,rtenin cumhurbaşkanı seçtirilmesi,başka bir ihtimal yok,seçim sonucunu merak etmeye degerek yok.10 ağustosta cumhurbaşkanımız tayyip erdoğandır,kılıçdaroğlu da bahçeli de dolayısıyla ekmeleddin ihsanoğlu da makamlarına dış güçler tarafından partilerinin asla iktidar olamaması ve akpnin süekli başta kalması için getirilmişlerdir.
18 Temmuz 2014
servetcembar: Aynı bokun laciverdi...
28 Haziran 2014
ibrahimpekin: İyice çığırından çıktı bu Chp de. Kaydıkça kaydı. Ekmeğine yağ sürüyorlar iktidarın vallahi. Atatürk ideolojisinde bir adam lazım ama Chp içinde bile böyle adamlar parmakla gösterilecek kadar az maalesef. Kılıçdaroğlu yakında Recep Bey gibi Allah adını anarak oy isterse şaşmayın. Recep Bey böyle kaldı iktidarda. Hiç ümidim yok valla. Ecevit'i de mezardan kaldırıp getirme şansımız da yok.
27 Haziran 2014
Jgr: Gösterilen aday akademik açıdan belki çok üst düzeyde olabilir, ancak Cumhurbaşkanı seçilmesi halinde eski Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer'den ancak biraz daha ''aktif'' olabilir. CHP ve MHP'nin özellikle kendi seçmeninden ziyade AKP seçmenini hedef aldığını düşünüyorum. Durum böyle olunca da kendi seçmenleri içinde birtakım rahatsızlıklar ortaya çıkabilir. Görünen o ki; Erdoğan adaylığını koyarsa kazanır, zira Eklemeddin Bey'in popülaritesi Erdoğan'a göre oldukça geride.
26 Haziran 2014
baltam: Diğer şıkkı eksik olmuş. RTE'ye muhalifim ama kimse RTE ile başa çıkamaz. Hele insanlar aslı dururken kopyasına hiç oy vermez.
25 Haziran 2014 . 1 üye beğendi
berxay: Erdoğana muhalif olunca ya islamcı ya ulusalcı aday seçebiliyoruz galiba :D O halde daha ulusalcı aday dedim ama yine de gönlümden geçen bu değil. Mecburen Ekmeleddin Beye oy vereceğim ama bu eleştirmeyeceğimiz anlamına da gelmiyor bence özellikle Chp kendisine iyice çekidüzen vermeli ve nerde durduğuna dikkat etmeli.
25 Haziran 2014 . Polemikleri Oku
pırıl_pırıl: Bunlarınki de bir umut dünyası işte :) Hafiften sağa mı kaydılar ne? Öyle hafif sağa kaymalarla olmaz bu iş. Sen bas bas bağır sana saygı duymuyorum diye sonra oy iste! Yok kardeşim, sen haklısın diyeceksin önce bir.
25 Haziran 2014 . Polemikleri Oku . 3 üye beğendi
Anketi oluşturan üye: nygma . 23 Haziran 2014