Anket Sitesi

Anket Sonuçları

Sizce, sağlık sektöründe çalışanların (doktor, ebe, hemşire vs. ) sigara içmesi insanlara örnek oluşturuyor mu?

%48,8Hayır, bu içenlerin bahanesidir
%40,0Evet, oluşturuyor
%6,4Şöyle açıklayayım;
%4,8İlgilenmiyorum /Fikrim yok
Ankete Katılım: 125 üye
Anketi Paylaş:
Anketi 43 üye beğendi

Ankete Yazılan Yorumlar

ibrahimpekin: İçmelerinin örnek oluşturmakla ilgisi yok bence. Mühim olan doktor sigara içtiği halde hastasına sigarayı bırak demesin :D
21 Haziran 2014
ikm: Dediğini yap yaptığını yapma. Aklın yok mu?
22 Aralık 2013
anafor: Evet kötü örnek oluşturuyor fakat içenin bahanesi bu olamaz, sigaram yok oh en rahatı benim:)
18 Aralık 2012
ekinox: Her canlı bir gün ölümü tadacaktır. sigaraya bulmayalım kabahati...
26 Mayıs 2012
mavi_bere: Doktor içerse bana içme diyemez bence
20 Şubat 2011
belen: Valla benim için fark etmez.Can kendi canları ister içsinler ister içmesinler.İyi veya kötü örnek diye birşey yok bence.İnsan iyiyi ve kötüyü kendi beynini kullanarak bulabilir örneğe ihtiyaç yoktur.
20 Kasım 2010
kagu: Babamın kalp doktoru o kadar çok sigara içiyordu ki o zamanlar kapalı yerde sigara içme yasağı olmadığından odası dumandan görümüyordu ve dişleri sapsarıydı. Babama sigarayı bırakmasını söylemişti ama pek etkili olamamıştı.
13 Şubat 2010
padişah: İçen sadece küçükken örnek alacağı birisi olarak onlardan etklenebilir.Bir yetişkinin bu şekilde mazereti olamaz.
9 Ocak 2010
sevgiozlemi: Yaş bazında değerlendirmek lazım. Küçük yaştakileri sadece onlar değil herkes etkiler. Ama yaşını başını almış insanlar zaten sigaranın zararlarını biliyor. Aa doktor içiyor ben de içeyim neden desin ki ? Herkes bunun zararlarının farkında. Doktor içiyorsa demek ki zararlı değilmiş ben de içebilirim der mi ki biri ? Ama yine de kendileri adına kötü bir davranış sergiliyorlar.
9 Aralık 2009
yalnızdeniz: Kişiseldir olay ama bizim halkımız doktorların içmesini mühim bir şey yaptıklarını düşünüp örnek alıyor.'Koskoca doktor içiyor,okumuş adam,ben neden içmeyeyim' diyeni çok gördüm.
22 Kasım 2009
Anketi oluşturan üye: betül.02 . 21 Ağustos 2009