Anket Sitesi

Anket Sonuçları

KANTAR: Neymar mı, El Shaarawy mi?

%52,2Neymar
%35,8İlgilenmiyorum/Fikrim yok
%11,9El Shaarawy
Ankete Katılım: 67 üye
Anketi Paylaş:
Anketi 5 üye beğendi

Ankete Yazılan Yorumlar

servetcembar: Neymar uçar gider...
27 Haziran 2017
omarbabuscu: Kİm bunlar tanımıyorum. Biraz açıklama yapılsaydı iyi olurdu.
26 Mart 2013
anafor: İkisi de birbirinden apaçi. Neymar daha iyi, yine de kendini ispatlayacağı bir takıma gitmeli. Barselona'yla anlaştığı iddia ediliyor ama, Barselona kendini kanıtlayabileceği bir takım değil bence, Cesc, Xavi, İniesta, Messi var takımda, oraya Batuhan'ı koy, Bienvenu'yu koy, Henrique'yi koy, süper oynayacağına eminim.
11 Mart 2013
pinokyo: El Shaarawy, okunuşu 'Şakiri' olan adam mı ? Okunuşu ve yazılışı Neymar olan daha iyi asma bir fırlama tipi var. (Efendi ol canımı ye diyen pinokyo)
7 Mart 2013 . Polemikleri Oku
Mohikan: Anketi anlayabilmem için googleda arama yapmam gerekti; bu konuda cahilmişim.
5 Mart 2013 . 1 üye beğendi
bjk1903: Futbolla ilgiyimdir ama El Shaarawy adlı futbolcuyu ilk kez duydum. Milan'da, bizim sezon arasında transfer etmeyi düşündüğümüz M’Baye Niang adlı genç ve yetenekli bir oyuncu var ama bu ismi ilk kez duydum. Onunla ilgili yorum yapamam ama Neymar'ı birkaç kez seyrettim. Yetenekli ama abartıldığı kadar olağanüstü bir oyuncu değil. Sanırım kamuoyunun bir kısmı, kendini futbol ilâhı zanneden yaşlı amca Pele'nin etkisinde kaldı. Çünkü bazı insanlar Neymar'ı, Messi ile kıyaslayacak kadar uçtular.
4 Mart 2013
esrar-ii: Fransızım bu kimselere baktım da şimdi:)
3 Mart 2013
ibrahimpekin: El Shaarawy son 1-2 yılda kendini göstermeye başladı. Milan gibi bir takımda forma bulmasının da zor olduğu gerçeği var tabi. Neymar'ı birkaç yıldır duyuyoruz, Avrupa'da bu kadar iyi olur mu bilinmez ama bence Neymar.
3 Mart 2013
Anketi oluşturan üye: partocar . 3 Mart 2013