Anket Sitesi

Anket Sonuçları

Hitler ve 'Kavgam' isimli kitabı hakkında ne düşünüyorsunuz?

%55,5Hitler ve onun gibi tüm ırkçıların bu dünyada yeri yok
%44,5Hitler, dünya tarihinin en büyük soykırımını yapmıştır
%18,1Hitler, Almanları en üstün ırk kılmak için yahudileri haklı olarak ülkesinden kovmuştur
%13,0Kitabını okudum. Hitler haklıdır
%12,7Hitler ve kitabı tamamen düzmecedir
%9,0Günümüz liderleri Hitler`i örnek almalıdır
Ankete Katılım: 299 üye
Bu ankete oy verirken her üye en az 1, en çok 3 seçenek işaretledi
Anketi Paylaş:
Anketi 90 üye beğendi

Ankete Yazılan Yorumlar

bjk1903: Kitabı okumadım. Alman milliyetçiliği ilgi alanım değil. Fakat bu meşhur kitap için İngiliz Churchill'in 'Eğer Mein Kampf'ı yeterince ciddiye alsaydık dünya savaşının çıkışını engelleyebilirdik.' dediği söylenir. Bana göre Hitler yaptıklarıyla dünyanın seyrini değiştirmiştir. Evet, azılı bir katildir. Fakat ondan daha çok insanın ölümünden sorumlu olan Stalin kadar değildir. Tabiî tarih sadece kaybedenleri cezalandırdığı için bugün Hitler kâtildir, Stalin kahraman.
9 Ağustos 2012
zombi: Bir ara başlamıştım kitaba sıkıldım bıraktım sonra.İnsana fazla birşey katacağını düşünmüyorum.
3 Eylül 2009
borax: Bu kitap bir zamanlar neden türkiye'de ünlü olmuştu anlamış değilim, yeni de çıkmamıştı. Kurtlar vadisi'nde bir bölümde reklamı yapılmıştı ( testere necmi okurken) belki bunun etkisi olmuştur
1 Temmuz 2009
berxay: Kitabını okumadım, ama Hitler ve daha vahşi olan Sırplardan nefret ederim. İnsanları katledip bir şey başardıklarını sanan yaratıklardır anca...
21 Mayıs 2009
62yurtsever: Tüm kafatası avcısı zihniyeti taşıyan faşistleri şiddetle kınıyorum.Onlarsız Dünya Yaşanılır olacaktır.Sınıf ve ırk ayırımı olmadan insan olma düzeyinde insanlar birlik içinde yaşayabilmeli.O faşist düşüncenin günümüz temsilcileri başta İsrail ve ABD'dir.Tarih onları iğrençlikleriyle anacak ve unutturmayacaktır.
23 Şubat 2009
osmanlitaha: Hitler kötü birisi değildir sadece ırkçıdır.Milleti için her şeyi yapmak istemiş birisidir.Vatanın menfaatları ne gerektirişse onu yapmıştır yani 2 milyon yahudiyi öldürdü diye ona kötü diyemeyiz vatansever deriz.Hitler'i severim ve bence her lider ırkçı olmadan milliyetçi olarak hitler gibi olmalıdır!!!
13 Şubat 2009 . Polemikleri Oku
Misyon: Hitler ve şuanki bazı ırkçılara yer yok..
3 Şubat 2009
pinokyo: 5 YTL verip orjinalini almıştım bundan 2-3 sene önce ondan sonra bestseller olmuştu bu kitap zaten ama okumadım sadece başlarında bir kaç satır okudum o kadar.
13 Aralık 2008
dpd06: sen o kadar insanı doğra sonra ben de haklısın diyeyim.milliyetçilik olur da bu kadarına da anca yuh denir.eminim bu seçeneği işaretleyenler olmuştur.onlara şunu soruyorum annenize gözünüzün önünde tecavüz etseler,çocuğunuzu sabun yapsalar,halkınızın sırf dini farklı diye soykırıma uğradığını görseniz,yakılan cesetlerinden uçuşan külleri solumak zorunda kalsanız,hala o seçeneği işaretler miydiniz?
26 Kasım 2008
Held: Enteresan bir yasam öyküsü var.Bir cok insan sevmiyor olabilir, dogaldir.Zeki ve liderlik vasfi olan bir insan oldugunu kabul etmek gerekir.
27 Temmuz 2008 . Polemikleri Oku
Anketi oluşturan üye: emmioglu58 . 16 Haziran 2005