Anket Sitesi

Anket Sonuçları

Pollemik.com' da yapılan anketlerde ortaya çıkan oy oranlarına göre, sitedeki üyelerin kültür seviyelerinin düşük olduğuna inanıyor musunuz?

%56,3Hayır
%43,7Evet
Ankete Katılım: 213 üye
Anketi Paylaş:
Anketi 112 üye beğendi

Ankete Yazılan Yorumlar

baltam: Eskiden biraz olabilir ama şimdi için söylemek zor.
4 Nisan 2015
sari_zeybek: Kültür seviyelerinin değil de yaşlarının düşük olduğunu düşünüyorum.
1 Kasım 2010
chuck: Hayır. Çok fazla AKP'ci olmadığı için kültür seviyesi düşük değil bence
8 Eylül 2009
ibrahimpekin: Hayır tabi ki. Kişi kültürlü olduğu için anketleri çok oylanacak diye birşey yok. Oy sayısıyla kültürün alakası yok bence yani.
2 Temmuz 2009
dpd06: Eğitim almak başka kültürlü olmak başka.Bir çok üye,karşıt görüşümden de olsa,kültürlü,kaliteli görüş sahibi ama bir o kadar da kültürsüz var.10 sayfa yorum yazıyor ama yazdığı görüş/kişi ile ilgili tek kitap/makale/biyografi vs okumamış.Bunları görünce sinirden deliriyorum çünkü utanmadan ukalalık yapıyorlar bir de.Ama her yerde bu tiplerden vardır zaten siteyle alakalı değil.Bir de öyle kültürsüzler var ki işi hakarete götürüyorlar,işte onların da çaresine yönetim bakıyor zaten.
12 Mayıs 2009
ışıl_ışıl: Profillerinden de anlaşılabilir bu sanırım.
12 Mayıs 2009
berkant21121: aslında tüm üyelerin kültür seviyesi yüksek, ancak tüm üyeler bencilce davranıyor
3 Şubat 2009
tugcesss: Kültür seviyesi düşük olanlar olduğu gibi fazla olanlar da olacaktır. Halkın sesi gibi bir meydan burası her telden insanların olması muhtemel!
23 Mayıs 2008
quartz: bazen ben de dahil olaylara dar bir açıdan baktığımızı düşünüyorum yoksa eğitim öğretim seviyesi olarak hepimiz belli yerlerdeyiz. tabi bunun yanında araştırıcı değiliz, ya bilmiyoruz yada seçeneklerden alıntı yapıp kendi fikrimizi yazamıyoruz. birbirimizi dinlemiyoruz çünkü böyle bir kültürden gelmiyoruz. eleştiriyi sadece olumsuz alıyoruz.. bizi rahatsız eden durumu(bazen doğruluğunu bile bile) maalesef kişiselleştiriyoruz. bu konuda bir dengesizlik söz konusu. kültürün açılımı net değil.
16 Mayıs 2008
Dilemma: Böyle bir karar verebilmek için kendi kültürünün en üst düzeyde olması gerekir.
18 Mart 2008
Anketi oluşturan üye: stratocaster . 29 Kasım 2006