Anket Sitesi

Anket Sonuçları

Yürüyüş dergisi dağıtırken gözaltına alındıktan sonra Metris Cezaevi'ne konulan, karakolda ve cezaevinde gördüğü işkenceler sonucu yaşamını yitiren Engin Ceber toprağa verildi. Peki siz suçluların cezalandırılacağına inanıyor musunuz?

%65,3Hayır inanmıyorum
%19,0Fikrim Yok-Bilmiyorum
%15,6Evet inanıyorum
Ankete Katılım: 147 üye
Anketi Paylaş:
Anketi 54 üye beğendi

Ankete Yazılan Yorumlar

bjk1903: Bildiğim kadarıyla bu davada yargılananlar müebbede mahkûm oldular. Fakat muhtemelen bu ceza kâfi gelmeyecek; modası geçmiş karanlık ideolojileriyle beyinleri uyuşmuş, aşağılık ve alçak sol terör örgütleri intikam için birkaç gariban polisi daha şehit etmeye devam edeceklerdir. Bu yüzden bu meseleler beni hiç alakadar etmiyor.
2 Mart 2013
suay123: malesef inanmıyorum tarih tekerrür edicek
7 Nisan 2011
Kurtulus99: suçluların cezalandırılacağına inanan üyeler, engin çebere arama kararı çıkarıldıktan sonra,enginin bulunacagınada inanıyorlar mı?
3 Ocak 2010
ışıl_ışıl: Her suçlu cezasını bulur. Çok masum insanlara yazık olmuş!
31 Ağustos 2009
Bq9: Suçluler hiç bir zaman ceza almaz. Enginlere,Ferhatlara rağmen hala Erol Zavarları,Güler Zereleri katlederler. Bırakın suçlu bulmayı,bu devletden yaptığı yanlışları bidaha yapmamasını bile bekleyemezsin.
9 Ağustos 2009
Held: Beni hic ilgilendirmiyor.Bu siyasi anketlerden de gina geldi artik.
18 Mayıs 2009 . Polemikleri Oku
selcuk74: birkaç alt kademedeki insanın ceza alması ne ifade ederki onemli olan onları yetiştiren zihniyet varlıgıdır ve o zihniyet hala bu topraklarda cok guclu
24 Mart 2009
62yurtsever: Ne ceza alması, ceza falan almazlar birşekilde kurtulurlar.Dava zaman aşımına götürülür devlet eliyle çok yüksek ihtimalle.Yada ismi geçenlerden birkaç kişiyi kurban seçerlerse onlara yıkarlar işi ve kapatırlar.Yani kimsesiz biri varsa adı geçenler arasında yandı ki ne yandı.
12 Şubat 2009
siyahmasal: Bu tarz durumlarda hep tek suçu dergi dağıtmak yada slogan atmak olan gençler ölür zaten,gerçekten suçlu olanlar yani eyleme geçip bu ülkeye de zarar verenlere bir şey olmaz.Bu olay da bir süre sonra unutulur...Ölen öldüğüyle kalır....
14 Aralık 2008
unesyusuf: böyle durumlarda ölen öldüğüyle kalıyor
2 Aralık 2008
Anketi oluşturan üye: pinokyo . 17 Ekim 2008