Anket Sitesi

Anket Sonuçları

Hükümetin meclise getirdiği iç güvenlikle ilgili maddeler içeren yasaya göre; Yüzünde maske ile eylem yapmak yasak olacak, molotof kokteyli atanlara verilen ceza ağırlaştırılacak ve polis şüpheli gördüğü bir kişiyi gözaltına alabilecek. Siz bu yeni yasayı destekliyor musunuz?

%47,6Destekliyorum, güvenliğimiz açısından olumlu
%47,6Desteklemiyorum, demokratik açıdan olumsuz buluyorum
%4,8Kısmen destekliyorum
%0,0İlgilenmiyorum/Fikrim yok
Ankete Katılım: 21 üye
Anketi Paylaş:
Anketi 2 üye beğendi

Ankete Yazılan Yorumlar

sherlock: Suçumuz varsa biz teslim oluruz aga, adalet karşısında boynumuz kıldan ince de, sorulacak 2 soru var. Birincisi onların da adalet karşısında boyunları kıldan ince mi? İkincisi bu ülkede adalet var mı? :)
7 Kasım 2014
ışıl: Güvenliğimiz açısından olumlu gelişmeler,eylemini de yaparsın tepkini de verirsin ama saldırganlık içeren hiçbir hareketi doğru bulmuyorum,destekledim.
25 Ekim 2014 . 1 üye beğendi
ibrahimpekin: Şüpheli gördüğü kişiyi gözaltına alabilecek derken? Mesela ben es kaza olay yerindeysem oranın karışacağından habersiz, gümbürtüye mi gitmiş oluyorum? :) Bi de maddeler bu kadar mı sadece? Bana az gibi geldi:)
21 Ekim 2014 . Polemikleri Oku . 1 üye beğendi
pırıl_pırıl: Desteklemiyorum diyenler herhalde Diyarbakır'da filan olan olaylara gayet normal bakıyor! Ben çok beğendim bu yasayı. O kadar haksızlığa uğramamıza rağmen ne bir mala ne de bir cana zarar verdik! Ve bunu da kimsenin yapmaya hakkı yok. Yapanlar cezalandırılmalı! Kimsenin şımarıklığını kaldırmayız!
20 Ekim 2014 . 2 üye beğendi
Istanbul34murat: Şahsen ben destekliyorum.Yüzünde maske,elinde molotof ile eylem olmaz.Evrensel hukuk bunu söylüyor. Lütfen bari bu konuda kimse ''Ühüü benim molotof atma özgürlüğüm kısıtlanıyovvv'' demesin :))
18 Ekim 2014 . 1 üye beğendi
anafor: Molotof kısmı hariç diğer kısımlarına katılmıyorum.
18 Ekim 2014 . Polemikleri Oku
Anketi oluşturan üye: Istanbul34murat . 18 Ekim 2014