Anket Sitesi

Anket Sonuçları

Ermeni soykırımı nedir?

%82,2Abartılmış bir siyasi komplodur
%12,4Tarihimize ait bir gerçektir
%5,4İlgilenmiyorum / Fikrim yok
Ankete Katılım: 315 üye
Anketi Paylaş:
Anketi 107 üye beğendi

Ankete Yazılan Yorumlar

baltam: 100 yıldır tüm Ermenilerin kalbinde taşınan acıdır. Abartısızca..
28 Ağustos 2015
İstanbullu34..-: Tamamen iftiradır !
19 Şubat 2014
bjk1903: Türk düşmanlarının ve onların yerli işbirlikçilerinin ağızlarına pelesenk ettikleri büyük bir yalan, beş para etmez bir hikâye.
10 Nisan 2012 . 1 üye beğendi
Cilveli: Tarihleri soykırımla dolu milletlerin bize attığı bir iftira.
14 Ekim 2011 . 1 üye beğendi
belgeselci: Doğuda Rus ordularıyla savaş durumundayken Osmanlı'nın çok darda olduğu bir zamanda kendi tabiiyeti altındaki Ermenilerin Osmanlıya ihanet edip Osmanlı vatandaşlarını, özellikle Türkleri katletmeye başlamasının ardından Osmanlı'nın durumu toparladıktan sonra bu asi ermenileri bir daha problem çıkarmamalrı için doğuya sürmesi ve bu sürgün esnasında hayatını kaybeden birkaç bin ermenidir mesele. Sonra çarpıtılmıştır. Tarihi belgeler bunları yeterince kanıtlar.
21 Haziran 2011 . 1 üye beğendi
Ugugug: Eskiden olamaz derdim ama şimdi şüpheliyim. Yakın tarihimize baktığımızda darbeler ve katliamlarla dolu. Hrant Dink cinayetini daha unutmadık, bunu Türkiye'de yaşayan birileri yaptı. Osmanlı Devleti'nin göç sırasında can ve malların korunmasıyla ilgili fermanı var ama oradaki devlet adamlarının bu şekil şeyler yapmış olamayacağını görmeden bilemeyiz. En iyisi tarihe bırakmak. Devletlerin 100 yıllık bir konuyu gündemde tutmaya çalışması da yanlış.
4 Temmuz 2010
shakespeares: Gerçektir.Acı gerçek.Dünya kabul etmesede gerçektir etmesede.
8 Ekim 2009 . 1 üye beğendi
delü: Fikrim yok biri öyle diyor biri böyle diyor diğeride ordan çıkıp öyle değil böyle diyor. :(
2 Nisan 2009 . Polemikleri Oku
Held: Ermenilerin uydurdugu , icimizde ki hain soysuzlarinda destekledigi kocaman bir yalan.Ermeni katiller dogu da ki Türk katliaminin ve Hocalida ki Türk soykiriminin hesabini versinler.
12 Mart 2009 . 1 üye beğendi
dpd06: a hadi ermenileri öldürelim gibi birşey elbette ki yok ama onca ermeninin tecrdi sırasında hayatını kaybettiği,faşist askerlerin birçok ermeniye işkence ettiği bilinen bir gerçek.bunu yadırgayamayız.devletin suçu bu tecridi adam gibi planlayamamak ve askerlerini engelleyememekti.birçok ermeni arkadaşım var ve birçoğunun büyük akrabaları bu zulmü yaşamışlar,hatta bir tanesi bizzat işkence görmüş,başka bir asker tarafından kurtarılmış.bunlar var,gerçek
18 Kasım 2008
Anketi oluşturan üye: öcüüü . 11 Ocak 2006