Anket Sitesi

Anket Sonuçları

Hayal edin; sizi tek pencereli bir oda içine hapsetmişler. Odanın dışında da pencereden sizi izleyen, sizin sevmediğiniz birisi var ve biliyorsunuz ki o da sizi sevmiyor. O kişinin önünde de iki tane düğme var. Biri kırmızı ve birisi mavi renkte. Kısa bir süre içinde mutlaka bir tanesine basmak zorunda. Kırmızı düğmeye basarsa siz öleceksiniz. Mavi düğmeye bastığında ise onurunuz ve haysiyetiniz bir daha asla onarılamayacak şekilde zarar görecek ve bunun yanında odadan da sağ çıkacaksınız. Birazdan iki düğmeden bir tanesine mutlaka basılacak. Hangisine basılsın?

%44,1Kırmızı düğme
%36,3Mavi düğme
%19,6Karar veremiyorum / fikrim yok
Ankete Katılım: 102 üye
Anketi Paylaş:
Anketi 25 üye beğendi

Ankete Yazılan Yorumlar

anafor: Bu film bir yerde kesiliyor sanki, maviye basılınca ne oluyor da onarılamayacak şekilde zarar görüyor bu, anketin başlığını gördüğüm kadarıyla ilgimi çekmişti, ferment dedim, açtım anketi devamı başka bir şeye sardı :)
8 Kasım 2012 . Polemikleri Oku
sol: Kır kalemi yaşamayı neyleyim.
13 Ekim 2012
grandvitara: Öleyim daha iyi.
15 Temmuz 2012 . 1 üye beğendi
pinokyo: Bir laf var yazarsam editör siler. Ben o yüzden yorumu içimden yapayım.
13 Haziran 2012
baltam: Sevmediğim bir insan tarafından amaçsızca öldürüleceğime, onursuz yaşarım daha iyi. Önemli olan kendime göre onurlu olabilmem.
7 Şubat 2012
onewaywind: Kırmızı düğmeyi seçerdim.Onursuz ve haysiyetsiz yaşamaktansa ölmeyi tercih ederim.
15 Ekim 2011
keremege: Hayatıma son veremem şu aşamada. Onurum ve haysiyesitimin iyi bir tedaviyle düzelmesi söz konusuyken, durduk yere ölemem.
14 Ekim 2011 . Polemikleri Oku
uslu yadigar: Sokrates idam edilmek üzere, ilacı içecek. Eşi gelip diyor ki; Sokrat haksız yere öldürülüyorsun.. Haklı yere mi öldürüleydim, diyor.. Hakeza ilacı içince can veriyor. Ama bugün hala gönlümüzde bir kahramandır Sokrates.. Galileo Dünya'nın yuvarlak olduğunu ispatladığı halde hakim karşısında 'bilimsel çalışmalarından feragat ettiğini' açıklıyor, can korkusundan.. O da bugün gönlümüzde bir korkak Galileo.. Var düşün, can mı onur mu? Onur tabi..
12 Ekim 2011
seym@: Ölmek isteyeceğimi hiç sanmıyorum, ne olursa olsun.:)
12 Ekim 2011
Fatih_yaşar: Ahirete hazır olmadığım için mavi düğmeye basmasını isterim.
11 Ekim 2011
Anketi oluşturan üye: hemingway_06 . 8 Ekim 2011