Anket Sitesi

Anket Sonuçları

Ülke topraklarımızda yer alan ABD'ye ait İncirlik Hava Üssü kapatılmalı mı?

%81,0Evet
%14,0Hayır
%5,0İlgilenmiyorum / Fikrim yok
Ankete Katılım: 342 üye
Anketi Paylaş:
Anketi 175 üye beğendi

Ankete Yazılan Yorumlar

baltam: Tüm ABD üstleri diyelim hatta.
13 Mayıs 2013 . Polemikleri Oku
mahinur: Buresmen egemenliğimize bir hakarettir,derhal kapatılmalı. Bu arada bunları kim soktu topraklarımıza, onu da bilmek lazım!
2 Eylül 2012
bjk1903: O dönem Sovyet tehdidine karşı kurulmuştu. Soğuk Savaş bitti ama üs hâlâ yerinde. Bu şer yuvasının bir daha hiç çıkmamacasına ülkemizde bulunmasının sebebi başta Amerikalılar pek sıkı fıkı olan DP'lilerin ve diğer Amerikan destekli hükümetlerin ABD ile yaptığı gizli kapaklı anlaşmalardır. Bağımsız bir ülkenin topraklarında emperyalistlerde ait hiçbir şey bulunmamalıdır. Kimse NATO masalını okumasın. Amerikan çıkarlarının hizmetinde olan bu oluşumun Türkiye'ye hiçbir faydası yoktur, olmamıştır.
11 Haziran 2012
as1908: Kapatılmak yerine sadece Türkiye tarafından kullanılmalı.
17 Şubat 2012
ukela: Şimdi bir de İsrail'e kalkan olma muhabbeti çıktı. Kesinlikle kapatılmalı...
8 Ekim 2011
sinasi001: Hayır, bence ABD'den satın alınsın ya da devletimizin denetimi olsun. Aslında önemli olan devlette de ait olsa ülkemize zarar vermeyecek bir şekilde faalilette olmasıdır, denetime olmasıdır Yoksa devlete de ait olsa ülkeye herhangi bir şekilde zarar veriyorsa bi kımeti yok...
23 Mart 2011
dpd06: Ortada öyle bir durum var ki komedi.Bu Adnan Menderes ve meclis,dönemin Dışişleri Bakanı Fatin Rüştü Zorlu'ya meclis onayı olmadan diğer ülkelerle anlaşma yapma izni veriyor.Bu anlaşmalara ikili anlaşmalar deniyor ve çok gizli olduğundan kamuya da duyurulmuyor.İncirlik üssünü açma iznini Zorlu veriyor ABD'ye.Bugün arayın o anlaşmayı,yok derler.Üzerinden 50 yıldan fazla zaman geçmesine rağmen hala açıklanmaz.Yok derler,kayıp derler,öyle bir anlaşma bile yok diyebilirler.
12 Aralık 2010
Kurtulus99: Evet cevabı verenler, ' incirlik üssü kapatılsın' kampanya ve eylemlerine katıldınız mı? Yoksa bu konuda sadece anket oylamakla mı yetindiniz ?
24 Şubat 2010
padişah: Kapatılmalı.Ayasofya cami yapılmalı ve Risale-i Nur Külliyatı devlet tarafından bastırılmalı.İşte bunlar yapıldığında ülkemiz gerçekten bağımsızlık yolunda kocaman bir adım atmış olacak.
9 Ocak 2010 . Polemikleri Oku
62yurtsever: Tam bağımsızlığımızı zedeleyen bu durumun düzeltilmesi için ne gerekiyorsa yapılmalıdır. 68 kuşağına selam olsun!
6 Şubat 2009
Anketi oluşturan üye: 62yurtsever . 19 Mart 2007