Anket Sitesi

Anket Sonuçları

Yoldan çok alımlı/çok seksi bir kız geçtiği vakit gözünün ucuyla olsa dahi "Allah yakar" düşüncesiyle yan gözle bile bakmayan tabir-i caizse "dini-bütün" olarak adlandırılabilecek erkekler tanıyor musunuz?

%46,7Evet, öyle erkekler hala var
%37,4Hayır, öyle erkeklerin nesli tükendi
%15,9Bilemedim / Hiç denk gelmedim
Ankete Katılım: 107 üye
Anketi Paylaş:
">
Anketi 29 üye beğendi

Ankete Yazılan Yorumlar

esrar-ii: Bir arkadaş vardı öyle,çok hoşuma giderdi o halleri.Herkes bakıyor,ilgilenmeye çalışıyor ama o...Yok arkadaş tınn:)Gayet de yakışıklı bir çocuktu ve bu işi kıvıramadığından falan değil insan şaşakalıyor.Maşaallah:)
15 Şubat 2013
Jgr: Tanımıyorum.Ayrıca ben bakarım, ama asla bakışımla rahatsız etmem. Kimisi, bakmak için gözüyle, kafasıyla yetinmeyip fırkateyn gibi tüm gövdesiyle dönüp bakar ya ben ona sinir oluyorum. 'Yav bu dünyada hiç mi kadın görmedin be hödük' diyesim gelir.
13 Kasım 2012
anafor: Bazı hacılar vardı, gözünüz kaysa bir kere, tövbe edeceksiniz diyordu, ne işse sürekli göz kayıyordu bunların, kısır döngü gibi :=
5 Kasım 2012
berxay: Ben çevremde hiç rastlamadım, belki de yaşlarından dolayıdır (ergenlik :D) ama ileride böyle deme potansiyeli taşıyanlar var. Yani şunu da belirtmeliyim ki, o kızlara yiyecek gibi bakanlardansa bunları tercih ederim.
23 Eylül 2012
ebasakyargc: Herşey dozunda olmalı,fazla kaçtığı zaman psikoloji alt üst oluyor.
2 Haziran 2012
By_brad: Evet var herkes kendi gibimi sanıyor herkesi kendim olmasam bile öyleleri elbette var ama tabi bizim insanımız bakmayıncada 'sen nasıl erkeksin' ,'erkek adam bakar' cümlesini kullandığı için gerek yok bunu dillendirmeye...
2 Ocak 2012
pinokyo: Arkadaş bakarsın. Bakmak gayrı ihtiyari bir şey. Dinle,, şunla bunla alakası yok. Kızlar bile bakıyor valla :)
28 Aralık 2011
Red-kit: Seçenekler yetersiz , kimmişler ki nesilleri tükenecek ? Erkek kadına bakar hacı normaldir ayıp değildir , kadında erkeğe bakar.Bakıyorsun yani elma alırken bakmıyon mu çürük mü diye?
25 Kasım 2011
servetcembar: Erkek,doğası gereği böyle şeyler yapamaz...
19 Kasım 2011
pırıl_pırıl: Oyleleri hala var tabii ki... Ama benim cevremde her turlusu var artik...
18 Kasım 2011
Anketi oluşturan üye: ferment . 12 Kasım 2011