Anket Sitesi

Anket Sonuçları

Üremenin sadece iki erkek veya iki kadının cinsel birleşimiyle mümkün olabildiği bir dünyada yaşadığımızı varsayalım. Fakat siz şu an ki duygularınızla yine karşı cinsten hoşlanıyorsunuz. Heteroseksüel olduğunuz anlaşıldığı anda ise ailenizden ve sosyal çevrenizden dışlanma hatta öldürülme riskiniz sözkonusu. Böyle bir dünyada yaşıyor olsaydınız ne yapardınız?

%37,6Ne desem bilemedim / Fikrim yok
%33,3Eşcinsel evlilik yapmazdım, tüm riskleri göze alıp heteroseksüel olduğumu söylerdim
%12,0Eşcinsel evlilik yapardım, fakat kendim gibi heteroseksüel birini bulup karşı cinsle gizlice ilişki yaşardım
%10,3Şöyle ki ;
%6,8Eşcinsel evlilik yapardım, duygularımı bastırıp karşı cinsle ilişki yaşamazdım
Ankete Katılım: 117 üye
Anketi Paylaş:
Anketi 10 üye beğendi

Ankete Yazılan Yorumlar

eziyet: toplumun düşüncelerini önemsemiyorum hayata 1 kez geldim ve nasıl istiyorsam öyle davranırdım ölüm riskini göze alamazsak özgürlük kelimesinden nasıl bahsedebiliriz
21 Temmuz 2013
shendi_oync: Ne şimdi bu bir sonraki ankette heteroseksüelliği siz seçtiniz diye doğru olmak zorundamı deyip homoseksüelliğimi normalleştireceksiniz...
27 Mart 2013 . 1 üye beğendi
partocar: Anketörün klasik anketlerinden biri. Tersten okutuyor bize.
23 Mart 2013
pinokyo: Sevdaya yasak konmaz.
23 Kasım 2012
mirsad49: Bu ne saçma bir soru...Başka soru kalmadı mı?
1 Kasım 2012 . 1 üye beğendi
dpd06: Çok cesur olabilir miydim bilmiyorum, yaşadığım yer faktörüne göre değişirdi sanıyorum, yani böyle ortamları kaldıran yerler var kaldırmayan yerler var, konyada eşcinsel çift olarak elele gez bakalım ne yaparlar ama İstiklalde kimsenin umursayacağını sanmıyorum. Bilmem ki işte, o zamanki ortama göre düşünülür.
15 Ekim 2012
pırıl_pırıl: Bu duyguyu anlayamıyorum gerçekten fakat macera peşinde değilimdir bu konularda.
15 Ekim 2012
en.cadi: Gizli mesaj: Eşcinsellerin tercihlerine saygı duyun falan mı? Azınlık bıraktın iki dakikada bizi.. Ben istemem öyle ilişki arkadaş. Çıkar söylerim neyse cezam çekerim.
13 Ekim 2012 . 1 üye beğendi
as1908: Bunu düşünmek oldukça zor. Heteroseksüelliğin anormal kabul edildiği bir dünyadan bahsediliyor. Sanırım o düzende de tercihim normal durumda kalmak olur.
11 Ekim 2012
anafor: Sabah sabah devrelerimin yanmasına neden olmuş anket vallahi, bu hayal gücüyle yapamayacağın iş yok anketör devam.
10 Ekim 2012 . 1 üye beğendi
Anketi oluşturan üye: ferment . 7 Ekim 2012