Anket Sitesi

Anket Sonuçları

Son günlerde çokça konuşulan internet cafeler sizce gençlerimiz için zararlı mı ?

%47,7Evet zararlılar, kapatılmalılar
%41,6Hayır zararlı değiller
%10,7İlgilenmiyorum / Fikrim yok
Ankete Katılım: 214 üye
Anketi Paylaş:
Anketi 90 üye beğendi

Ankete Yazılan Yorumlar

derin darbe: değil. geri kafalılık yapamıycam. değil. bu çağ bunu gerektiriyor. çocuklarda internete giriyor. hatta bence internet cafede internet kullanmak evde kullanmaktanda güvenli. çünkü internet cafelerde zararlı sitelere giremiyorlar. hackerlık muhabbetine girmeleri daha zor. ve toplum içinde oynuyorlar görünüyorlar. bence zararlı değil aksine faydalı. çocukları boş yere saçma sapan sebepsiz şeyler için sıkmamalı. internet cafelerde tek kötü şey küfür edenler ve bunu uyarmayan internet cafeci..
16 Ekim 2016
baltam: Kimi gençler oyun işini abartıyor ama kapatılmasını gerektirmez.
11 Ekim 2015
red-dewil: Dozu aşılmadığı sürede eğlence ve kafa dağıtmak için olabilir...
24 Ocak 2010
berkant21121: bir yandan zararlı bir yandan yaralı aslında yararı bazı kişilerin evlerinde internetleri yok ve araştırma ödevlerini internet cafeden yapabilirler zararlı yönü ise gençler internetin başındayken yaşadıklarını unutuyorlar su içmeyi yemek yemeyi en önemlisi de ailelerini unutuyorlar
29 Ocak 2009
Mertcancan: Bence belli bir yaş üstünü almalılar.Örneğin 15+ yaş üzeri kategori.Fakat para için 7 yaşındaki çocuğu bile alıyorlar maalesef.
5 Mayıs 2008
fidem: O zararlı, bu zararlı, tez elden yasaklansın... Nedir bu mantık çözebilmiş değilim.Kitaplar da sakıncalı o zaman, ha keza Tom ve Jerry bile zararlı olabilir isteyene... Bu kadar mı güvensiziz gençlere ya! Esas zararları görmezden gelip bunlara takmak kadar saçma bir şey olamaz bence.
4 Mayıs 2008 . Polemikleri Oku . 1 üye beğendi
meşmet: evet.küfürcülere karşı önlem alınmalıdır.
18 Mart 2008
ozzyozz: Denetimleri sık yapılırsa,takibi devamlı olursa zararlı bulmuyorum.Çocuklar sadece oyunlar için gitmiyor.Araştırma ödevlerini de yapıyorlar.Herkesin evinde bilgisayar olmadığına göre,kapatılmamalı.
8 Mart 2008
sidarefsun: kullanmasını bilene yararlı bilmeyene zararlı
6 Mart 2008
siyahmasal: Sigara dumanı altında tıkış tıkış zehirlenen gençler zararlı ama düzenleme getirilmeli kapatılmaktan ziyade.....
17 Ocak 2008
Anketi oluşturan üye: G3V4N . 27 Aralık 2006