Anket Sitesi

Anket Sonuçları

%99'u Zerdüşt olan bir ülkedesiniz. Siyasete olan merakınızdan dolayı dindarların ilgi gösterdiği bir partiye üye oldunuz. Partinizin bir üyesi parti liderini eleştiren ifadelerde bulundu ve partiniz bu üyeyi ihraç talebiyle disipline sevk etti. Diğer bir parti üyesinin ise Zerdüştlüğün kutsal kitabı olan Avesta'da yazanlarla ''makara'' geçtiği ses kayıtları ortaya çıktı. Partinizin lideri ses kayıtlarının montaj olduğunu iddia ederek o üyeyi savundu. Partinin lideri siz olsaydınız tutumunuz ne olurdu?

%23,8Sadece makaracı arkadaşı ihraç ettirirdim
%19,0Aynı tutumu takınırdım
%14,3İki üyeyi de partiden ihraç ettirirdim
%14,3Parti içi demokrasinin çalıştığını göstererek eleştiren arkadaşa teşekkür ederdim, makaracı arkadaş hakkında halkın hassasiyetine göre bir muamelede bulunurdum
%14,3İlgilenmiyorum/Fikrim yok
%9,5İki üyeyi de partide tutardım
%4,8Ben şöyle yapardım;
Ankete Katılım: 21 üye
Anketi Paylaş:

Ankete Yazılan Yorumlar

pinokyo: Hani bazen diyoruz ya tv'de bu kadar saçmalayan, halk üzerine aksi yönde etki yapıp onlara zarar veren adamları neden savunuyorlar (Misal Turgay Güler) Ya da malum kayıtlardaki insanları. İşte bunlar insanlara siz yeter ki davamız için pervasız olun, partizan olun, gözü kara olun. Biz sizi hiç bir koşulda yalnız bırakmayız mesajı. Bu sebepten insanlar daha bağnaz ve körü körüne bağlanıyor. Kalite,adap kalmıyor.
18 Temmuz 2020
Istanbul34murat: Çok merak ediyorum böyle imalı sorular sorduğunuz zaman Ak Parti'nin oy oranına milyonda bir bile negatif bir etkinizin olmadığının farkında mısınız ? :)
6 Ekim 2014 . Polemikleri Oku
ibrahimpekin: Eleştiri normaldir. Bir yanlışım varsa ben de eleştirileyim isterim. Yanlışları görmek için faydalı birşeydir eleştiri. Öte yandan montaj olduğunu bilsem bile yollarımızı ayırırdım o arkadaşla. Adı çıkmış bi kere, partim kirlenmesin hesabı :D
26 Eylül 2014
baltam: Sorunun %99 bölümü sıkıntılı, soruya verilen cevaplar bellidir ama benim dikkatimi çeken o.
23 Eylül 2014
pırıl_pırıl: ''Siyasete olan merakımdan dolayı dindarların ilgi gösterdiği bir partiye üye oldum''? Değişik bi davranış şekli :) :) Anlamadığım da şu ki neden doğrudan sormak istediğini sormadın. Böyle zerdüştlükten gidince anlaşılmaz filan mı sandın :P Soruda bi zeka pırıltısı göremedim o yüzden de şu anda ''siyasete olan merakımdan'' dolayı sempati duyduğum parti ne yapmışsa ben de onu yapardım ;)
21 Eylül 2014 . Polemikleri Oku . 1 üye beğendi
ny12da: Cumhurbaşkanı olurdum.
21 Eylül 2014 . 3 üye beğendi
anafor: Güzel ve yaratıcı bir anket. Eleştiren arkadaşa bir şey yapmazdım. Dalga geçeni ihraç ederdim.
19 Eylül 2014 . 2 üye beğendi
Anketi oluşturan üye: toynaklar . 19 Eylül 2014