Anket Sitesi

Anket Sonuçları

03.11.2013 tarihinde, CHP Parti Meclisi toplanarak, CHP'ye katılma talebinde bulunan Mustafa Sarıgül'ün durumunu görüştü ve oy çokluğuyla Mustafa Sarıgül'ün CHP'ye katılmasına karar verdi. Bu safhadan sonra Sarıgül'ün CHP'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adaylığına kesin gözüyle bakılıyor. Peki CHP'nin, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olarak Mustafa Sarıgül'ü göstermesini destekliyor musunuz?

%45,0Destekliyorum
%35,0Desteklemiyorum
%10,0Bence;
%10,0İlgilenmiyorum/Fikrim yok
Ankete Katılım: 40 üye
Anketi Paylaş:
Anketi 1 üye beğendi

Ankete Yazılan Yorumlar

pinokyo: Göstermedi herhalde. Sarıgül bitik bir figür bence.
27 Şubat 2018 . 1 üye beğendi
merkez-sağ: Gösterse de fark etmez nasıl olsa kaybedecek seçimi :))
18 Şubat 2014
bjk1903: Hakkında birçok yolsuzluk iddiası olan ve bana tavırları her zaman gayr-î samimi gelen Sarıgül'ün seçimi kazanmasına ihtimal vermiyorum. CHP'nin Sarıgül tercihinden anlaşılıyor ki; İstanbul'da AKP'nin karşına çıkaracak doğru dürüst birini bulamıyorlar. Bütün muhalefet partileri için söylüyorum; bu güçsüz ve beceriksiz muhalefet anlayışı sebebiyle AKP sultası bir süre daha devam edecek görünüyor.
29 Kasım 2013 . 1 üye beğendi
wonderful004: Kazanamaz.
14 Kasım 2013 . 1 üye beğendi
JohnNash: Hani sayın Sarıgül'ün yolsuzluk dosyası bir hayli kabarıktı. Hani partiden asıl ihraç sebebi bu yolsuzluklardı. Sayın Kılıçtaroğlu kendi ayaklarına sıkmıkştır. Bu dönüş kendi sonunu hazırlamıştır. Eğer Sarıgül kaybederse (ki %95 kaybedecek ve zaten kaybetmek için partiye dönmüştür) genel başkanlığı hayırlı olsun diyelim. Ankara'da ikamet eden birisi olarak sadece çelişkiyi kınıyorum.
10 Kasım 2013 . 1 üye beğendi
keremege: CHP şahtı şahbaz oldu böylece...
6 Kasım 2013
ibrahimpekin: Sarıgül gelene dek Gürsel Tekin'di en büyük aday. Hatta Gürsel Tekin mi, Mustafa Sarıgül mü diye bir kantar anketi yapayım dedim ama geç kalmışım gerek yok bu saatten sonra da :) Daha yararlı olabilecek bir yerde de kullanabilirler Sarıgül'ü. İstanbul için Chp'nin silahı olur mu tereddütlü orası.
6 Kasım 2013
Cilveli: Bazı Chpliler çok karşı ama Chpye oy vermeyecek insanlardan oy alabileceği söyleniyor.Çok bilinmeyenli denklem yani.
5 Kasım 2013 . 1 üye beğendi
anafor: Kırmızı gül olur,sarı gül olur, Mahsun Kırmızıgül bile olur ama Mustafa Sarıgül olmaz be.
5 Kasım 2013 . 1 üye beğendi
servetcembar: Aday gösterse ne olur,zaten kazanamaz ki...
4 Kasım 2013
Anketi oluşturan üye: sari_zeybek . 3 Kasım 2013