Anket Sitesi

Ankete Yazılan Yorumlar

Necmettin Erbakan, evinde çekmekte olduğu cezasından affedildi. Cezaevlerinde 27 hükümlü ve tutuklunun kanser ve kronik hastalıkla boğuştuğu bilinirken ve yakın zamanda Kuddusi Okkır örneği yaşanmış iken, duruma ne derdiniz?

bjk1903: Erbakan fikirlerine katılmadığım bir siyâset adamıydı. Fakat ülkeye mutlaka faydaları da olmuştu. Ülkenin başına musallat ettiği talebeleriyse kendisinin Türkiye'ye verdiği en büyük zarardır.
15 Mart 2013
orhan413: Siyasetin renkli kişiliğiydi Erbakan, onu da kaybettik. Gelenler, onu da aratıyor.
18 Şubat 2012
timursanli: Burada yanlış olan Erbakan'ın affı değil 27 tutuklu-hükümlünün halen içeride tutulmasıdır.
12 Ocak 2012
keremege: Artık diğer tarafta bulsun belasını, hatta bulmaya başlamıştır bile...
19 Kasım 2011
as1908: Karar yerinde ama bunu genele yaymak ve gerçekten cezaevi şartlarında yaşam imkanı bulamayanların cezasını affetmek yada en azından tedavileri süresince ertelemek gerekir. Hatta geçici süreli rahatsızlıklarda mahkumların gözetim altında tedavi edilebileceği hastaneler kurulmalı ya da mevcut hastanelerde bu şekilde bir birim oluşturulmalı.
27 Ekim 2010
Ugugug: Doğru buluyorum. En azından halka bir miktar hizmeti bulunmuş biridir kendisi. Diğerleri gibi silahlı terör örgütüne dahil değildir en azından.
31 Temmuz 2009
affan: Necmettin Erbakan'a özgü birşey değil bu yarın Deniz Baykal'ın başına da aynısı gelecek belki...
25 Haziran 2009
Held: Zaten cezasini evinde cekiyordu.Affedilmemesi gerekirdi.Ee usta cirak iliskisi, dogaldir.
22 Mayıs 2009
62yurtsever: Dayısı,yandaşı,yalakası olanlar yırtıyor bu sistemde.Kayıp trilyon cukka edildi hoca tarafından ama tık yok millette.Bi biz safız herhalde trilyon aşırmadığımızdan.Ama kabirde nasıl yatacak onu merak ediyorum.Orada torpil işlemez. :))
15 Şubat 2009
xmystery: Evi tepesine yıkılsın diyeceğim.
21 Ekim 2008
fidem: Kendisi mübarek insan, nurlu insan. Hapse atmak günah işlemeke bir olurdu bence. Hem ev hapsi de yok artıkın.... Gezsin ülkeyi, nurlarını saçsın vatandaşımıza. Ben de yakalarsam öpeceğim elini zaten. Sonra da Muğla'ya gidip ressam olsun, nü mü hü lü çizsin....
26 Eylül 2008
dpd06: para para para,din sömürüsü vs...
18 Eylül 2008
siyahmasal: Dayın varsa arkanda ne yapmış olursan ol paçayı kurtarırsın,yok gariban bir emekçiysen ve hakkını savunuyorsan -haklı veya haksız,haklı aramıyorum burada-sürünmek bile az gelir sana..Tasvip etmiyorum çaldığı paraları geri ödesin diyorum ama beni duyan yok maalesef....
28 Ağustos 2008
ayazcem: Bu ülke bölücülerle uğraşmaktan ilerleyemiyor zaten...Erbakan'ın yerinde Atatürk ilkelerine bağlı cumhuriyet sevgisiyle yaşayan bir insan olsaydı...Bu karar böyle mi olurdu?...Hatta bu akp yaltakçıları o zamanda affedilmemesi doğru karardır demiyecekler miydi?...Sahtekarın daniskaları..!
26 Ağustos 2008
ekinox: ikinci sanık birinci sanığı affetti...durum budur...
23 Ağustos 2008
guvenmu: kuddusi okkır'a isnat edilen suç 'silahlı terör örgütü kurarak hükümeti devirmeye çalışmak' yani bir bakıma ihanet idi....
21 Ağustos 2008 . Polemikleri Oku
hepyek: E heralde ki affedecekti.Zamanında hocanın kendine yaptığı iyilikleri inkar mı edecekti.Aman zaten 50 tane korumayla evde hapis olmuş ne olmamış ne zaten hasta ve yaşlı şimdi Akdeniz sahillerine inecek değil ya...
21 Ağustos 2008
servetcembar: Erbakan'ın da,onun gibilerin de canı cehenneme...
20 Ağustos 2008
sıla: bu ülkede rahat yaşamak için hoca olmak lazım sanırım , hala şansım varken imam hatip lisesine mi gitsem acaba??
20 Ağustos 2008
dirty_diana: yaşı oldukça fazla olması en büyük nedenlerden biri sanırım,siyasetçilere her zaman telorans gösterilir,bu bir gerçek,hele hele yaşlıysa,mesela adnan menderes asıldığında,celal bayar yaşı nedeniyle aynı cezaya çarptırılmamıştı
20 Ağustos 2008
Tun-cem: Bu ülkede siyaseten belli bir konuma gelmişsen , bırak kendini sülalen bile affedilir.
20 Ağustos 2008
timsah016: hani bir ata sözü var dışkılarla ilgili ona uygun davranıyor,
19 Ağustos 2008
Galileo: hocayı ve cumhurbaşkanını karşıma almışım.bir elimin avuçiçi yukarıya bakar şekilde orta parmağımı ileriye doğru çıkarmışım.diğer elimin baş parmağını orta ve işaret parmaklarımın arasına sokmuşum...doyasıya sallıyorum..hayali bile güzel..
19 Ağustos 2008
asım123: Ben Necmettin Erbakan'ın zaten suçsuz olduğunu düşünüyorum
19 Ağustos 2008
pinokyo: Hoca 83 yaşında seversin sevmezsin İlhan Selçuk'da(ben fazla haz etmem) 80 küsür yaşlarında biri sabah erken saatlerinde gözaltına alınır diğerine hürmet edilir geçelim bu örneği Erol Zavar kanser binlerce imza toplandı tedavi olması için serbest kalsın diye ama özgürlük ve demokrasi ve aynı zamanda insan hakları aşığı AKP ve RTE'den ses yok.Yani bu ülkede yandaşlara sadece kömür vs dağıtılmıyor aynı zamanda yandaşlara ve hoca gibi eski yandaşlarada insan hakları,özgürlük,demokrasi dağıtılıyor
19 Ağustos 2008
teddy: üzerine düşülmesi gereken bir durum değil. evden çıkmaya hali olmayan bir adam. cezasını kaldrsan ne olur, kaldırmasan ne olur.. kuddusi okkır'ın durumu bambaşka zaten..
19 Ağustos 2008
happy gırl: suç farkı vardır büyük ihtimalle
19 Ağustos 2008
mervve: İnsanın içinden birşey demek gelmiyor. Kuddusi Okkır ismini gördükçe, cezaevi öncesi-sonrası görüntüleri aklımdan çıkmıyor ve içim acıyor. Erbakanla da sıradan vatandaş bir olamaz ya, hortumcu herif. Sanki müebbet hapis cezası verdiler hala işleri güçleri katakulli.
19 Ağustos 2008
Anketi oluşturan üye: quartz . 19 Ağustos 2008