Anket Sitesi

Anket Üzerinde En Sıcak Polemiklerin Yaşandığı Yorumlar

BBP Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu'nun da aralarında bulunduğu altı kişiyi taşıyan helikopterin düşmesi sonucu başlatılan arama kurtarma çalışmalarını gördüğünüz, duyduğunuz, izlediğiniz kadarıyla yeterli buluyor musunuz?

dpd06: Yeterli tabii,hızlı bile gittiler.
27 Mart 2009 . 30 Polemik . Ankete Git
ayazcem: 7777'e nerdeyim mesajı atsalar,kurtulma şansları varmış ama bende böyle bir hizmetin varlığını yeni bu olayla duydum...İdeolojik olarak zıt olsam da ölmesini isteyecek halim yok...
31 Mart 2009 . 7 Polemik . Ankete Git
Tun-cem: Geçmişi hatalarla dolu olsa da ben Yazıcıoğlu na çok üzüldüm.Sürekli olarak mynet haberden olayı takip ettim .Hep ölmediğini düşündüm.O helikopterde bir yahudi ya da abd li biri olsaydı 1 saat içinde bulunurdu diye içimden geçirdim hep.Eğer ilk düşüşte ölmedilerse , göz göre göre acı çekerek korkunç bir şekilde öldüler.İşte bizim insana verdiğimiz değer.Bu tür olaylarda saniyeler bile önemlidir.Anlamadığım olay ise Kayseri valisi olaydan 1 saat sonra enkaza ulaşıldığını , hepsinin yaralı .../
28 Mart 2009 . 6 Polemik . Ankete Git
Anfield: Öncelikle Allahtan rahmet diliyor ve tüm Türk alemine başı sağ olsun diyorum. Bu zamana kadar özellikle bu sitede geldiğimiz tabanı unutarak körü körüne AKP savunuculuğu yaptığım içinde kendimden utanıyorum. Büyük soru işaretleri içinde büyük bir siyaset adamını kaybetmek gerçekten çok üzücü. Yeri geldiğinde toprağın altındaki petrolü buluyoruz diyoruz ama köyün yaylasında düşen helikopteri o köyün halkının helikopterin gittiği yönle aranan yön aynı değil yakarışlarına rağmen bulamıyoruz...(1)
29 Mart 2009 . 4 Polemik . Ankete Git
quartz: Korucunun çıkıp konuştuğu andan itibaren ben orada yaşadığını bildiğimiz İsmail Güneş ve Erhan Bey'in bilinçli olarak öldürüldüğüne inanıyorum. Şimdi de Yazıcıoğlu'nun cesedi yok diyorlar, zaten helikopter yuvarlanmış büyük olasılıkla fırlamış olabilir miraca çıkacak hali yok, ayrıca 3 greyder 2 buldozer gönderilebilen bir bölgenin öncelikli olarak aranmaması, 20 dakika süren 112 görüşmesinden yer tayin edilememesi ilginç. Elbet hava koşulları nedeni ile aramalar zorlukla yürütülmüştür.
28 Mart 2009 . 3 Polemik . Ankete Git
Hurdogan: Kesinlikle herşey yapıldı.Yapılmaması diye bir şey olabilirmi arkadaşlar.Özel harekat timlerinin,özel kurtarma birliklerinin bile donma tehlikesi geçirdiği oradaki olumsuz doğa şartlarında başka neler yapılabilirdiki.Bu kişilerin talihsizliği böyle kötü bir yerde düşmeleri.
28 Mart 2009 . 3 Polemik . Ankete Git
mihver54: Teknik ekipmanlara sahip görevliler bulamıyor çünkü yanlış yerde arıyorlar. Bulan köylülerin dediğine göre görülmeyecek bir yerde değil nasıl oluyor bu iş? Bu ülkede insan yaşamına neden önem verilmiyor. Öldükten sonra üzerinden prim yapılmaya çalışıyor. Muhsin Yazıcıoğlu benim ve Sivas'ın değeriydi. Siyasetten hep uzak durdum tüm siyasetçilerin O'nun gibi olmadığını bildiğim için.
27 Mart 2009 . 3 Polemik . Ankete Git
akrepq: Yeterli olmadığını düşünen arkadaşlar, ne kadar ekip gönderildiğinden, bölgenin hava şartlarından, ne kadar haberdar acaba. Elt cihazı sinyal vermeyen, gps cihazı bulunmayan bir helikopteri, dağlık bölgede bir cep telefonu sinyaliyle hemen bulunması olanaksız. Bu olay üzerinden bile kendilerine rant sağlamaya çalışanlar olduğu için, çok üzülüyorum.
28 Mart 2009 . 3 Polemik . Ankete Git
egeli-prens: Bence Akp'nin yada bu işlerle yetkili olan kişilerin duyarsız yada ilgisiz kaldıklarını zannetmiyorum, Çünkü seçim asifesine girerken böyle bişeyi niçin ve neden yapsınlar,Kendi aleyhine giden bir durum karşısında bu olaya göz yumduklarını hiç sanmıyorum.Suikast diyorsanız bunun olma olasılgı bence daha yüksektir.Ancak anlamadıgım ve çözemedigim bir konu var,Ülkemiz dışındaki kurumlar şıp diye anında buluyorlar,Biz ise ancak 47 saat sonra düşen helikopterin nerede oldugunu saptayabiliyoruz.....
29 Mart 2009 . 3 Polemik . Ankete Git
ulusalci: Bu işten pis kokular geliyor, yörede oturanların tüm uyarılarına rağmen yanlış tarafta arama yapıldı, özellikle iktidar yöneticileri tarafından bilgi kirliliği yaratıldı. en önemli ve korkuncu Ergenekon içine sokulan merhum BBP Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu'nun son bir yılda defalarca trafik kazası geçirmesi, bu kadar trafik kazası tesadüf olamaz. akp yetkililerininde bu 'kazada'ki davranışları bende bunun bir kaza olmadığı kanısını uyandırdığını söyleyebilirim.
29 Mart 2009 . 2 Polemik . Ankete Git
alfa: Böyle bir kişiye daha fazla ilgi gösterilmeliydi.
27 Mart 2009 . 1 Polemik . Ankete Git
Anketi oluşturan üye: lokman23 . 27 Mart 2009