Anket Sitesi

Anket Sonuçları

Pollemik.com'a yeni eklenen ''Şeref Listesi:En Çok Anket Oluşturan Üyeler'' bölümü hakkında ne düşünüyorsunuz?

%50,0İyi oldu, site için faydalı olacaktır
%45,5Bir anlamı yok
%4,5Şöyle ki;
Ankete Katılım: 44 üye
Anketi Paylaş:
Anketi 4 üye beğendi

Ankete Yazılan Yorumlar

servetcembar: Harika,harika...
25 Mart 2015
dpd06: Yeşillere giremediydim ama o listeye girmişim, o yüzden mutluyum. Gereksiz de değil be sonuçta anket oluşturup emek vermiş üyeler listeleniyor. Siteye emek vermişiz. Gerçi bu yeni tasarım herkesi kaçırdı sanırım.
18 Ağustos 2013 . 1 üye beğendi
anafor: Benim için anlamsız, dikkate alanlar illa ki vardır. Koşturun efendim.
16 Ağustos 2013
Jgr: Çok anket oluşturmak mı! Son zamanlarda oluşturulan anketlerin çoğu anlamsız,birde şu ''kantar'' denilen saçmalık eklendi siteye. ''Ak mı kara mı? - Ot mu .ok mu?'' diye diye onlarca anket yapıp sonrada bunları yapanları ''Şeref listenize'' ekleyin. Bu saçmalığı bilmiyordum,bu anketle öğrenmiş oldum,buranın tadı iyice kaçtı.
12 Temmuz 2013 . 3 üye beğendi
sherlock: Ovv 30 küsür anket oluşturmam lazımmış listeye girmek için. Kasamam aga ben. Kısa zamanda olacak iş değil neyse.
11 Temmuz 2013
bjk1903: Sitenin her anlamda canına okunmuşken böylesi gereksiz uygulamalara başvurulmasını önemsemiyorum. Pollemik.com'daki iyi niyetle fakat amatörce yapılan değişiklikler sebebiyle ortaya çıkan ilgisizliği ve teveccüh kaybını bu türden uyduruk çalışmalarla durdurmak mümkün değil.
11 Temmuz 2013
keremege: Eksikti bence, iyi olmuş. En yeşillere alışmıştık ama neyse:) Ayrıca listenin başlarında olmam da mutlu etti beni:)....
10 Temmuz 2013
kaplan_kagan: Bu hem iyi hem kötü sonuçlar doğurabilir. Bazıları bazılarını geçecek diye hırs yapıp sitedeki anket kalitesi düşebilir. İyi yanı ise kim ne yapmış görüyoruz bilgimiz oluyor işte.
8 Temmuz 2013
ferment: Geri döndüm, pinokyoyu tahtından edicemm :P Şaka bir yana anket oluşturan üyelerin site yönetimi tarafından geri plana itildiğini düşünürken ``Şeref listesi``adı altında sunulması beni ziyadesiyle memnun etti.Fakat yine de gözlerim eski pollemiği aramıyor değil.Alışamadım bi türlü olduramadım.:)
8 Temmuz 2013 . Polemikleri Oku . 4 üye beğendi
Cilveli: Üyeleri görebileceğimiz güzel bir bölüm olmuş.
8 Temmuz 2013
Anketi oluşturan üye: Cilveli . 2 Temmuz 2013