Anket Sitesi

Yorum Üzerindeki Polemikler

2009 yılı Erdal Öz Edebiyat Ödülü sahibi Türk Edebiyatı'nın önde gelen yazarlarından İhsan Oktay Anar'ın hangi kitabını okudunuz?

pinokyo: Son kitabı ile Puslu Kıtalar Atlası'nı çok övdüler. Korsancıdan Puslu Kıtalar Atlası'nın alıp okumayı düşünüyorum.
pinokyo: oha kıza asılmışım resmen (şaşıran adam + utanan adam) smileleri :(
4 Şubat 2018 . Ankete Git
pinokyo: o kitabı bi gün okuyacağım Işıl :) ama o gün bugün mü onu bilemiyorum ;)
30 Kasım 2012 . Ankete Git
pinokyo: Sürü halinde dolaşır onlar zaten, at sürüsü gibi :) Yok yok vazgeçtim okumaktan. Bi okuru anar hoca'ya küstürdün valla :)
30 Kasım 2012 . Ankete Git
pinokyo: Entel, elit ortamlar bende kalp çarpıntısı yapıyor, o yüzden doktor yasakladı.Bence sende uzak dur çünkü koca koca kütüphaneler hatmetsen anlamazsın onları. Birde şimdi fantastik kitap filan dedin benim hevesim iyice kaçtı. Fantastik, bilim kurgu bunları sevmem ki ben :)
28 Kasım 2012 . Ankete Git
pinokyo: Ben hocamızı ilk defa Issız adam'da gördüm. Ada yanılmıyorsam puslu kıtalar atlasını okuyordu. O ara merak edip bu adamı okuyacam demiştim ama malum film sonunda gözü yaşlı çıkınca akıl baştan, hoca zihnimden gitti :) Birde bu nasıl bi hocamızmış elde sözlük okuyorsun kitaplarını, önden makale filan... Kapital mi okuyoruz yahu :) Korsan mevzunu da dert etmeyin ben ikimiz için helallik alırım hocadan. Ahiret sağlamda sıkıntı yok ;)
27 Kasım 2012 . Ankete Git
pinokyo: Zatı şahanelerinize söz verdim bi kere. Tez elden Anar hocamızın neşredilen kitabını temin edip ( ama korsandan) okuyacağım.
25 Kasım 2012 . Ankete Git
pinokyo: Aslında biraz hazıra konmacı bi anlayış oldu galiba. Lügatta cümle peşinde koşacağıma googleye yazarım diye düşündüm işte. Kitaba başlayınca kulak çınlamasından anlarsınız iyi ya da kötü mü anıyorum :)
25 Kasım 2012 . Ankete Git
pinokyo: Abi mevzunda anlaştık, gel google mevzunda da el sıkışalım, sonra okurum Anar'ı. Okudukça da seni anarım :)
25 Kasım 2012 . Ankete Git
pinokyo: google var yazarım ordan çıkar hepsi :) Birde bu kadar zorsa dili okumayayım en iyisi. Aha vazgeçtim, vebali, günahı sana :)
25 Kasım 2012 . Ankete Git
pinokyo: Abi demezsen anlaştık ;)
25 Kasım 2012 . Ankete Git
Anketi oluşturan üye: 007axi . 16 Eylül 2012