Anket Sitesi

Yorum Üzerindeki Polemikler

Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez için alınan eğlence paketi donanımlı Mercedes marka makam aracı, gelen tepkiler üzerine iade edileceği bildirildi. Diyanet'ten yapılan açıklamaya göre 322 bin TL olan aracın fiyatının 1 milyon TL olduğu ortaya çıkmıştı. Mehmet Görmez aracın ibret-i alem için iade edileceğini söyledi. Sizce ibret-i alem olabilecek olay nedir?

34ist34: Her şey bitti bir diyanet kaldı el atmadığınız.Siz dine değil dinciye karşısınız ama değil mi ? Ecevit halkın seçtiği milletvekili Merve Kavakç'yı meclisten kovarken de dinci olduğu için kovmuştu.Bizim ülkede nerede bir satılmış nerede bir dinsiz varsa altıncı hisleri çok kuvvetli oluyor.Kimin gerçek dindar kimin olmadığını anlayabiliyorlar.Diyanet müsrif arkadaşlar,gerici bunlar.Atamızın 2+1 Dolmabahçe Sarayı'nı,mütevazı Savarona Yatı'nı bir gezdirmek lazım bu dincilere...
pinokyo: An itibariyle: resmen siyaset beni bırakmıyor. Şu yorumu yazarken kebapçı ile pideci siyaset tartışıyor. Ben pideciyi tutuyorum!
6 Mart 2018 . Ankete Git
pinokyo: Kardeşim pinokyo iyi ki siyaseti bırakmışsın :) muhabbete bak :)
6 Mart 2018 . Ankete Git
Cihanqir: Karışmayayım diyorum ama dayanamadım:)Akpkk lı vekiller Fetullah'a muhterem hocacım derlerdi sözünden çıkmazlardı. Fetullahçılar akp dediği zaman bir akp daha çıkardı ağızlarından. Şimdi ne değişti. Pastayı paylaşamadınız mı? Akpliler fetullahın müridi olmaktan vazgeçtiler. aynı Ergenekon, Balyoz gibi paralel yapı diye bir şey uydurdular inlere girmeye çalışıyor. Fetullahçılar chp ye şirin görünmeye çalışıyor vs vs... Çok hoşuma gidiyor ya yiyin birbirinizi:)
19 Ağustos 2015 . Ankete Git
34ist34: Bilinçaltı bilinçüstü yok ben içimden geçeni ya da karşımda gördüğümü söylerim.Siz sözde şakirtler gibi takiye adı altında münafıklık yapmıyoruz çok şükür.Sonra Hristiyana,Yahudiye hoşgörü derken Müslümana ağzından salyalar akıtarak beddua eden sözde hocaların konumuna düşmek de var ;)
10 Mayıs 2015 . Ankete Git
34ist34: Bu arada eskiden erken yaşta evliliğe karşıydım son zamanlarda fikrim değişti.Baksana Fetoş'a 50 senelik bakirlik fena patladı.Önce ağlaya sızlaya kandırdı milleti haşhaşilerin ırzına geçti ama abazalık başa bela onunla da yetinmedi bir de milletin ırzına geçmeye kalktı ama ava giderken avlandı :D :) Peygamber efendimiz boşuna evliliği tavsiye etmemiş ;)
9 Mayıs 2015 . Ankete Git
34ist34: İlk 2 paragrafı okudum gerisini okumaya gerek yok belli oldu.Siz Pensilvanyadaki salyalı sümüklü moruğu put edinmişsiniz.Cahiliye dönemi arapları gibi diyeceğim de onların Putu Hubel hiç değilse bir şeye benziyordu.Sizin putunuzun yüzüne bakınca insanın kusası geliyor :) Dışarıdan ne kadar zavallı göründüğünüzün bir farkına varsanız var ya kendinizden utanırsınız :))
9 Mayıs 2015 . Ankete Git
34ist34: Bu arada internete sizin moruğun adını yazınca yüzlerce linklerdeki gibi resim paylaşım çıkıyor :D Ulan ne yüzü kızarmaz adamlarsınız hala muhterem diyorsunuz.Bu herifi adam yerine koyanların sayısı Hdp'ye barajı geçirebilirse var ya ne gülerim cidden :D https://derinistihbarat.files.wordpress.com/2012/11/image001175.jpg http://www.derindusunce.org/wp-content/uploads/2013/12/fethullah_aglama_duvari.jpg http://nacikaptan.com/wp-content/uploads/2014/06/FETULLAH-G%C3%9CLEN-VE-CIA.jpg
8 Mayıs 2015 . Ankete Git
34ist34: İsrail'e otorite desem,Anadolu halkının siyasi temsilcilerine ağzımdan salyalar saçarak beddua etsem,Papanın elini öpsem,Sınav sorularını rüyamda görüp millete dağıtsam benim de 20 milyon sevenim olurdu ama sövenim kimbilir kaç kişi olurdu ;)
8 Mayıs 2015 . Ankete Git
34ist34: Tek tek sorularına cevap verecek kadar boş vaktim yok.Evet Pensilvanyadaki moruk(eleştiriye açık ol ;) benim gözümde ağzından salyalar saçan yüzüne baktıkça tiksinti duyduğum bir yaratıktır.Açık sözlüyüm insanlara takiye diye münafıklığı tavsiye etmiyorum.Yine dediğin şahıs Alemi İslam'ın çıkarları için New York Times'ta Ak Parti'yi ve Türkiye'yi kötüleyen bir yazı yazıyor;Times'ın Siyonist Patronu Sulzberger de İslam ve Türkiye'nin çıkarları için bunu sürmanşet yayınlıyor öyle mi ?
8 Mayıs 2015 . Ankete Git
34ist34: Bu arada ahbapların Silivrideki haşhaşi arkadaşlarını kurtaramadu 2 paralel hakim onların yanını boyladılar.Öyle Lig Tv'den ayda 300 bin Tl maaş alıp saray eleştirisi yapan Hakan Şükür'ün bir tarafımızla gülünesi durumuna düşmek yerine gidin arkadaşlarınızın yanına ;)
7 Mayıs 2015 . Ankete Git
34ist34: Yok dediklerinin hepsini Tayyip yaptı,onun dışındaki herkes sütten çıkmış ak kaşık.Sen Pensilvanya'ya secde etmeye devam et ;)
7 Mayıs 2015 . Ankete Git
34ist34: Biraz uysallaşmış buldum seni sevindim bunu belirteyim öncelikle.Evet kişi ne yaparsa karşılığında onu görür.Benim üslubumu eleştirmeden önce bir Sözcü gazetesi'ne ya da Pensilvanya'da ağzından salyalar saçarak bağırıp çağıran ihtiyara bir bakın benim elimi öpersiniz yemin ediyorum :)
7 Mayıs 2015 . Ankete Git
34ist34: Kimin münafık olduğu belli ben dün siyasi olarak neredeysem dini olarak neredeysem bugün de aynı yerdeyim.Asıl zaman içerisinde Fetoşçuların kıblesi Amerika'ya,siyasi yönü çıkara kaydı.Dün Chp emredildi ona oy at bugün Hdp emredildi ona oy at yarın Mhp denir ona.Biraz omurgalı olun diyeceğim de biliyorum ki ibadet ettiğiniz herif nereye giderse peşinden gideceksiniz o yüzden demiyorum...
7 Mayıs 2015 . Ankete Git
34ist34: Toynaklı arkadaşım elbette eleştirilmez değil kimse ama yapıcı eleştiri var yıkıcı eleştiri var.Birilerinin ruh hali elinde molotof bombasıyla ortalığı yıkmayı eleştiri kabul edecek düzeyde bozulduysa akli selim birilerinin de bu kişilere sakin ol şampiyon demesi gerekiyor :) Bu arada keskin sirke küpüne zarar şimdiden bu kadar sinirli olmayın.Şunun şurasında 1 ay sonra 7 Haziran bekliyor sizi hazmetmeniz gereken (:
7 Mayıs 2015 . Ankete Git
34ist34: Bu arada yorumlarımın sizi rahatsız etmiş olması beni sevindirdi.Demek ki dışarıda varlığını sindirmek istemediğiniz bir halk var.Benim burada olmam size bunu hatırlatsın.Yoksa anket sitelerindeki sonuçlarla ilk başta avuntu düzeyinde olan ilişkiniz kuvvetli bir bağlılığa ve inanca dönüşüyor.Seçim sonuçları açıklanınca da epey yüksekten düşüyorsunuz.Bünyeye zararlı mazallah sonra ortalık;bir yerlerinde hemeroid çıksa Tayyip'ten bilen şahıslarla doluyor :)
7 Mayıs 2015 . Ankete Git
34ist34: Size bir laf edilse bu kadar kızmazsınız.Kraldan çok kralcı olmak bu oluyor galiba.Bazı Osmanlı padişahları lükse düşmüş olabilirler ben Osmanlı'yı ya da padişahlarını eleştirilmez görmüyorum çünkü onlara tapmıyorum.Atatürk de eleştirilebilir ve O dönemin şartlarında yıkıcı savaşlar atlatmış bir ülke konumunda halkın hangi şartlarda yaşadığı bilinir de Beyaz Türkler tarafından pek önemsenmez.Ay ne mütevazi yat şu Savarona diye yine atamız övülür.
7 Mayıs 2015 . Ankete Git
keremege: Uzun zamandır bu sitede kimseye polemik açmamıştım. Ama yorumların dayanılacak gibi değil. Adam 1 milyonluk arabaya biniyor ama halkına şükretmeyi öğütlüyor. Atamla da günümüzdeki siyasetçileri kıyaslaman da ayrı bir vaka zaten. Ayrıca Dolmabahçe Sarayını Atam mı yaptırdı? Git de bir gez o sarayı da Atamın odasının mütevaziliğini gör. Osmanlının görgüsüz padşahlarıyla karıştırdın galiba? Bilgin yok ama maşallah dil papuç gibi!!
7 Mayıs 2015 . Ankete Git
Anketi oluşturan üye: toynaklar . 5 Mayıs 2015