Anket Sitesi

Yorum Üzerindeki Polemikler

LDP milletvekili adayı Tarık Beyhan, bonzainin önüne geçebilmek için marihuananın yasallaştırılması gerektiğini savunmuştu. Siz ne düşünüyorsunuz? Murijuana(esrar) kullanımı yasallaşsın mı ?

umut.44: Bazı fikirler vardır, insanlar farklı düşünür ama saygı duyarsın, sana ters olsa da. Ama bu kadar saçma bir nedenden ötürü esrar serbest bırakılsın diye birşey one sürmek dahi serefsizliktir. Bunların kasten yapıldığından en ufak bir şüphem yok. Amaç kesinlikle çözüm bulmak değil. Kimse Hollanda'yı örnek göstermesin. Bu öneriye katılanların aklından ve niyetinden şüphe ederim.
baltam: Tecavüzle marihuanayı bir tutmak da müthiş bir örnek olmuş gerçekten.
12 Temmuz 2016 . Ankete Git
umut.44: Gereken yasak konulacak, ihlal edene gereken ceza verilecek.
8 Temmuz 2016 . Ankete Git
umut.44: Çok uzun bir aradan sonra ilk kez giriş yaptım Pollemik sitemize. O yüzden cevabim bu kadar geç oluyor. Şöyle ki; Bir şeyleri yasaklamak insanları kaçakçılığa, gizli işlere yönlendiriyor diye o yasağı koymamak ya da uygulamak bir hayli saçma bir düşünce(ifadem için kusura bakmayın, saygı duyulacak birsey değil bu yorumunuz). Şu anlama geliyor bu, tecavüz edilmesin diye gönüllü olarak kendini teslim etmek gibi birşey...
8 Temmuz 2016 . Ankete Git
baltam: Ha milli birlik ve bütünlüğümüz bozulacak dimi? Yasaklamakla ancak kaçağa yöneltirsiniz insanları ve daha kötüsü kimyasallara.
10 Ekim 2015 . Ankete Git
Anketi oluşturan üye: Berkaybjk5 . 9 Ekim 2015