Anket Sitesi

Yorum Üzerindeki Polemikler

Uluslararası futbol karşılaşmalarında Türkiye dışında hangi milli takımı destekliyorsunuz?

atesh_ve_su: yunanistan tabii ki. ben yunanistan aşığıyım. ülkelerini de severim, kendilerini de severim, dillerini de severim, yunanlılarla ilgili her şeyi severim :)
koobee24: sen ve senin gibiler yalnızca yerin dibine sokmasını bilirler.ayrıca niye sadece Atatürk'e laf edenlere karşılık veririm diyorsun Hz.muhammed'e laf edilse görmezlikten mi gelirsin Türkiye'ye Türklere laf edilirse görmezden mi gelirsin.
19 Nisan 2007 . Ankete Git
thubahh: biz ülkemizi yüceltmesini de biliriz yerin dibine sokmasini da sen hjc merak etme koobee24..!!!
19 Nisan 2007 . Ankete Git
thubahh: burda Atatürk e laf eden yok merak etme olsa bile karsiligini alir..ben Türkiyenin suan ki durumuna baktigimda orda burda ülkemi övebilecegimi zannetmiyorum cünkü eger böyle bisey yaparsam sadece kendimi kandirmis olurum.Türküm diye ille de durmadan Türkiye hakkinda iyi konusacam diye bisey yok.Sanki türkiye milli takimi bi macta cok kötü oynadigi zaman herkes sövmüyor..ama yinede kimse Türklügünü inkar etmiyor..senin söylemek istedigin sey cok sacma yani
19 Nisan 2007 . Ankete Git
koobee24: gerektiğinde Türklüğü de İslamiyete de sövermiş ne kadar dürüstsün ya bravo.insanın kendini eleştirmesi farklı bir şeydir,Türlklüğe müslümanlığa laf etmek farklı bir şeydir.hiç mi utanmıyorsun gerektiğinde Müslümanlığa da söverim Türklüğe de derken.orada birisi Hz.Muhammed'e,Atatürk'e Türkiye'ye laf etse onu bile savunamazsınız siz çünkü bu değerleri sevmiyorsunuz.burada da Türküm Müslümanım kimliği altında laf ediyorsunuz bravo.
19 Nisan 2007 . Ankete Git
thubahh: en azindan biz yeri geldiginde birer Türk olarak gerekirse kendimizi bile elestirebiliyoruz..ayni seyi sen yapamiyorsan napim??biz Türküz diye veya müslümaniz diye süpeer,kusursuz,dört dörtlük,muhtesem insanlariz diye bisey yok...sen eger kendini elestiremiyorsan o zaman baskalarina hic dil uzatma.!!rahatsiz oldugum bir durumda gerekirse islamiyeti de söverim Türklügü de..sanane??!!!
19 Nisan 2007 . Ankete Git
koobee24: ben de seni kaçıncı defa uyarıyorum şu Türk kelimesinin başındaki harfi büyük yaz diiye ama nerde sende o duygu.atesh ve su'yu da biliyorum seni de biliyorum Türklüğü,islamiyeti ne kadar sevdiğinizi.bir şey olsa da Türklüğe islamiyete laf etsem diye hazır kıtasınız be.
19 Nisan 2007 . Ankete Git
thubahh: almanyada yasayan türkleri cekemeyenler var diyorum kimse takmiyor biyerine..alin görün iste:@
19 Nisan 2007 . Ankete Git
thubahh: bu sitede böyle bos bos konusan insanlari uyarmaktan biktim artik..ne anlamaz insanlarsiniz ya..on kere dedim almanyada yasayan türkler hakkinda genelleme yapmayin diye.sinir ediyosunuz insani..türkiye de yasayip benligini unutanlar da var..bunun nerde yasadiginla degil nasil yasadiginla alakasi var..ne atesh ve su nede ben benliklerimizi unutmadik unutmayizda..yine kendi kendine film cevirme koobee24
19 Nisan 2007 . Ankete Git
koobee24: valla kimin hangi niyette olduğu ortada.din düşmanı, Türk düşmanı ben değilim.Almanya'da ne yapıyorlarsa size hemen benliğinizi unutuyorsunuz.
19 Nisan 2007 . Ankete Git
atesh_ve_su: koobee bence art niyetli olan sensin. saçma sapan iddialarda bulunup bize iftira atıyorsun. eğer ben yorumumda 'kahrolsun yunanistan' yazsaydım eminim beni tebrik edecektin...
19 Nisan 2007 . Ankete Git
thubahh: daha öncede dedigim gibi:1.zevkler ve renkler tartisilmaz 2.hayatta hersey karsilikli degildir !
18 Nisan 2007 . Ankete Git
koobee24: yok ben art niyeti doğru yerde aradığıma eminim.Türklerden nefret eden bir milletin şurasına aşığım burasına bayılıyorum yorumları kimin hangi amaçta olduğunu belli ediyor zaten.
18 Nisan 2007 . Ankete Git
thubahh: o zaman kusura bakma ama sen art niyeti yanlis yerde ariyorsun;)
18 Nisan 2007 . Ankete Git
koobee24: ben amerikalılara bayılıyorum falan demedim ben sadece ırkçı birisi değilim diyorum elbette herkesi sevmek ya da sevmemek zorunda değiliz.ama sizin nerede Türklük ve İslamiyet hakkında bir şey yazsa gidip muhalefet olmanızdan dolayı bu yunanistan sevgisinde art niyet aradım o kadar.
18 Nisan 2007 . Ankete Git
koobee24: siz mi hoşgörülü oluyorsunuz ? ikiniz de neredeyse islam dinine düşmansınız be kimi kandırıyorsunuz..
18 Nisan 2007 . Ankete Git
koobee24: tuğba benim Türk harici kişileri sevmediğimi söylemiş.ya sen ne biliyorsun da konuşuyorsun.benim nickim bile amerikalı birisinin ismini taşıyor kobe bryant.başka yorumlarımı da okursan başka yabancı sporcuları,sanatçıları sevdiğimi görürsün.ama yunanistan'a ayrı bir sempati duyuyorum şöyle böyle gibi laflarda bir art niyet taşıdığınızı da görebiliyorum.
18 Nisan 2007 . Ankete Git
thubahh: cok sükür:)
18 Nisan 2007 . Ankete Git
atesh_ve_su: bu yüzden almanya'da yaşayan yunan aşığı iki türk olarak biz bildiğimiz doğru yoldan yürüyelim :) sevgi eken dostluk biçer, kin eken de yalnızlık biçer :) biz sevgi ekenlerdeniz :)
18 Nisan 2007 . Ankete Git
atesh_ve_su: her insan ülkesini sever. sen de ülkeni seviyorsun, ben de ülkemi seviyorum. ama bu işi bazıları gibi 'üstün ırk' haline getirmek, 'benden olmayanı tanımam' boyutuna getirmek vatan sevgisi değil ırkçılıktır, ki bu çok ama çok tehlikelidir. bir türlü anlayamıyorlar bunu :)
18 Nisan 2007 . Ankete Git
thubahh: sana katiliyorum...onun icin herkesten ricam;anlayin ki biz almanyadan bisey yaziyorsak biseyi bilioz da yaziyoruz:))) saygilar
18 Nisan 2007 . Ankete Git
atesh_ve_su: hem bazıları bizim türklüğümüze laf atıyorlar, türkiye'yi sevmediğimizi söylüyorlar. eğer türk olmasaydık ve türkiye'yi sevmeseydik ikimizin de bu sitede işi olmazdı :) ama nerdeee bunu anlayabilecek kişi :)
18 Nisan 2007 . Ankete Git
atesh_ve_su: biz başka bir ülkede yabancıyız ve azınlıktayız diye hoşgörünün ne kadar önemli olduğunu biliyoruz, çünkü çevremizde hoşgörü yoksa hayatımız zorlaşır, ki zaten yeterince kadar zor. senin de dediğin gibi eğer almanların milli duyguları bu sitedeki bazı insanların milli duyguları kadar güçlü olsaydı hayatımız o kadar zorlaşırdı ki, almanya'da yabancı insan kalmazdı heralde...
18 Nisan 2007 . Ankete Git
atesh_ve_su: çok haklısın thubahh, insan başka bir ülkede yabancı olarak yaşamadığı sürece milli duyguların ne kadar tehlikeli boyutlara ulaşabileceğini anlayamıyor. zaten zamanında almanlar milli duyguları, milliyetçilikleri yüzünden de soykırım yapmadılar mı?
18 Nisan 2007 . Ankete Git
thubahh: zaten ne kadar anlatirsak anlatalim yurt disinda yasamayan biri anlayamaz onun icin senin de dedigin gibi onlar kendi yollarina..biz kendi yolumuza;)
18 Nisan 2007 . Ankete Git
thubahh: atesh_ve_su biz almanyadan oldugumuz icin nedense kimse bizi anlamiyor cünkü kimse olaylara bizim acimizdan bakmiyor...bu polemikte koobee24 gibi sahislar sadece milli duygularina göre hareket etmisler ve aslinda türk olmayan herkesi sevmediklerini beyan ettiler..biz böyle düsünemeyiz cünkü almanyada baska bir milletin ülkesinde yasiyoruz..eger almanlarin hepsi böyle milli duygularla hareket etseydi biz türklerin ve bizim gibi bircok yabancinin isi cok cok daha zor olurdu(zaten yeterince zor).
18 Nisan 2007 . Ankete Git
atesh_ve_su: thubahh, seni sonuna kadar destekliyorum. bırak bunlarla uğraşma, bunlar insan sevgisi nedir bilmezler. kendi ırklarından ve kendi dinlerinden olmayanları tanımazlar. boş ver onları, onlar kendi yollarında yürüsünler, biz de kendi yolumuzda yürüyelim :)
18 Nisan 2007 . Ankete Git
thubahh: konudan saptiniz iyice:)) ben yunanistani seviyorum ,siz sevmiyorsunuz..tamam nokta koyduk bitti:)))
17 Nisan 2007 . Ankete Git
koobee24: sonuna kadar arkandayım dide...
17 Nisan 2007 . Ankete Git
dîde: aynı şekilde şimdi de Atatürkçü Düşünce Derneği başkan yardımcısı Nur Serterin hristiyan tarikata üye olduğu ortaya çıktı. Gerçek Atatürkçülere saygım var ama bunun gibileri bunu perde olarak kullanıyor
17 Nisan 2007 . Ankete Git
dîde: bu kişi ben hristiyanım dese Türkiyede o eleştirileri yapabilir mi?
17 Nisan 2007 . Ankete Git
Anketi oluşturan üye: dîde . 12 Nisan 2007