Anket Sitesi

Yorum Üzerindeki Polemikler

Fettullah Gülen'e verilen Yaşayan En Büyük 100 Entellektüeli ödülü sizce doğru mu?

cesuryürek: Fethullah Gülen günümüzün Yunusudur, Mevlanasıdır, Yesevisidir.Okuyor, yazıyor, konferans veriyor, sohbet ediyor. Hem islam alimi hem entellektüel.Aynı zamanda ülke insanına müsbet ilham veren müthiş bir aktivist.Aleyhinde atıp tutanlar ne eserlerini okumuş ne de videolarını izlemişlerdir.Ancak kendi görüşündeki gazete, internet sitesi, tv'lerden yorum şeklinde menfi görüşte bulunuyorlar ki aydınlığa yakışmayan bir haldir bu!
yizgii: Hala aynı fikirde misiniz?
10 Mayıs 2018 . Ankete Git
cesuryürek: Yurtdışındaki okullar için bile hep devletten izin ve destek alınmıştır.O dönem yurtdışına çıkan sadece Gülen de değildir.Örneğin Prof.Dr. Esat Coşan'da o dönem Avustralya'ya gitmiş hatta oradaki bir trafik kazasında vefat etmiştir.
24 Ekim 2013 . Ankete Git
cesuryürek: Pensilvanya'da olması Fethullah Gülen'in değil 28 Şubat postmodern darbesi ile ülkeyi yaşanmaz hale getiren derin devletin ayıbıdır.Kaldı ki kendisine yurtdışına çıkıp ülkenin sıkıntılı konjüktüründen uzaklaşmasını tavsiye eden zamanın Ecevit hükümetinin diyanetten sorumlu devlet bakanı ve başbakan yardımcısı Hüsamettin Özkan'dır.
24 Ekim 2013 . Ankete Git
Kurtulus99: Pensilvanya'daki Mevlana türbesinden selamlar.
23 Ekim 2013 . Ankete Git
Anketi oluşturan üye: 8urhan . 23 Haziran 2008