Anket Sitesi

Yorum Üzerindeki Polemikler

2007-2008 sezonunda Fenerbahçe Şampiyonlar Ligi'nde ne yapar?

greenmay: Ön elemeya geçildi gözüyle bakıyorum zaten. Gruplardan da çıkarız. Eğer lider olarak çıkarsak Finale bile kalabilriz. Hatta kupayı da alabiliriz. Kimse şaşırmasın...
greenmay: Fenerbahçe 1-0 Inter... Güzel hayaller kurduğum söylemişti... Bu hayal gerçekleşecek galiba :) 4.torbadan geldik ve 1.torbadan bir takımı yendik. Eksik de olsa Inter'i yendik arkadaşlaaaarr nabeeerrrr...
20 Eylül 2007 . Ankete Git
greenmay: Rakipler de belli oldu. İnter, PSV, CSKA... Gruptan lider çıkmamız zor gibi ama İnter dışındaki diğer iki takımı da geçebilecek güçteyiz. Yani selam olsun sana ikinci tur...
30 Ağustos 2007 . Ankete Git
greenmay: Anderlecht 0-2 Fenerbahçe... ' Ön elemeye geçildi gözüyle bakıyorum zaten ' :)) Şimdi sırada gruplardan çıkmak var. ' Eğer lider olarak gruptan çıkarsak finale bile kalabiliriz ' :)))
29 Ağustos 2007 . Ankete Git
mervve: Teşekkür ederiz.
16 Ağustos 2007 . Ankete Git
appeliuss: manevi destekle çarklar dönmüyor efendim.. takımı sahiplenmek gittim ya para da verdik işte bilete bağırdım da daha noolsunlarla olmaz. o yüzden şu polemiğe o yorumla girmeniz zaten alakasız. 25 yılınız neyse onu da kutlarız.
16 Ağustos 2007 . Ankete Git
mervve: Ben en başta belirttiğim gibi manevi desteği kastettim.İyi okuyunuz.
16 Ağustos 2007 . Ankete Git
appeliuss: bak güzel kardeşim 25 yıl nedir neyin gümüş yılıdır bilmem dünya neyinizi biliyor onu hiç bilmiyorum ama taraftarlık o dedikleriniz değildir. takıma destek olmaz boğaz yırtmakla olmuyor. bugün maça giden her fenerli mutlaka fenerium a girer bişey alır. kombinelere girmiyorum zaten. yani beste yapınca bişey olmuyorsun. hangi yabancı futbolcu gelse atmosfere hayran kalıyor sen ne diyorsun. konuyu başka yerlere çekme. anketin konusu bu değil. beşiktaşını başka yerde övebilrsin
16 Ağustos 2007 . Ankete Git
mervve: evet biz Çarşı'yız.Dünya kabul etmiş,siz Fenerbahçelilerden de kabul edenler çoğunlukta.Onlar objektif bakıp önün görebilenler.(rezaletin adı:korkak tavuk ortega)Siz unutmuş olabilirisiniz bunu da.
16 Ağustos 2007 . Ankete Git
appeliuss: ehhehee.. çarşıyı çok yanlış tanımışız desenize :) beste konusuna diyeceğimiz yok ama son zamanlardaki giderek hızlanan abuk tezahuratınız takıma hata yaptıttırıyor. o yüzden mi yönetim istifa diyorsunuz sevinmek için sevmeyin zaten. destek olmak o olmadığı için bu kadar farklar oluştu biz sevilmeyen olduk. her neyse.. 12 numaralığı biz iyi yapıyoruz.. sizse çarşısınız.
16 Ağustos 2007 . Ankete Git
mervve: Çarşı'nın tezahüratı müthiştir.İnönü'de maç izlemeye de bekleriz.O zevki alınca anlarsın.Bilmemeniz normaldir harika bestelerimiz vardır.Takımı germek değil ateşlemektir amacımız.Sevinmek için sevmeyen bir taraftar grubuyuz biz o yüzden de diğer gruplar gibi üç dört maç yenilince takımımızı yalnız bırakmıyoruz.
16 Ağustos 2007 . Ankete Git
appeliuss: çarşı nın nasıl tezahurat yaptığını da biliyoruz 'kartal gol gol gol' takımı germekten başka bişey değil. ayrıca tribünlerin sesini duymak istiyorsan bir gün kadıköy meydanına gel oradan dinle o da yeter zaten. ayrıca en vefalı taraftar kimdir dersen kimin kombinesi çabuk bitiyor kim takımına daha çok destek oluyor bir bakarsın anlarsın. hoparlör işine gelince beşiktaş yapmıyor sanki :)
16 Ağustos 2007 . Ankete Git
mervve: Tam 25 yıldır var olan,tüm dünyanın saygıyla adını andıkları,herkese karşı olan,alayına giden,kimsenin hiçbir konuda bırakın yarışmayı yarışmayı düşünmediği ya cesaret edemediği Beşiktaşımızın ve Türkiyenin gelmiş geçmiş ve gelecek olan en iyi taraftar grubudur...bunu inkar eden,Çarşıyı tanımıyordur...Fenerbahçe tribünlerinden ses çıkmadığı için destek stad hoparlörlerinden geliyor.
16 Ağustos 2007 . Ankete Git
sözer: deplasmanda yetip yetmediği maç başlayınca anlaşılır... 1-0 sağlıklı bir skor değil... adamlar orada 1 gol atsa telaş başlayabilir...
16 Ağustos 2007 . Ankete Git
greenmay: Fenerbahçe 1-0 Anderlecht. Bu skor yeter mi? yeter...
15 Ağustos 2007 . Ankete Git
greenmay: Manevi destek anlamında da Fenerbahçeliler önde gelir. Çarşı'nın lderliği kaptırmayacağı tek şey 'holiganizm' dir...
15 Ağustos 2007 . Ankete Git
mervve: Okuduklarım karşısında belirtmek istedim.Maddi değil manevi anlamda takımına en iyi destek veren taraftar grubu Çarşı'dır.Fenerbahçeliler değil.
15 Ağustos 2007 . Ankete Git
sözer: yavaş yavaş gerçeklere adım atılıyor desenize... :)
15 Ağustos 2007 . Ankete Git
greenmay: Dünkü Belediye maçına bakarak yorum yapmak yanlış olur. Defansın sigortası Lugano yok, orta alanın dinamosu Appiah yok, Takımın %50 si Alex yok. Geçen seneden Tuncay ve Ümit Özat'ı da çok arayacağımız belli oldu. Bir de şu turkuaz forma da nerden çıktı. Forma beni bu kadar uyuz ettiyse takımıda negatif yönde etkilemiş olabilir :) Bu formayla Galatasaray karşısına çıkmazlar umarım. Çarşambaya dünkü 11 le çıkarsak işimiz zor. Ama Kadıköy'de çok farklı oluyor ve bunu hepberaber göreceğiz...
11 Ağustos 2007 . Ankete Git
armi_85: bir fenerbahçeli oalrak anderlet takımına yenileceğimizi adım gibi biliyorum ki birileri final diyo.
11 Ağustos 2007 . Ankete Git
Tun-cem: Rüyalar gerçek olsa.
11 Ağustos 2007 . Ankete Git
arzuhalci: Umarız Fenerbahçe'de Avrupa'da başarı sağlar ve bunları konuşuruz..
2 Ağustos 2007 . Ankete Git
appeliuss: bak ben öyle bişey demedim. kendi içinde başarılı da olmuştur takımım lakin madem bi başarıdan söz ediyoruz başarının devamlı olanı makbuldür bi parlayıp zirve yapıp düşmek değil. o yüzden sorulan üzerinden gidelim yazılmayan çizilmeyen ile yeni yeni polemikler açarsak sabaha kadar sürer.
2 Ağustos 2007 . Ankete Git
sözer: ya başarılıyız diyorsunuz, sizin istikrarınız nedir açıklarmısınız? şampiyonluk diyecekseniz o bizde de var... :)
2 Ağustos 2007 . Ankete Git
arzuhalci: Tamam Galatasaray da avrupa da istikrarlı değil ama en azından bir dönem de olsa Avrupa'yı titretti. Türkiye'de 4 sene üsütste şampiyon da oldu. Kıyaslama yaparsak yine en istikrarlı Galatasaray oluyor bence. Örneğin Fenerbahçe'nin günü gününü tutmuyor sence yanılıyor muyum?
2 Ağustos 2007 . Ankete Git
appeliuss: ben sonradan bir daha bir uefa kupası aldığını hatırlamıyorum sen hatırlayabiliyor musun arzuhalciii. istikrar'ın kelime anlamına bakabilirsin istersen.
2 Ağustos 2007 . Ankete Git
arzuhalci: İstikrar Galatasaray'da yoksa hiçbir Türk takımında yoktur. Ayrıca aldığımız kupaları buraya yazmamıma gerek yok değil mi appleius?? :))
2 Ağustos 2007 . Ankete Git
appeliuss: sizin başarınız da ne başarıymış senelerdir bunu dinliyoruz. sözer bilir hep derim istikrardır aslolan.
2 Ağustos 2007 . Ankete Git
greenmay: asıl size anlatmak zor...Türkiye'de övünülecek şeyimiz çok...ama avrupada yok...bu doğru...ama ben avrupada başarılıyız demedimki...başarılı olacağız dedim...neyse arkadaşlar fazla uzatmayalım ve görelim derim...taaa uefa lardan ön elemeden korar hale gelmişsiniz ya...başka birşey demiyorum...bir zamanlar annenizin ligi dediğiniz Türkiye Liginde size bol şanslar dilerim...kadıköye bekleriz...
31 Temmuz 2007 . Ankete Git
arzuhalci: Gerçekten de sözer Fenerbahçe'nin Avrupa'da ne başarısı var Allah aşkına??? Biri söyleyebilir mi bana? (mümkünse bunu fenerli biri söylesin:D) Sürekli övünüp durduğunuz şeyler bütçeniz, stadınız, yıldız! futbolcularınız. Eee başarı nerede peki? Yok.. Öyleyse övünülecek birşeyiniz de yok..
31 Temmuz 2007 . Ankete Git
sözer: ya arzuhalci... anlatmak cidden zor... biz sizden iyiyiz derler, ama avrupa'da yaptıkları birşey yok, kalkıp avrupa şampiyonu olmayı hayal ederler... şampiyonlar ligi nasıl kazanılıyor haberleri yok sanırım... millet ön elemeden korkuyor, onlar şampiyonluktan bahsediyor... neyse ya... hayal kurmak da iyidir... :)
31 Temmuz 2007 . Ankete Git
Anketi oluşturan üye: scarletdawn . 11 Temmuz 2007