Anket Sitesi

Yorum Üzerindeki Polemikler

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan tarafından hazırlanan, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül tarafından onaylanarak göreve başlayan, yakında TBMM'den güven oyu isteyecek olan 60. Hükümeti beğendiniz mi?

selçuk0090: neyi güzel yaptılar ki.lütfen!
selçuk0090: ben normalde terbiyesizleşmem ama olurda kızgın bi halde kötü laflar söyleyebilrim ama karşımdaki insansa tabii.bunuda şikayet et hemen.sanada bu yakışır.
10 Eylül 2007 . Ankete Git
selçuk0090: biz bu güne kadar hiçbişeyden korkmadık üç beş dinciye mi boyun eğicez.eğer öle yapsaydık bize solcu denmezdi zaten.solculuk hiçbişeyden korkmadan ayakta dimdik durmaktır.bizim koskoca bir ordumuz var sizin kiminiz var fettullahınız mı?o mu sizi kurtaracak?o önce kendini kurtarsın.amerikadan konuşmakla olmuyo.gelsin erkekçe düşündüklerini sölesin.sölesinde onu kim olduğumuzu gösterelim.eğer sizlerden korksaydık şu an seninle bunları konuşuyo olmazdık..
10 Eylül 2007 . Ankete Git
servetcembar: 2moro ne güzel demişsin...Allahtan korkmayanlar...:)
10 Eylül 2007 . Ankete Git
2moro: onlardan mi korkucaz? haha cok komiksin.o yüzde 47 lik kesim sadece 20 milyon u kapsiyor.onlar geri kalan 50 milyondan korksun.ayrica kimin kimden korktugu belli.tayyeap oglu geberir diye korkudan oglunu askere gönderemiyor.daha allahtan korkmayanlardan biz hic korkmayiz.
10 Eylül 2007 . Ankete Git
pinkgirl.85: ülkeyi geriye mi götürür ileriye mi bilemem,bunu zaman gösterir.fakat yazdığın yorumlarla ülkenin %47sinden fena halde korktuğun aşikar!
10 Eylül 2007 . Ankete Git
pinkgirl.85: şikayet etmemin tek nedeni terbiyesizleşmen.
10 Eylül 2007 . Ankete Git
selçuk0090: pinkgirl beni şikayet ettiğin için seni kutlarım.benim laflarımı da sen hazmedememişsin.bu ülkeyi dindarların yönetmesini kabul etmiyoruz bu dine karşı olduğumuzdan dolayı değil böle bi sonuç çıkarmayın.biz sadece atatürk'ün bahsettiği muhasır medeniyetler seviyesine çıkmanın tek yolunun aydınlardan oluşan bir ülkeyle mümkün olacağını düşünüyoruz.dindarlar sayesinde biz ancak iran gibi olabiliriz.iranın da ne mal olduğu ortada.o yüzden gül gibi dinciler bu ülkeyi anca geriye götürür.
10 Eylül 2007 . Ankete Git
pinkgirl.85: birincisi akpli falan değilim,seçimlerde oy kullanmadım,ama yazılan bazı yorumlar çok tuhafıma gidiyor;dindar insanların bu ülkeyi yönetmesi hazmedilemiyor.ikincisi sizi bilmem ama benim için sezer bu ülkeyi kucaklayan bir cumhurbaşkanı değildi.
10 Eylül 2007 . Ankete Git
selçuk0090: ya pinkgirl sen nerdensin akp den falan mı.eğer öyleysen hiç konuşma haklı bir tarafınız yok.size göre zaten deniz gezmişler bile pkklı.yada şöle sölim solcu olan herkes pkk lı.sizin gibilere destek vericeğime pkk destek veririm daha iyi.ama bunun sebebi benim onları desteklemem değil sizin bize bunu mecbur kılmanız.biraz dürüst olun ve şu sezerin yakasını bi bırakın.nie hiç gül hakkında konuşmuyosun acaba.
10 Eylül 2007 . Ankete Git
2moro: ve bu kesinlikle keyfi degil,mecburi bir olaydir.
9 Eylül 2007 . Ankete Git
2moro: cumhurbaskanina sunulan belgeler adli tip tan gelmistir.uzun arastirmalar,uygulamalar,islemler vs. sonucu o mahkumlarin cezaevinde saglik nedenlerinden dolayi daha fazla kalamayacaklarina kanaat getirilmistir.koskoca adli tip bile buna onay veriyorsa,cumhurbaskanininda yapicagi tek sey bunu kabul etmektir.'bu pkk'li' gibi bir ayirim yapamaz.pkk li da olsalar sonucta insanlar,tarafsizlik burdadir iste.kimin adli tiptan raporu gelirse gelsin cumhurbaskani onu imzalamak mecburiyetindedir.
9 Eylül 2007 . Ankete Git
pinkgirl.85: araştırma konusunda sunmuş olduğunuz kaynaklar için teşekkür ederim;yalnız sol görüşle terör örgütünü ayırt edecek seviyedeyim.affedilen bölücü örgüt mensuplarıydı,senelerden beri bu vatana hem maddi hem manevi önü alınamaz zararlar veren terör örgütü mensupları!
9 Eylül 2007 . Ankete Git
pinokyo: Birde bizde Sol siyasetten hapis yatan herkese Pkk'lı damgası vurmak oldugundan bazen olayları çarpıtıyoruz.Ben ne Sezer'i destekliyorum ne Gül'ü..Son olarak Pink Odak Dergisi yazıişleri müdürü Erol Zavar konusunu araştır.Yeni Harman dergisinde eşi ile yapılan röportajı oku.Kanser hastası olan bu kişiyi bir araştır o zaman bu af konusunda bazı gerçekleri anlıyacaksın.
9 Eylül 2007 . Ankete Git
pinkgirl.85: ne yani sonuçta affedilmişler;sizin için mantıklı bir neden benim içinse kesinlikle değil.
9 Eylül 2007 . Ankete Git
mervve: Teşekkürler pinokyo yani sayın Sezer'in elinde olmadığını anlamış olduk.Bazı şeyler kıyısından köşesinden yontulunca çok farklı gösterilebiliyor.
9 Eylül 2007 . Ankete Git
pinokyo: Affedilen kişiler uzun yıllar hapishanelerde kalmış kişilerdir.Bu kişiler uzun yıllar F tipi koguşlarda tek başlarına kaldıgı için bir çok hastalıga yakalanmışlardır.Bu kişiler Adli tıp raporu dogrultusunda hapishanede daha fazla kalamayacakları kanıtlanınca bazı onaylardan sonra en son Cumhurbaşkanı onayı ile affedilir.
9 Eylül 2007 . Ankete Git
pinkgirl.85: birçok gazete ve haftalık mecmuada okumuştum söylediklerimi,asılsız bir insan hakkında atıp tutmam.
9 Eylül 2007 . Ankete Git
mervve: Ahmet Necdet Sezer hangi tarihte,hangi pkk lı teröristi,hangi nedenle affetmiştir?Kesinlikle yazılı belge istiyorum.Daha önce birçok insanda ağzına sakız yapmıştı bu olayı ama kanıt gösteremediler.Varsa paylaşırsanız sevinirim.
9 Eylül 2007 . Ankete Git
pinkgirl.85: 2moro,peki terör örgütü pkk mensuplarını affeden ahmet necdet sezere ne demeli??cevabını çok merak ediyorum,bakalım buna ne diyeceksin.
9 Eylül 2007 . Ankete Git
selçuk0090: ya akp ye oy verenler zaten aklı başında insanlar değil ki.adama soruyosun sen askerini seviyomusun die oda evet dio.peki diyorum senın başkanın askere kelle dio ona ne diceksin.o onun düşüncesi dio.adam laiklerle müslümanları ayırıyo bizim insanımız da doğru dio.böle tipler oy verse nolucak.evinin yolunu bilmeyen adam da oy veriyo üst düzey bi insan da.yazık yaaa.valla acıyorum
9 Eylül 2007 . Ankete Git
mervve: Akpliler kendi partilerini eleştiremez çünkü körü körüne destekliyorlar.İşlerine gelen kısmını görmekle yetiniyorlar.
9 Eylül 2007 . Ankete Git
2moro: neymis?'yol yapmis,tünel yapmis!! ben bunlara sadece sonradan görme diyorum.yazik ya bir yol bile 'lüks' e giriyorsa bu 'millet' icin.akp kör kalmis insanlarin oylariyla geldi iktidara,basariyla falan degil.iki kilo bulgura oy satan bir milletin ben..
9 Eylül 2007 . Ankete Git
2moro: pinkgirl85,bu kadar insan dediginin arasinda milyonlarca okuma yazma bile bilmeyenler var.yahu bunlarin verdigi oydan ne olacak.ben tuttugum partiyi elestirmesini de bilirim,övmesini de.ama dikkat ediyorum akp liler de zerre kadar elestiri yok.basbakan in öcalan a 'sayin' demesini bile normal karsiliyorlar.'dil sürcmesi' diyip gecistiriyorlar.siyasi arenayi göremiyorlar,hicbir sey bilmeyen adam hicbir konu hakkinda da yorum yürütemez.
9 Eylül 2007 . Ankete Git
pinkgirl.85: allah aşkına bu kadar insan beğenmese,başarılı bulmasa ikinci defa bu insanlar nasıl iktidar olsun??hem de oy yüzdelerini bu kadar arttırarak..
9 Eylül 2007 . Ankete Git
selçuk0090: merve arkadaşım gerekeni demiş siz hala başarıdan bahsediyosunuz.bırak yaa tehditle başarının geldiği nerde görülmüş.
9 Eylül 2007 . Ankete Git
2moro: ee bazi zihniyetler cikip oraya,herkesin gözü önünde ülkemin temelini yikmaya calisinca,ister istemez her normal türk insani gibi benim zoruma gidiyor.türk olmak kolay degil sonucta.heryerden bir düsman cikiyor;)
8 Eylül 2007 . Ankete Git
mervve: akepe ve başarı mı? aynı cümle içerisinde mi ? yok hayır hala başarıdan bahsedenler olamaz,yanlış görüyor olmalıyım!!
8 Eylül 2007 . Ankete Git
hay-LAZ: bence akp nin başarısı senin zoruna gitmiş
8 Eylül 2007 . Ankete Git
selçuk0090: bazı şeyler görecelidir bazı şeyler ise apaçık ortadadır ve insanların bence deme imkanı yoktur.işte buda onlardan biri.akp yi eleştirmem zoruna gitmiş arkadaşım ama ne yapabilrim gerçek bu.
7 Eylül 2007 . Ankete Git
e_X: güzellik görecelidir....
7 Eylül 2007 . Ankete Git
Anketi oluşturan üye: fisun . 31 Ağustos 2007