Anket Sitesi

lokman23 Tarafından Yazılan Yorumlar

Ekmek arasında en sevdiğiniz yiyecekler;
ekmek arası aşk :):
13 Mart 2013 . Ankete Git
İmkan olsa jigololuk yapar mısınız?
cinsellikte bir ihtiyaç,yok mu ihtiyacı olan..itiraf edin hiç aklımızda çıkmıyor,çünkü bu bir ihtiyaç belirli bir yaştan sonra kontrolden çıkıyorsunuz.sapmaların nedeni ihtiyaçlarımızı doğrudan,doğal karşılayamıyoruz.zaten bizim toplumda her şey ayıp...
9 Mart 2013 . Ankete Git
Metin Münir 08. 08. 2009 tarihli Milliyet gazetesindeki makalesi sonunda; 'Türkiye Kürt sorununu mu çözecek, Kürt sorunu Türkiye’yi mi?' diyor. Siz hangi seçeneğe katılırsınız?
Böyle bir sorun yok,dış düşmanların içteki zavallıları kandırmalarından ileri gelmektedir,aşağılık kompleksi yaratılmaya çalışılıyor.
18 Ağustos 2009 . Ankete Git
Demokratik Toplum Partisi milletvekilleri bir açıklamada bulundu: 'Bazı il, ilçe, belde ve köy isimlerinin adı değiştirilsin. Kürtçe yapılsın'. Sizce bazı il, ilçe, belde ve köylerin isimleri Kürtçe olmalı mıdır?
Saçmalığın ta kendisi...Etnik kökenler,demografik yapı ne olursa olsun burası Türkiye Cumhuriyeti'dir,anadili Türkçe'dir,kimsenin kökenine,gelmişine,geçmişine kimse bir şey demiyor.Kürt Kürt'tür,Türk Türk'tür,Laz Laz,Çerkez Çerkez'dir ama hepsi bu ülkenin vatandaşıdır.
18 Ağustos 2009 . Ankete Git
TRT Çocuk kanalında sabah ve akşam yayın kuşağında yayınlanan “Arthur” adlı çizgi filmde, orucunu bozan bir çocuğa gökten inen bir melek figürünce “Artık küçük prensesim değilsin, sana yüz karası diyeceğim” diyor. Bence bu;
Yüz karası kısmı hoş değil.
15 Ağustos 2009 . Ankete Git
Pollemik.com 'da anketlere puan verirken ortalama puanın etkisinde kalıyor musunuz?
Ah çaylaklık yıllarım ah...
26 Temmuz 2009 . Ankete Git
Mardin'de bir köyde düğünü bastılar. 44 kişi öldü. Köyün yolu " Bakanlar köye ulaşabilsin" diye iki saat içinde açıldı. Ne düşünüyorsunuz?
Eğitim şart!
14 Mayıs 2009 . Ankete Git
'Aza sahip olan değil, çok isteyen fakirdir' demiş ünlü düşünür Seneca. Siz Seneca'nın bu düşüncesini destekliyor musunuz?
Çok isteyen istediklerine ulaşamadıkça fakirleşir.hemde bir insanın içinde fakir olması kadar kötü bir şey de olamaz sanırım.
27 Mart 2009 . Ankete Git
Yeniçağ yazarı Ahmet Seyhan diyor ki;"MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, MHP’yi tasfiye etmektedir. MHP’yi pasifize ederek de Türkiye’ye zarar vermektedir. Bu hareket Devlet Bahçeli’ye mecbur değildir. 29 Mart seçimlerinin sonucu ne olursa olsun, Bahçeli istifa etmeli, ülkücü hareketin önünü açmalıdır" Siz bu görüşe katılıyor musunuz?
Ebcet hesabı ile parti yönetilmez,temsil edilmez.
20 Mart 2009 . Ankete Git
Uğur Dündar yönetiminde yapılan Melih Gökçek-Kemal Kılıçdaroğlu düellosunda sizce hangi taraf kendini daha iyi ve açık ifade edebildi?
Kemal Kılıçdaroğlu M.Ali Birand'ın siyasetçi versiyonu gibiydi...
14 Şubat 2009 . Ankete Git
Rihanna'nın hangi şarkılarını beğeniyorsunuz?
please don't stop music...
3 Aralık 2008 . Ankete Git
Sizce Turkcell Süper Lig'in 10 numaralı en iyi futbolcusu kimdir? (Editörün Notu: 10 Numara tabiri futbolda takımın ataklarını yönlendiren ve takımın beyni anlamında kullanılmaktadır)
18 takım var 6 oyuncu ismi var,seçenekler yetersiz...
19 Kasım 2008 . Ankete Git
Google'ın metin çevirisi yapan 'Google Translate' adlı programı, Finceden Katalancaya kadar çeşitli diller içeriyor. Bu programda Türkçenin bulunmaması sizce doğru mu?
sesimiz sadece bu ankette çıkarsa ki çıkacak Türkçe'miz hep saf dışı edilecek...
14 Kasım 2008 . Ankete Git
1 Ocak 2009'da Yeni Türk Lirası kalkıyor, yerine Türk Lirası geri geliyor. Peki siz bu gelen Türk Lirasını günlük ihtiyaçlarınızı karşılamak için kullanırken zorluk çekecek misiniz?
kullanırken ki durumuma bağlı (!)
17 Ekim 2008 . Ankete Git
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın 'Medya güvenirliğini yitirdi' sözüne katılıyor musunuz?
herşeyi kendi istediği yöne çekmekte başarılı olan 'medya' ya hakkaten güvenimiz kalmadı...
14 Ekim 2008 . Ankete Git
Öğrencisiniz ve Amerika'ya Work&Travel (Yaklaşık 3000 dolara mal olan, Amerika'da çalışmanızı ve dil öğrenmenizi sağlayan, öğrenci çalışma programı) programıyla gitme şansınız var, ama cebinizde hiç paranız yok. Bazı bankalar kefilsiz 3000 dolarlık kredi veriyorlar, ancak Amerika'da ne kadar kazanacağınız belli değil. Ailenizden de maddi destek isteyemiyorsunuz. Giden arkadaşlarınızın bazıları 7000 dolarla dönerken, bazıları eli boş dönmüş. Siz tüm bunları göze alarak yine de Amerika'ya gider miydiniz?
işi iyice abarttık amerika işte ne yani,sanki çok zor ingilizce
14 Ekim 2008 . Polemikleri Oku . Ankete Git
Birisi kafanıza silahı dayadı. 8 yaşındaki küçük çocuğu işaret ederek şöyle dedi; 'Ya bu çocuğu öldürürsün, ya da biz seni öldürürüz'. Bu durumda olsaydınız hangisini tercih ederdiniz?
o anki halet-i ruhiyeme bağlı
1 Ekim 2008 . Ankete Git
Üç ABD savaş gemisinin Gürcistan'a insani yardım götürmek üzere Boğazlardan geçmesine Türkiye tarafından izin verilmesiyle ilgili görüşleriniz nelerdir?
insani yardım malzemeleri Türkiye'de de var,abd gerekli finansmanı bize verse biz hemen aktarsaydık gürcistana,hemen yanı başımızdalar...ne o öyle taaa amerikadan buraya geliyon...ameller niyetlere göredir!
30 Eylül 2008 . Ankete Git
Gaziantep’in İslahiye İlçesi’nin AKP’li Belediye Başkanı Mehmet Uludağ’a, belediyeye ait GSM telefonlarından cinsel sohbet hatları ve ganyan bayilerinin aranıp ganyan oynandığı, chatwalk (videolu chat) yapıldığı, evinde kullandığı telefonu belediye bütçesinden ödediği iddiasıyla zimmet çıkarıldı. Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?
soru akpli yi mi eleştirmek,yoksa bir belediye başkanını mı?anlamadım...
30 Eylül 2008 . Ankete Git
Jeopolitik ve kültürel değerler açısından, Güney Osetya ve Abhazya Cumhuriyeti'nin bağımsızlığını Türkiye de tanımalı mı?
rusya,gürcistan varken bide yenisi eklenecek 2 iken 3,3 iken 4 olacaklar.hayır!
30 Eylül 2008 . Ankete Git
Yenilenen anket: Atatürk'e hakaret içeren bir fıkra anlattığı ortaya çıkan AKP'li İstanbul Mimarsinan Beldesi Belediye Başkanı Cuma Bozgeyik, kendisine 'Yonca kavşak ne zaman bitecek' diye soran bir genç kıza 'Yoncanı yiyeyim senin' diye cevap verdiği için 1,500 YTL tazminat ödemeye mahkum bırakıldı. Bu konuda ne düşünüyorsunuz?
el elin yoncasını espri yaparak yermişş...
30 Eylül 2008 . Ankete Git
Şaban Dişli, yöneltilen rüşvet iddiaları nedeniyle AKP bünyesindeki görevinden istifa etti, ancak partiden ayrılmadı. Milletvekilliği hala devam etmekte iken şu veciz sözünü kulağımıza küpe etti: 'Suçu mahkemelerde sabit olmadıkça herkesin masumiyeti esastır'. Dokunulmazlık zırhına bürünmüş bir milletvekili bu sözü ne amaçla söyler?
ispatlayamadınız,,demek ki var bende bişeyler mi demek istiyor acaba?
30 Eylül 2008 . Ankete Git
Charles Seignebos: 'Şarklılarla temas ile batılılar medenîleştiler. Bu medenîleşmenin meydana gelişi tamamen malûm değilse de, biz Avrupalıların Müslümanlara borçlu olduğumuz şeylerin hesabı çok uzundur' der. Siz bu söze katılıyor musunuz?
güneş doğudan doğar...
29 Eylül 2008 . Ankete Git
Tom Robbins bir kitabında 'Sadece tek bir ciddi soru var. O da şu: Aşkı kalıcı kılmayı kim biliyor?' diye yazmış. Sizce aşkı kalıcı kılan kim/ne?
karısı alzheimer olan adama derler: 'karınız sizin kim olduğunuzu bilmiyor,nenden onu ziyarete geliyorsunuz.' adam: -ama ben onun kim olduğunu biliyorum...
27 Eylül 2008 . Polemikleri Oku . Ankete Git
Sizce Kemal Kılıçdaroğlu ve Dengir Mir Mehmet Fırat'ın katıldığı açık oturumda kim haklı çıkmıştır?
Fırat gibi aktı Kemal'e erdi...hangisi? :))
26 Eylül 2008 . Ankete Git
Çok izlemek istediğiniz bir tiyatro oyunu ve aynı şekilde çok izlemek istediğiniz bir sinema filmi aynı saatte son seanslarını oynuyorlar. Bir tercih yapmak zorundasınız. Hangisi?
sinemadaki keyfi vermez ama filmi sonrada izlerim :))
26 Eylül 2008 . Ankete Git
Tan Taşçı'nın en çok hangi şarkılarını seviyorsunuz?
sen bana büyü yaptın..külliyen yalan..
25 Eylül 2008 . Ankete Git
Sinemadayken aşağıdaki durumlardan hangisi sinirinizi bozar?
sağ yandan kafama tükürür gibi üfüren klima,,başımı ağrıtıyor.
24 Eylül 2008 . Ankete Git
İspanya halkı, terör saldırılarından sonra 1 milyon kişinin katılımı ile çok güçlü bir tepki vererek sessiz bir yürüyüş yaptı. Siz de ülkemizde teröre tepki için sessiz bir yürüyüş düzenlense katılır mısınız?
kurtlar arasında koyun masumiyetiyle yaşanmaz...tamam,afedersiniz klişe bi söz ama 'Burası Türkiye!' bazılarının tepesine tepesine ineceksin ki...
31 Temmuz 2008 . Ankete Git
Zenginlerin savaşında fakirler mi ölüyor?
zenginliğin ve fakirliğin türüne bağlı...
31 Temmuz 2008 . Ankete Git