Anket Sitesi

Ankete Yazılan Yorumlar

Taksim'de gezi parkının yıkılıp yerine AVM yapılacak olmasını onaylıyor musunuz?

keremege: Onaylayacak olsaydık kendimizi tehlikeye atıp, o cehennem ortamında bulunmazdık...
12 Kasım 2013
cmnsl: taksime avm yapılmayacak
29 Temmuz 2013
kaplan_kagan: AVM yapmak için bir parkın yıkılmasını tabi ki onaylamıyorum. Bu gidişle şehir merkezlerinde ne park kalır ne yeşil alan.
8 Temmuz 2013
servetcembar: Meclisi yıkıp yerine AVM yapsınlar...
29 Haziran 2013 . 3 üye beğendi
agean: Gezi Parkına , ne topçu kışlası ne Avm, ne müze hiç bir şeyin yapılmasını onaylamıyorum, gezi parkı parktır. Oraya yapılacak en güzel şey direnişte kaybettiğimiz arkadaşlarımızın anısını yaşatacak bir anıtın yapılmasıdır. HER YER TAKSİM HER YER DİRENİŞ...
18 Haziran 2013
dpd06: Onaylamıyorum. Artık bu olaylar da gezi parkı değil zaten aptal bile anladı bazısı anlamadı olayı. Olay hak aramaktır, bazı arkadaşlar gördüm burda sağır kör dilsizlerle, sadece benim hakkım ezildici, 28 şubat ''mağdur''larıyla tartışmaya girmişler, ha kediye konuşup anlatmışsın ha ona, hiç farkı yok, kedi bile anlar da onlar anlamaz, uğraşmayın arkadaş. Biz sokaklarda arıyoruz hakkımı,aha yeni geldim.Yarın yine giderim.
16 Haziran 2013 . 5 üye beğendi
kamara: avm yapılmayacak ama :)
14 Haziran 2013 . 3 üye beğendi
ibrahimpekin: Ne avm yada kışla yapılmasını onaylıyorum ne de parkın yıkılmasını. O parkın 70-80 yıllık geçmişi var. Kışla yapılacaksa Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan stadı yıkılsın oraya yapılsın he olur mu? Olmaz tabi, neden olsun ki!
12 Haziran 2013 . 1 üye beğendi
Kurtulus99: Alanlardayız, her şeyin farkındayız; http://www.bidepo.com/images/proxybob.jpg
12 Haziran 2013 . 3 üye beğendi
rufeyde2004: bence fazlasıyla avm var
10 Haziran 2013 . 1 üye beğendi
JohnNash: Sırf muhalif olmak adına evet dedim, bu anketi hazırlayan arkadaş, sen mi imzaladın ya da araziyi sen mi satın aldın avm yapmak için de hemen avm yi ankete diktin. Yeter yahu edep yahu, kışkırtmayın artık.
10 Haziran 2013 . 3 üye beğendi
cemalim.46: Parkta gezildiği gibi AVM'de gezilmez.
9 Haziran 2013
cinarr: ne onaylıcam yaaa manyakıyım ben
9 Haziran 2013
bjk1903: Taksim'in göbeğine kapitalizmin tenâsül uzvu olan AVM yapmak büyük bir yanlıştır. Topçu Kışlası projesi şehrin iyice betonlaştırmasına bir bahane olarak öne sürülüyor. Bu çalışmalara yönelik büyük tepkilerin çıkış kaynağı gezi parkındaki ağaçlardır ama insanların esasen tepki gösterdikleri şey, siyâsal iktidarın ağır istibdatı ve baskıcı yöntemleridir. Başbakan, tek adam rolüyle ''her şeyin en iyisini ben ve partim bilir'' düşüncesinden bir an evvel vazgeçmesi gerekmektedir.
9 Haziran 2013
ali58: göstericilerin derdi ne ağaç ne de avm..
8 Haziran 2013 . 2 üye beğendi
hadron: hiçbir şeyi onaylamıyorum, ne avm yi ne polisin tavrını ne belirli amaçlar doğrultusunda yangına körükle gidenleri ne de illegal örgütleri sırf gezi parkına destek veriyor diye aralarında barındıranları. NOT: AVM değil ama topçu kışlasının yapılıp onun bir kısmında turistler için hediyelik eşya, halı vb... şeyler satan butik birkaç dükkan iyi olurdu bence.
7 Haziran 2013 . 3 üye beğendi
neandarthel: Basbakanimizi sonuna kadar destekliyorum; darbe sevdalilarina gecit vermeyecegiz.
6 Haziran 2013 . Polemikleri Oku . 4 üye beğendi
haknurrr: avm mi yapılacakmış? ben topçu kışlası yapılacak diye biliyordum.
6 Haziran 2013
sherlock: İstanbul avm kaynamıyor mu zaten? Bence gereksiz. Taksim'e hemde? Taksim'e bir kere gitmiştim ben millet zaten istiklal caddesinde alıyor soluğu, avm olursa faydası olmaz. Zaten yıldırım demirören'in avmsi yok mu ki orda daha ne?
5 Haziran 2013
cordoba: Sonuna kadar karşısındayız yapılamayacak
3 Haziran 2013
ayazcem: 50 kişi ellerinde kitap okurken polisin saldırması sonucu halkımız sürekli yasaklar koyulan özgürlüklerini de düşünüp ''Yeter Artık'' demiştir.Bir partinin %50 oy almış olması her istediğini kafasına göre yapacağı anlamına gelmez.''Tasmalı köpeklerimi üstünüze salarım'' zihniyeti kaybedecektir!
3 Haziran 2013 . Polemikleri Oku . 6 üye beğendi
cptcan: Millet İstanbulun en değerli yerlerini satıp rant sağlayıp sonra ekonomimiz iyi diyebilin diye oy vermedi size... Yıkmak kolay, olanı korumaktır mesele...
3 Haziran 2013 . 1 üye beğendi
pırıl_pırıl: Topçu Kışlası yeniden yapılmalı. Zaten tepkilerden anlaşılacağı üzere kimsenin derdi 2-3 ağaç değil. Gezi Parkı'nın da kimsenin umurunda olduğunu sanmıyorum. Zaten ağaçlar başka yere taşınacak ve taslak plan eskisinden daha yeşil görünüyor.
2 Haziran 2013 . Polemikleri Oku . 6 üye beğendi
orkidem: gezi parkı falan bahane..hükümetin artık suyu ısınmadı mı sizce???
2 Haziran 2013 . 1 üye beğendi
cesuryürek: Yapılacak sadece AVM değil.Onlarca düzenlemeden sadece küçük bir parça AVM.Bunu büyütüp proveke ediyor muhalefet.
2 Haziran 2013 . 4 üye beğendi
drosophila: AVM yapılmasına karşıyım da ben esas AKP'ye karşıyım! Anlatabildim mi?
2 Haziran 2013 . 5 üye beğendi
Cilveli: Biz bugün eylemlere katıldık.Ne annemin ne babamın siyaset ile ilgisi yoktur.Başbakan aykırı gruplar,aşırı uçlar falan dedi bizim için.Hangi dilden anlıyorsun bilmem ama Başbakan, biraz ''İnsanlık''...
2 Haziran 2013 . Polemikleri Oku . 8 üye beğendi
berxay: Akp ve polisinin barbarlığı yetti artık! Onlardan gelecek hiçbir şeyi istemiyoruz, boş buldukları her yere avm yapacaklarsa kafalarından başlasınlar.
1 Haziran 2013 . 1 üye beğendi
ukela: Direngeziparkı!!! Her yere AVM yapın, havaalanı yapın, köprüyle donatın boğazı(!), direniş her yerde!
1 Haziran 2013 . 5 üye beğendi
melax: Taksim, İstanbul ile bütünleşen bir marka aslında. Adı her ne olursa olsun orjinali korunmalıydı.
1 Haziran 2013 . Polemikleri Oku . 1 üye beğendi
Anketi oluşturan üye: melax . 1 Haziran 2013