Anket Sitesi

Ankete Yazılan Yorumlar

79 ilde yapılan Taksim Gezi Parkı eylemlerinden her hangi birine katıldınız mı ya da destek verdiniz mi?

orrorin: Türkiye tarihinin en önemli ve güçlü eylemleriydi, haklı ve barışçı olması ile sonuç alınması önemliydi. Eylemlerin tam içindeydim bundan gurur duyuyorum.
26 Kasım 2014
Istanbul34murat: Hayır,katılmadım.Şiddete karşıyım...
6 Ekim 2014
1975: gerçek gezi parkı sevenler kenara çekildi diğerleride sadece eğlence yapmaya çalıştılar kısacası yine halka zarar verdiler
2 Nisan 2014
İstanbullu34..-: Allah Korusun.Vatanımı,Milletimi Seviyorum Ben...
15 Şubat 2014 . 2 üye beğendi
rüzgar58: Ülkeye zarar verecek hiçbir şeyi desteklemiyorum.
4 Şubat 2014 . 5 üye beğendi
mmmyyyggg: Gezi olaylarını desteklemek ve katılmak bildiğin anarşiyi desteklemek ve katılmaktır. Tasvip etmediğim gibi ülkeye zarar veren bu insanların suç işlediğini düşünüyorum.
7 Kasım 2013 . 2 üye beğendi
hastavilla: diktatörün zalimlerine karşı en ön cephede çarpıştım
26 Ekim 2013 . 3 üye beğendi
en.cadi: Hem katıldım hem destek verdim. Yine olsa yine yaparım.
13 Ekim 2013 . 4 üye beğendi
sol: Hatta en doğru şekilde destek icra eden şehirlerden birinde üzerime düşeni yaptım diyebilirim.
10 Ekim 2013 . 3 üye beğendi
Kurtulus99: Ankara'da yaşayan bir heterodoks olarak eylemlerin ilk üç gününü destekle'm'edim.Çünkü İstanbul'da başlayan eylemi her zamanki gibi sıradan,sol-sosyalist çevreye mahkum, dinamizmini Türkiye'deki örgütsel sol sayesinde çoktan kaybetmiş bir eylem gibi görüyordum.Her gün yapılan yürüyüşler,basın açıklamaları düzeyinde yani. Ancak üç gün sonra baktım ki eylem Türkiye tarihinde farklı bir noktayı temsil ediyor.Son gününe kadar destekledim.
3 Ekim 2013 . 2 üye beğendi
bjk1903: Bir Türkçü olarak eylemlerin ilk evresini destekledim. Fakat işin içine marjinal gruplar, ayrılıkçı Kürtler, sanatçı müsveddesi halktan kopuk kişiler dâhil olduktan sonra bu eylemlere dair fikrim de değişti. Bu direniş evvela halkın baskıcı hükümete karşı direnişi idi. AKP ile birlikte anayasa hazırlayan PKK'lılar'ın değil. AKP istibdadını ve polis şiddetini yine lânetliyorum fakat eylemler keşke çizgisinden sapmasaydı.
1 Ekim 2013 . 2 üye beğendi
yasofeto: Bir Ülkücü olarak kürtçüler, ateistler ve sosyalistlerin desteklediği bir eylemde olmak biraz garip olurdu heralde!!
29 Eylül 2013 . Polemikleri Oku . 1 üye beğendi
Theconqueror: katılmadım.
28 Eylül 2013 . 1 üye beğendi
perperok: Bu bir onur meseleseydi ve gerekeni yaptık sadece :)
26 Eylül 2013 . 2 üye beğendi
Cilveli: Büyük bir gururla !
23 Eylül 2013 . 5 üye beğendi
onder45: katılanlarında bu ülke içim faydası olmadığını düşünüyorum
22 Eylül 2013 . Polemikleri Oku . 1 üye beğendi
pırıl_pırıl: Mesele 1-2 ağaç meselesi olsa desteklerdim. Zavallım doğanın dostu yokmuş o bile siyasete alet edilmiş! Hiçbir hakkı elinden alınmadığı halde sırf belli kesimin kendileri ile aynı hakka sahip olmasını hazmedemeyen, uyuyan ve art niyetli grupların planlı eylemlerine farkında olmadan hizmet eden, saygısız, demokrasi yoksunu bu insanlardan biri olamazdım. Olmadım da! Bu kişiler zamanında matbaaya karşı çıkanlardan farksız gözümde.
18 Eylül 2013 . Polemikleri Oku . 2 üye beğendi
Red-kit: Biber gazı yiye yiye bi hal olduk.Durun ben bir hüloggg'um aslında dediğim zaman polisler daha insaflı oluyor onu keşfettik sonra :D Belki aynı tas aynı hamamlar bir gram ilerlemezler ama çok güzel bir ders verdik bu hüloggg'lara :D
17 Eylül 2013 . 6 üye beğendi
ayazcem: Katıldım ve destek verdim.Mesele hakikaten bir parktan ibaret değildi.Herkes ''sandıktan ben çıktım susacaksınız'' deyip halka hakaret etme boyutlarına gelen bir egoya başkaldırdı.Bu eylemlerin en güzel tarafı hiçbir parti altında olmadan insanların haklarını aramasıydı.''Sen benim hayatıma karışamazsın ve özgürlüğüme müdahale edemezsin.Senin %50 olman istediğin insan modelleri yaratabileceğin anlamına gelmez''dendi.Bu ülkenin aydınlık tarafı isyan etti !
17 Eylül 2013 . 8 üye beğendi
JohnNash: Sadece ilk gün (cumartesi günü) saat 13.25 e kadar (kızılayda yağmalamalar başlayana kadar) destekledim. Araştırdık gördük altından çok fazla su akıyor ve akıntıya kapılmak istemedim (düşmanımın düşmanı dostum olamazdı, düşman yine benim düşmanım. Yada eskiden beri düşmanım olan bugün sevmediğime düşman olmuşsa bana artık dostuz demek yakışmazdı). Haa diyorlarki birkaç provokatör, ama ben bir meyve suyu aracı ateşe verilince sevinç çığlığı atan binleri gördüm.
16 Eylül 2013
berxay: Tabi ki. Zorbalara karşı yapılan her eylemin yanındayım. Bu arada o 2 il hangisi :D
14 Eylül 2013 . 1 üye beğendi
drosophila: Almanya'dakiler Türkiye'dekiler kadar etkili olmasa da burada (Almanya'da) çok katıldım. Birkaç hafta önce (Türkiye'deydim) İzmir'deki bir Gezi Parkı eylemine katılmıştım. Küçük bir grup olsa da halen Gezi Parkı ruhunun kor halde olması beni sevindirdi. Bu mücadele, insanlarda bir yaşam tarzı haline gelinceye kadar devam etmeli. Ah, işte o zaman sonuca varılmış olunur - işte o zaman sokaklarda direnen kitleler görmeyiz! İronik değil mi? :)
14 Eylül 2013 . 3 üye beğendi
fasli: Karşı bir eylem olsa desteklerim.
14 Eylül 2013 . Polemikleri Oku
keremege: Elbette...Destek de verdim, bizzat Taksim'deki eylemlere de katıldım. Hatta aynı gün ve saatlerde RTE de İstanbul'da bir mitingde gövde gösterisi yapıyordu, para karşılığı topladığı ucuz kalabalığa. Fakat vatan hainleri bizlerdik ve polisin işkencelerine maruz kalarak, oradan kovulan da bizler olduk maalesef. Malum kişiden emir gelmişti çünkü; teröristleri Taksim'den çıkarın ve girişleri engelleyin.
14 Eylül 2013 . 4 üye beğendi
dpd06: Ohoo hem ne destek verdim. Cigerlerimiz patladi hem gazdan hem slogan atmaktan. Ooh faiz lobisi de maaslari bir guzel yatirdi hepimiz zengin olduk, ben sahsen 3bin lira aldim. Bilmiyorum bazi arkadaslar 5bin lira almis, bazisi 200 liracik almis, salaklar, ucuza calismislar:D Saka maka ne guzel direnis oldu,uyumuyormusuz.
14 Eylül 2013 . Polemikleri Oku . 5 üye beğendi
Anketi oluşturan üye: dpd06 . 13 Eylül 2013