Anket Sitesi

Ankete Yazılan Yorumlar

Balyoz harekatında aralarında 30'a yakın muvazzaf generalin de bulunduğu 102 sanığın masum olduklarını düşünüyor musunuz?

mahinur: Ateş olmayan yerden duman çıkmaz. Balyoz olayında ateş değil yanardağ var ortada!
9 Eylül 2012
coniss: Balyoz popülaritesini yitirdi.Şu sıralar 28 Şubat revaçta.
5 Mart 2012
Cilveli: Çok üzüntü verici şehit veriyoruz komutanlar içeri giriyor.Eğer haksızlık yapılıyorsa yapanların iki yakası bir araya gelmesin , suçları kanıtlanmadan onları suçlu ilan edenleri de Allaha havale ediyorum.
5 Ekim 2011
ibrahimpekin: Maalesef bu konuya Fransız kalmıştım :)
17 Temmuz 2011
Ulusal34: Tecavüz ve tacizden dosyası olan Akp milletvekilleri ihaleden ihaleye koşsun, vatan severler içeride yatsın. Bu nasıl bir adalet sistemidir be?
14 Mart 2011
belen: Bir palavradır gidiyor.Gerçekten suç işleyen devlet büyükleri var,haklarında sayısız pislik var sırf dokunulmazlıktan dışarıdalar.Haksızlık resmen
7 Kasım 2010 . 1 üye beğendi
Tun-cem: Ordu joplarını hala bir yerlerinde hissedenler kendi yazdıkları senaryolara göre film çeviriyorlar.Orduyu yıpratmaktan başka bir şey değil bu.Kendilerine muhtıra vereni zırhlı araçla ödüllendiriyorlar , kendilerine karşı olanları balyozla.
17 Ağustos 2010 . 1 üye beğendi
ayazcem: Askeriye'yi yıpratma çabaları olarak görüyorum...Her mesleğin içinde yanlış insanlar var olabilir...Şu aşamada verdiğimiz şehitleri de Askeriyemizin yıpratılmasına ,aciz düşürülmeye çalışılmasına bağlıyorum...
10 Ağustos 2010
as1908: Ciddi iddialar var. Bunların araştırılması lazım. Ancak yargılama süreci çok uzamamalı ve insanlar töhmet altında bırakılmamalı. Darbe yapılmamış olması darbe girişiminin suç olduğu gerçeğini ortadan kaldırmaz ama ibret olsun diye masum insanları da harcamamak lazım.
9 Ağustos 2010
keremege: Uydurma ki ne uydurma hem de... Akp'nin korkunç planlarından birisini seyrediyoruz uzun zamandır.
8 Ağustos 2010
pinokyo: Masum değiliz hiçbirimiz :)
8 Ağustos 2010
kahramantürk: Darbecilik Türk silahlı kuvvetlerinde gelenekselleşmiş, ruhlarına işlemiş.Dünyada idam ile cezalandırılan darbe teşebbüs suçunu adamlar suç değil bir hak olduğuna inanmışlar.
6 Ağustos 2010
servetcembar: Tarih not düşmeye devam ediyor...Kim masum kim değil anlaşılacak elbet...İkinci DP devrinin de sonu gelecek...
4 Ağustos 2010
ışıl_ışıl: Endişelenmeyelim, ordu evleri sağolsun... Ordu evlerine güveniyorum. Adalet mi? O da ne?
3 Ağustos 2010
mert_2239: Ateş olmayan yerden duman çıkmaz diyim anlayan anlar.
3 Ağustos 2010
dpd06: Bildiğim tek şey iktidara karşı olan tüm kurumların teker teker susturulmaya başlaması,hukukçu değilim tutuklanan askerlerler suçlu mu değil mi bilmem ama minareyi çalan kılıfını da hazırlar.
3 Ağustos 2010
durgul: Hükümetin orduyu bitirme harekatı
3 Ağustos 2010
Cihanqir: İlk önce Ergenekon sonra Balyoz Darbe Planı bir de Islak İmza var. Bunların yanında pek az duyduğumuz Hükümeti bitirme planı. Aralarında ki suçlu sayısı 5 ya da 6 kişi. Diğer sanıkların hepsi suçu olmayan vatansever komutanlar. Adam 15-20 sene önce öldürdüğü pkk militanlarının hesabını veriyor. pkkya sıkılan kurşunların emirlerini veren komutanlardan hesap soruluyor. Aralarında Kardak Krizini hatırlayanınız varsa yunanlıları kayalıktan kovalayan kahraman Sat komandolarımız var.
3 Ağustos 2010 . Polemikleri Oku
Anketi oluşturan üye: sezgim_wx . 27 Temmuz 2010