Anket Sitesi

Ankete Yazılan Yorumlar

Pollemik.com'un yeni tasarımını nasıl buldunuz?

servetcembar: Güzel aslında kullanışlı da...Belki de hemen alışıyorum da ondan...
25 Mart 2015
tooche: Eski tasarım bir alışkanlıktı , yeni bir şeye zor adapte olan bir toplumuz bu sebeple bu yeni tasarıma adapte olmakta güçlük çekileceğini ve olumsuz yorumlar geleceğini düşünüyorum bunun haricinde tasarım dışında işlevsellik daha önem arz ediyor bir anketi oyladıktan sonra oylamadığım anketlere dönebilmem için tek tık olmalıydı düşüncesindeyim sol menü de yer alması daha işlevseldi.
2 Kasım 2013
Bysmooter: Beğendim, yeniliklere açık olmak güzel bir şey, bir de bu yenilikleri kabullenebilmek ayrı bir yetenek :)
27 Mayıs 2013
Red-kit: Eskisinden iyi ya yeşil yeşil hiç sevmiyordum.:DTabi bizim eskici memur zihniyeti beğenmemiştir :D Editörlerde suçlu siteyi memur sitesi gibi yapmışlar, bi de modernize ediyorlar.Git mynet'te okey oyna beğenmiyorsan :D He eksikler var onları da yazacam ama İletişim bölümüne :D Sırf iki satır bir şeyler yazayım dedim geldim.(Red-kit geri döndü) :D
24 Mayıs 2013 . 7 üye beğendi
umut.44: Pollemik pek çok üyesi için özel bir yer olmuştu. Bu haliyle bence vizyonunu kaybediyor. Eski haline dönerse sevinen çok olur eminim. Pollemik, Pollemik olalı böyle zulüm görmedi
23 Mayıs 2013 . 4 üye beğendi
cptcan: Zaten yeni üye olmuştum şimdi sanki bir daha yeni üye olmuşum gibi oldu:) Ne nerede diye aranıyorum...
22 Mayıs 2013
sherlock: Eski tasarımını bilmediğim için olumlu yada olumsuz bir fikir beyan edemeyeceğim. Neyse.
21 Mayıs 2013
Cilveli: Hep böyledir,alışmak zaman alır.Alışırız herhalde:)
21 Mayıs 2013
pinokyo: Amatör bi blog sayfası gibi.. O kırlara benzeyen ve cidden insanın içini açan yeşil ağırlıklı site gitmiş. İmara açılmış sit alanları ya da avm için katledilen ormanlar gibi kötü olmuş.. Çok kötü bomboş gibi ya. Çok üzüldüm bu haline. Ben bi kere sitenin değiştiğini görünce msj atmıştım hiç tasarımı değiştirmeyin diye işte o rüyamdaki kadar kötü.
20 Mayıs 2013 . 6 üye beğendi
keremege: Yenilik yapalım derken, polemiğin demirbaşları sayılan bazı bölümleri kaldırmak kötü olmuş. Ayrıca puanlarımıza ne oldu? En yeşiller nerede? Yorumlamadıklarımızı da geri istiyorum. Bulmak istediğim bir üyeyi nasıl bulacağım? Neyse ki, anket arama duruyor. Kısaca hiç beğenmedim hiç. Sanki 6 yıldan beri burda değilim de, yabancıymışım gibi...
20 Mayıs 2013 . Polemikleri Oku . 13 üye beğendi
pırıl_pırıl: Yenilikleri desteklemek adına beğendim diyorum. Alışmak zor gelse de eski versiyonundan daha iyi olduğu aşikar. Bu arada puanlama kalkmış sanırım. En yeşiller listesini filan göremedim.
19 Mayıs 2013
esrar-ii: Keşke hiç değişime uğramasaydı,alışılacak gibi değil.Pek bir soğuk geldi.Şahsen ben o turuncu yeşil hint esintilerini seviyordum.Umarım geçici etkidir bendeki..
18 Mayıs 2013 . Polemikleri Oku . 11 üye beğendi
Jgr: Tek kelime ile; Berbat!
18 Mayıs 2013 . 4 üye beğendi
berxay: Bulamadım :( Fikir beyan edecek kadar kullanamıyorum. :( Telefondan giriyorum öncekini iyi kötü idare ediyordum da bunu hiç beceremedim cidden hiç beğenmedim ya. Sorun bende belki ama hiç giresim gelmiyor, zordan kaçma huyum var da biraz :D İyiydik eskisiyle ya, nedir bu değişim sevgili editörler? Yeşili de severdim ya neden böyle oldu? :D
18 Mayıs 2013 . 4 üye beğendi
anafor: Açıkçası çok beğendim, lise öğrencisinin son güne bıraktığı proje ödevi gibi, o mükemmeliyette olmuş. Eski hali daha sade, daha şık ve daha kullanışlıydı. Antik.pollemik.com olayı varsa biz eski tasarımla oradan devam edelim mümkünse.. :)
17 Mayıs 2013 . Polemikleri Oku . 10 üye beğendi
JohnNash: Kötü...
17 Mayıs 2013 . 4 üye beğendi
Tun-cem: Görsel olarak güzel, içerik olarak eksikler var.
17 Mayıs 2013
uslu yadigar: Hala anlamaya çalışıyorum. Yabancı gibi hissettim kendimi, şuan o moddayım. 2006'dan beri gözüm alıştığı için. Bir de oynamadığım anketler kısmından anketlere ulaşamıyorum, oylamak için anket arıyorum:) Alışcaz sanıım, ama şuan için yeni tasarımı negatif buluyorum.
17 Mayıs 2013 . 4 üye beğendi
ikm: yenilikler güzeldir. Eskisinden bir şey kaybetmeyip katıyorsa elbette. Eksiklikler yok değil. Umarım bir an önce giderilir.
16 Mayıs 2013
dpd06: Ben alışkanlıklarını seven bir insanım:D Muhalifim:D Öncelikli şu an yazdığım yorum kısmı güzel olmuş.Fakat yukardaki menüleri beğenmedim,polemikler ve yorumlamadıklarım kısmı gitmiş ki benim en çok kullandığım şeylerdi. Mesajla bildirim kısmı da facebook çakması olmuş. Ama genel olarak eh işte diyebilirim,eskisiden daha iyi görünüyor.
16 Mayıs 2013 . 2 üye beğendi
durgul: Soğuk ama etkili, aylar sonra anket oyluyorum
16 Mayıs 2013 . 1 üye beğendi
Anketi oluşturan üye: ukela . 16 Mayıs 2013