Anket Sitesi

Ankete Yazılan Yorumlar

Pollemik.com size neler kazandırıyor?

seymanur: Para
26 Temmuz 2018
Goro: Arkadaş kazandırmadığı kesin. Pollemik.com'da her türden fikir vardı eskiden. Şimdi her şeyi kendisinin bildiğini sanan ama hiçbir şey bilmeyen gerici ve cahil kesim pişmiş pişmiş yorumlar yapıyor. İlerici ve bilgili kişiler de yok değil. Benim amacım ve görevim cahil kesimi bilinçlendirmek. Ha ön yargılarını kıramayacağız belki ama en azından kaybedeceklerini onlara hatırlatıyorum.Vazgeçmelerini tembih ediyorum. Bu dünyada ve öteki... Birçok şeyin o kadar fakındayım ve biliyorum ki.
26 Haziran 2018
efsane1540: paraaa
5 Ekim 2016
belen: Seviyordum burayi Yillar oncesinden yorumlarim vardi Ne olduysa oldu ayrildim bir ara baska forumlarda yazdim Ama kiymetini anladim ve simdi geri donmeye karar verdim Iyi ki varsin poll
18 Temmuz 2016
oguz.ylck: hiçbirşey
13 Mayıs 2016
aliihsancalip: makul miktarda gelir kazandırıyor
2 Mayıs 2016
serennn: Anket alamıyorum ??
3 Ocak 2016
Yarennn: ben ala burayı çözemedim girdiğimden beri iç bir işlem yapamadım
9 Haziran 2015 . Polemikleri Oku
sol: Eskisi kadar çok eğlenmiyorum aslında ama yine de güzel
7 Mayıs 2015
mavi_bere: Anket okuyup oylamak benim için zevkli bir hobi
21 Şubat 2015 . 1 üye beğendi
Renkler1: Hiç bir şey kazandırmıyor. Sadece vakit öldürme yeridir...
16 Aralık 2014
ny12da: Senelerdir arada uğrayıp tuhaf bilgiler edindiğim bir site. Özlüyorum bile bazen. Ay yerim.
21 Eylül 2014 . 1 üye beğendi
oguz_atalay: Yanlış giden şeyleri düzeltmem için olanak sunuyor. Beğenmediğim şirketlerin beğenmediğim yönlerini anketlerde onlara olumsuz puan vererek ve yorum yaparak dile getiriyorum. Bu sayede şirketlerin de bu eksikleri gidererek kalitelerini artıklarını ve halka daha iyi hizmet sunduklarını düşünüyorum. Bir nevi Tüketici Hakem Heyeti gibi. Fikirlerimi beyan etmemi sağlaması da çok iyi.
8 Eylül 2014
derinnsuu: Vaktimi boşa geçirmemi sağlıyor. Anket doldurarak para kazanılıyor mu bu siteden arkadaşlar .. ! ?
24 Nisan 2014 . Polemikleri Oku
zeydan: Pollemik anketi elemelerini geçmek oldukça zor.Anketin yarısından fazlasını dolduruyorsun hatta yüzde doksan bitmiş kriterlere uymuyorsunuz diye sinir bozucu mesajla karşılaşıyorsunuz anket bitten bir şey kazanmıyorsunuz.Madem kriterlere uymuyorsunuz diyeceksiniz bunu anketin başından yapsanız da bizimde moralimiz bozma sanız ve zamanımızı boşa harcatma sanız olmaz mı.
18 Nisan 2014 . Polemikleri Oku
mcoskunmuh: Farkli bir site. bos vakitlerimi degerlendirmek icin guzel bir site
21 Mart 2014 . 1 üye beğendi
sevvaal: Proje ödevlerimde düşüncemi savunabiliyorum
8 Mart 2014
servetcembar: Hiiç...
8 Ocak 2014 . Polemikleri Oku . 1 üye beğendi
feeling19: buraya ilk geldiğimde nikimdende anlaşılacağı üzere 19 yaşındaydım. şuan 27'ye geliyorum. düşününki burada gençliğimin geçişini görüyorum anketlerimde, yorumlarımda. arada buraya gelip, eski yorumlarımı okumanın tadı biçilmez. bir de eskilerden nickleri yorumlarda görünce içim bi hoş oluyor yahuu :)
21 Aralık 2013 . 5 üye beğendi
ibrahimpekin: 7,5 yıldır buradayım. Zaman ne çabuk geçmiş. İyi kötü ne günler geçti. Koyu bir polemikçi üye değildim tartıştıklarım oldu, sağlam arkadaşlıklar kurdum, birçok şey öğrendim, bazen gündemi ilk buradan öğrendiğim oldu, editörlere sitem ettiğim oldu, alakam olmayan konuları takip ettiğim oldu, boş vaktime ilaç oldu, anket oylamak ve yorum yazmaktan parmaklarımın ağırdığı oldu...:) Fenomen oldu pollemik.com :) Şurada birkaç eski üye kaldık dilerim yeni üyeler de yıllanır :)
20 Aralık 2013 . 3 üye beğendi
en.cadi: Dost, düşman, kardeş, arkadaş. Bir tek koca kazandırmadı. Onunla da benim işim olmaz.
13 Aralık 2013 . 5 üye beğendi
Cilveli: Türkçeyi zaten önemsiyordum bi kere :) Seviyeli her şeyden önce,kadınlar içinde rahat açıkcası rahat hissediyorum yani.Ek olarak bir anketin sonucunun parçası olmak da hoş.
10 Aralık 2013 . 3 üye beğendi
pırıl_pırıl: Türkçe konusunda kazandırmış olabilir. Karşıt görüşler çoğunlukla olduğu için buradayım ve de. Çünkü benim gibi düşünenlerin olduğunu göstermeliyim. Yoksa herkes herkesi kendi gibi düşünüyor zannediyor. Merak ettiğim ise şu: pollemik.com el mi değiştirdi? Sitedeki yenilikleri ona bağlıyorum. Öyle ise daha iyi olmuş, diktatörlükten demokrasiye geçmiş gibi :D
10 Aralık 2013 . Polemikleri Oku
dpd06: Asıl derdim başka konularda insanların fikirlerini almak ama yönetim siteyi mahvettiği için eski arkadaşlar da gitti, sitede hareketlilik de kalmadı, hala inat edip şu iğrenç tasarımı kullanıyorsunuz ya tebrik ediyorum.
9 Aralık 2013 . 3 üye beğendi
esrar-ii: Birçok sebep...az ötesinde kalsam yine bitiyorum kucağında.Eski canlılığını yitirmiş gözükse de ben geçemem ondan,inadına seviyorum.
9 Aralık 2013 . 5 üye beğendi
Mohikan: İş yerindeyken can sıkıntımı alıyor. En büyük faydası o.
9 Aralık 2013 . 1 üye beğendi
Red-kit: Buranın farklı bir rengiyim.Kurallar çerçevesinde herkese sataşabiliyorum:))Tabi herkes beni anlasın diye bi derdim yok.Açıkcası diğer takıldığım sitelerden en büyük farkım burda türkçe'yi düzgün kullanmam :D Fakat zamanla kimlerin daha tahammülsüz ve kötü kalpli olduğunu gördüm.Onlara da çok çatıyorum.Fakat bir bayan üye var ki ona kıyamıyorum :D
8 Aralık 2013 . Polemikleri Oku . 6 üye beğendi
onewaywind: Hayalimde canlandırdığım ama daha göremediğim gizli aşkımı kazandırdı bu site...Ama seneler geçti daha kavuşamadım...
8 Aralık 2013 . 3 üye beğendi
keremege: Tesadüfen karşılaştığım bu sitenin uzun yıllardır hayatımdaki yeri tartışılmaz. Öyle ki; burada tanıştığım dostlarımızla eskilerden bahsederken gözlerimiz dolacak kadar yer edinmiş hayatlarımızda. Seviyoruz burayı...Sıradan bir site değil artık burası bizim için, bizimmiş gibi sanki:) Öylesine rahatız burada...İstediğimiz tek şey de; sitemizin eski hali...
7 Aralık 2013 . 5 üye beğendi
Anketi oluşturan üye: Pollemik.com . 7 Aralık 2013