Anket Sitesi

Ankete Yazılan Yorumlar

Pollemik.com'da anketi oyladıktan sonra yorum yazabilme özelliği kaldırıldı. Artık sadece oylayıp yorum yazmadan geçtiğiniz anketlere bir daha yorum yazamayacaksınız. Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

servetcembar: Farketmez...Yazmasam da olur...
25 Mart 2015
cassiopeia: Buradan editöre sesleniyorum. Oy verdikten sonra yorum yazabilme özelliğini açın lütfen
19 Mart 2015
cesuryürek: Çok yanlış bir uygulama.Yöneticiler tez elden bu soruna bir el atmalı.Olur mu canım böyle bir şey ya?
30 Ekim 2013
eylül1903: Çok saçma olmuş hayır amaç ne onu anlamadım ben. Bazen oyluyorsun anketi ama üstünden süre geçiyor ankete verdiğiniz oyla ilgili fikriniz değişiyor yorumla bunu gösterebiliyorsunuz ya da ne bileyim o an sadece oylamak geliyor içinizden yorumu sonra yapmak istiyorsunuz. Hiç beğenmedim hiç değiştirilebiliyorsa lütfen değiştirilsin.
24 Ağustos 2013
dpd06: Acı bir şekilde öğrendim bunu az önce:D Ne yapalım zaten mahvoldu site, onu da kaldırsınlar, hatta siteyi toptan kaldırsınlar, onlar da rahatlasın biz de rahatlayalım:D Polemiğe gircem diye o yorumun yazıldığı ankete gitmem, ordan o üyenin yorumunu bulup polemiğe girmem gerekiyor. Bunu cidden hangi parlak zekalı editör buldu ben asıl onu merak ediyorum.
18 Ağustos 2013 . 2 üye beğendi
anafor: Lanet gitsin diyorum.
16 Ağustos 2013 . 1 üye beğendi
kaplan_kagan: Aceleyle oyladığım daha sonra yorum yazarım dediğim birçok anket vardı üyeliğimin ilk zamanlarından kalma. Yavaş yavaş onları da hallediyordum bir yandan. Bence çok kötü oldu tekrar eski haline gelmesi gerek. ''Yorumlamadıklarım''ı geri istiyorum. :(
10 Temmuz 2013
partocar: Hangi biri hakkında ne düşünelim? Ne okunuyor ne yazılıyor. Şeref listesi çıkmış teselli niyetine. Gending biling pollemik.
6 Temmuz 2013 . 1 üye beğendi
ibrahimpekin: Şöyle birşey anlatayım öncelikle; yeni sitenin ilk günlerinde bir anketi oylayıp yorum yazmadan kaydete basmıştım ama daha sonra yorum yazarım düşüncesi yoktu kafamda. Dalgınlığıma geldi ve yorum yazamadan kaldı öyle. Bu tip dalgınlıklar için kötü bir durum. Dikkatli olunca problem yok, sorun değil.
1 Temmuz 2013
Bysmooter: Olumlu, olumsuzdan ziyade amaçlanan nedir onu bilemiyorum, şimdi düşünerek doğru dürüst yazmaya yönlendirmesi ve sadece başlığa bağlı düşüncelerin belirtilmesi açsından mantıklı sanki.
14 Haziran 2013
Mohikan: Sitenin yeni hali duruşu şekli hoşuma gitmemişti,bu da hoşuma gitmedi. Artık girip anket oylayasım bile yok.
6 Haziran 2013 . 3 üye beğendi
sherlock: Hiç oyladığım ankete sonradan yorum yazmayı denemedim ama şuan yok böyle birşey öyle mi? Ve önceden vardı demek. Ben ne desem faydalı olmaz şimdi. Oylayan yorumunu da yazsın işte niye bekleyeceksin? Neyse.
4 Haziran 2013
quake06: Zaten bitmiş bi site hepten bitmiş
31 Mayıs 2013 . 2 üye beğendi
Red-kit: Çok da umrumda değil , yazamadıysam yazamadım benim yorumumla mı dönüyor site :D
30 Mayıs 2013
gokce6363: isteyen o konudaki fikrini beyan etmeli.
30 Mayıs 2013
unalziya: Zararın neresinden dönülse kardır, yenilik denen bu uygulamanın eskiyi aratacağından eminim.
30 Mayıs 2013 . 1 üye beğendi
Kurtulus99: Sitenin temel ihtiyacı temanın değişmesi değil yeniliklerin getirilmesiydi. Örneğin yorum karakteri sayısının fazlalaşması gibi.Yorumlamadıklarım,oylamadıklarım,beğenme özelliği vesaire bunlar olumlu değişikliklerdi ancak yönetim hiç bir yenilik getirmemekle beraber getirmiş olduğu kullanışlı yeniliklerin de tümünü kaldırmış.Bununla da kalmamış sitenin ana unsuru ''pollemikler'' kısmını çekilmez bir hale sokmuş ''en yeşiller'' kısmını da kaldırmış. Hepsini geçtim tema da kötü...Tebrik ediyoruz
29 Mayıs 2013 . 7 üye beğendi
bjk1903: Sitenin yeni hâli adeta bir hilkat garibesini andırdığı için bu özelliğin olmayışına da şaşırmadım. Yanlıştan geç olmadan dönmek faydalıdır. Sitede yapılan bu modernizasyon pek başarılı olmadı. Eski görünümün yerini bir türlü tutmuyor. Eminim sitenin eski hâline dönmesine dair bir anket yapılsa, ekseriyet sitenin yeniden eski hâline dönmesini ister. Umuyorum yöneticiler, üyelerin çeşitli yorumlarında belirttiği bu isteğe kayıtsız kalmazlar.
29 Mayıs 2013 . 4 üye beğendi
uslu yadigar: Bu konu hakkında anket yapıp 'Yorumlamadıklarım' kısmının acil geri gelmesi gerektiğini düşünüyordum. Kalkan çok şey var yeni tasarımda, ama en önemlisi 'Yorumlamadıklarım' kısmı. Gün geçtikçe yeni tasarımda aradığım çoğu şeyi bulamıyorum, blog sayfasını andırıyor. Aslen bana kalırsa, acilen eskiye dönüş yapılmalı! Çok yabancı geldi bana, atamıyorum bu yabancılığı ruhumdan.
29 Mayıs 2013 . 13 üye beğendi
ukela: Amacını anlamadığım çok saçma bir uygulama bence, ben bazen yorum yazmadığım anketlere dönmeyi seviyordum açıkçası. Bazen de yanlışlıkla oylayıp yorum yazmıyorum, ve şimdi dönüp yorumlayamıyorum da :( Geri dön yorumla seçeneği...
28 Mayıs 2013 . 2 üye beğendi
Tun-cem: Çok saçma olmuş bence.
28 Mayıs 2013 . 1 üye beğendi
pırıl_pırıl: Amaç ne yani bunda? Olumsuz bakıyorum!
28 Mayıs 2013 . 1 üye beğendi
drosophila: Ben zaten öncesinde de uzun bir süre öyle bir özelliğin olmadığını zannediyordum. Çok geç farketmiştim. O yüzden farketmiyor benim için. Diğer yorumları okumadan yorum yazıyorum genelde. Hem böylece kendi görüşümü daha net yansıtmış oluyorum.
28 Mayıs 2013 . 1 üye beğendi
Anketi oluşturan üye: ukela . 27 Mayıs 2013