Anket Sitesi

Ankete Yazılan Yorumlar

POLLİN ABLA: 6 yıldır kendi işimi yapmaktayım. İşler pek istediğim gibi gitmedi ve şu an maddi açıdan zor durumdayım. Yakınlarım bana 'artık bu işi kapat ve niteliklerine uygun maaşlı bir iş aramaya başla' diyorlar. Ben de onlara her seferinde 'işimden memnunum ve kısa zamanda düzeltirim' diyorum. Aslında bu kadar emek verdiğim bir işi bırakmakta zorlanıyorum ve belki biraz da başkalarının yanında çalışmaktan korkuyorum. Şimdi iki fikir var önümde... Kendi işini yapmakta ısrar eden ben ve maaşlı bir iş aramamı isteyen yakınlarım...Ne yapmalıyım Polin Abla?

risusx: Kendi işini severek ve öznerek yapıyorsan hiç durma... Sorun var mı?
18 Ekim 2010
ayazcem: Kendi işini yapmak isteyen biri olarak size de onu önermemen abes olur...:)
21 Eylül 2010
krgöz: Önce maddi durumunu düzeltir, bir şeyleri sağlama alırsın sonra yine kendi işini yaparsın, yalnız zorlu bundan sonrası, hoşçakal...
20 Eylül 2010
dpd06: Kriz zamanı zor tabi,parasızlığıa dayanırım diyorsan,zararı karşılarım diyorsan bence değiştirme ama torpilini buldun mu süper de iş bulabilirsin,kadrolaşmaya dahil olabil yeter ki.
16 Eylül 2010
uslu yadigar: Evet benim fikrim şu. Dükkanda işler istediğin gibi gitmiyorsa boş yere kirasıyla algısıyla vergisiyle faiziyle uğraşma, borcunu arttırma. İlla kendi işimi yapıcam diyorsan ben başkasının yanında çalışmam diyorsan pazarlama işine çık, kendin al sat, pazalıyacağın sağlam birşey bul. Saygılarımla:)
12 Eylül 2010
siyahmasal: Altı yıllık emek çöpe atılmaz,şartlarını zorlayarak,yeni çözümler üreterek ve daha çok çalışarak bu darboğazı aşabilirsin bence...
7 Eylül 2010
Hilar: Kedni işinde ısrar ama metodda farklılık...
31 Ağustos 2010
servetcembar: Kendi işine devam et arkadaş...Maaşlı işe alışamazsın...Zor...
31 Ağustos 2010
ibrahimpekin: Ne iş yapıyorsun bilmiyorum ama eğer o sektörde çalkantı hakimse bırak gitsin. Hayat şartları zor. Daha iyi bir iş en sağlıklısı olacaktır.
31 Ağustos 2010
keremege: Kendi işin ve niteliklerin hakkında birşey bilmiyoruz, ne desek boş olur. Ama düzenini bozma bence, bu zamanda iş bulmak ve alacağın maaşla geçinmek kolay değil malum...
31 Ağustos 2010
Tun-cem: En iyi iş bildiğin iştir.
31 Ağustos 2010
melodrama: Şu an piyasalar çok kötü dostum. Eğer fazla borcun yoksa iyi maaşlı bir işe geçmen en mantıklısı. Fikrimce bu dönemde kendi işini yapmaktansa başkasının yanında çalışmak en mantıklısı. Sektör ne bu arada?
30 Ağustos 2010
mert_2239: Aç olupta sevdiğin işi yapmak pekte güzel bir şey değildir sanırım.
30 Ağustos 2010
pinokyo: 'Ya herro ya merro' diye bir deyim vardır usta. Bence son nefese kadar zorla. Zaten iyi maaşlı br iş öyle kolay bulunmuyor. Az olsun, temiz olsun. Bence sen işine dört elle sarıl. Bir çıkış yolu düşün.
30 Ağustos 2010
Anketi oluşturan üye: as1908 . 28 Ağustos 2010