Anket Sitesi

Ankete Yazılan Yorumlar

KİM HAKLI? Bir arkadaşımla tatlı yemeye gittik.Arkadaşımın tatlısından saç kılı çıktı o da kılı aldı ve yere attı, ben de bir çalışana işaret ettim ve tatlının içinden kıl çıktığını, değiştirmelerini söyledim. Çalışan aldı gitti tabağı... 2 dakika sonra üst düzey biri elinde aynı tabakla geldi. "Tatlıdan kıl çıktığını söylemişsiniz acaba kılı görebilir miyim" dedi. Arkadaşım kılı yerden aldı adama gösterdi. Adam dikkatlice kıla baktı ve özür dileyerek gitti. Tatlının yenisi ilave ikramlarla geldi. Arkadaşım gelen adamın kılı görmek istemesinin nedeninin ispat olduğunu öne sürdü , ben ise kılın kime ait olduğunu ve kimin hata yaptığını anlamak için görmek istediğini öne sürdüm. Kim haklı?

woxow: kılı at ve ye tatlını, o iğrendiğin kıldan sende de milyarlarca var. herkez haksız
7 Eylül 2013
anafor: Bir bakıştan kılın kime ait olduğunu öğrenen kabiliyetli personeller de varmış demek.
1 Kasım 2012 . 1 üye beğendi
danzig: Adam iş olsun diye kılı sormuş, bakar bakmaz anladı mı sanki kılın kime ait olduğunu :))
20 Temmuz 2012
jilyat: O kadar yanlış bir davranış ki.. Müşteri şikayetinin sorgular gibi bir intiba bırakabilecek her davranıştan kaçınmak zorundalar. Aklım almıyor bu davranışı.İşletmecilik kimlerin elinde.
20 Temmuz 2012
grandvitara: İlginç bir olay.Ama Türkiye'de böyle olaylar yaşanması normal.
13 Haziran 2012 . 1 üye beğendi
üniversiteli: Kötü bi durum
11 Nisan 2012
coniss: Bence istenmeyen tüylere çare bulamayan bilim adamları
24 Şubat 2012 . 6 üye beğendi
timursanli: Takdir ettim seni bambaşka bir yorum. Suizanda bulunmak ve haklısın demek istiyorum :)
12 Ocak 2012 . 1 üye beğendi
betül_0794: Kıl öyle bir iki saniye bakmakla kime olduğu anlaşılabilecek birşey değil bence saçma
18 Ağustos 2011 . 1 üye beğendi
umutcul: Adam biilerinden kıllanmış belli ki, onu işten çıkarmak için de kılı kanıt olarak kullanacak :)
24 Temmuz 2011 . 1 üye beğendi
ukela: Kime ait gibisinden dedektiflik oynayacaklarını pek sanmıyorum. Bence değiştirmeye götürdü baktı aa kıl falan yok. Bunlar yanlış gördü galiba, ah şımarık müşteriler dedi geri geldi ispat istedi... Şaka bir yana bence arkadaşın haklı
12 Temmuz 2011 . 1 üye beğendi
keremo: Bu kadar büyütülmemeli altı üstü bir kıl:)
9 Temmuz 2011 . Polemikleri Oku . 2 üye beğendi
sevgiozlemi: Bence bakıp da kılın kime ait olduklarını anlamaları çok zor, çok karakteristik saç yapılarına sahip olmaları gerekiyor bunu anlamak için. Ki sadece aşçıdan değil garsondan falan da düşmüş olabilir ama bunu ayırt etmek çokkkk zorrr. Ben emin olmak için yaptığını düşünüyorum. Çok saçma ama bu yaptıkları.
2 Temmuz 2011
ibrahimpekin: Kılın kime ait olduğunu tespit edemeyebilir herkes. Mekan sahipleri de böyle durumda bence kılın sahibini bulmak için görmek istemezler kılı. Arkadaşının dediği gibi ispat amaçlı görmek istediğini düşünenlerdenim.
2 Temmuz 2011
pinokyo: Bu kıl, tüy olayları böyledir. Ne diyeyim afiyet olsun. Bu arada tatlı ne tatlısıydı ?
20 Haziran 2011 . Polemikleri Oku
_sally_: Aslında sen haklısın.Çünkü adam saç kılına bakıp onlardan birinin mi yoksa sizden birinin mi diye bakmış olabilir.Ama arkadaşına da hak vermedim değil.
12 Haziran 2011
belgeselci: Tabii ki isbat olayı. Yoksa DNA testi olacak değil ;)
2 Haziran 2011
servetcembar: Hiç farketmez aslında,netice önemli...İkramlar güzel...
31 Mayıs 2011
as1908: Adam kıla tahlil yapacak değil ya. Bakıp da göremeyince sormuşlardır.
26 Mayıs 2011
Tun-cem: Sonradan gelen yetkili masadakilere bakıp daha sonra ispat istemiş.Haklı nedenleri olabilir, kimbilir.
25 Mayıs 2011
ayazcem: Her kim Haklı anketini severim açıkçası ama burda kim haklıdan ziyade ne diyeceğimi bile bilemedim...Yani hayal ettim yaşanılanı ama haklılık payı çıkaramadım.
22 Mayıs 2011
Ugugug: Adam titiz biriymiş ve sorumluyu bulmak istiyor ama bir anlık bakarak saç sahibini kimliklendirebilmiş mi merak ediyorum.
21 Mayıs 2011
pırıl_pırıl: Benim haklı olduğumu düşünüyorum :) Bu tür yerler müşteri memnuniyetini üst düzey tutar esasen. Tabaktan kıl çıkması birinci fiyasko iken adamın ispat arayarak ikinci fiyaskoya neden olmayacağını düşünüyorum. Tabağından kıl çıkmayan müşterinin de tabağından kıl çıktığını söyleyeceğine ise hiç ihtimal vermiyorum. Ben bu yerin sahibi olsam tabağından kıl çıktığını söyleyen müşteriye inanırım ve çok mahçup olurum. Zaten adam ispat arasa daha kaba olurdu ki son derece kibardı...
20 Mayıs 2011
en.cadi: Çok saf düşünmek bu olmalı.. Ayrıca tatlıcını değiştirmeni öneririm!
19 Mayıs 2011 . Polemikleri Oku
keremege: Şaka mı bu ya? Ciddi ciddi bunu anket mi yaptın? Sen haklısın diyeyim bari de mutlu ol, sevin biraz...
18 Mayıs 2011 . Polemikleri Oku
heartstopper: Acik söyliyim biraz komik bi durum:) Bence gelen adam ispat aramis cünkü yoksa herkes diyebilir benim tabagimdan su bu cikti bana yenisini getir diye,restoranlardan tabak calan yürüten insanlar bunu niye yapmasin.Asil ilginc olan,arkadasinin yere attigi kili nasil tekrar buldugu..
18 Mayıs 2011
pınarzd: Diyelim ki adam kılın kime ait olduğunu anladı. O zaman ne yapacak ki? Anladığım kadarıyla bu erkek saç kılı. O erkek çalışanı niye saçlarını toplamıyorsun diye mi azarlayacak? Bence ispat için görmek istemiştir. Çünkü bu tarz sahtekarlıklar yapan müşteriler çok fazla artık.
18 Mayıs 2011
Anketi oluşturan üye: pırıl_pırıl . 18 Mayıs 2011