Anket Sitesi

Anket Üzerinde En Sıcak Polemiklerin Yaşandığı Yorumlar

Ekonomik durumun en önemli göstergelerinden birisi olan iş yerlerinin kapanma oranı, son 25 yılın en yüksek seviyesine ulaştı. Başbakan ise gittiği her şehirde 'Ekonomimiz iyi gidiyor' diyor. Halkın kepenkleri en çok indirdiği dönemde, siz Türkiye'yi nasıl görüyorsunuz?

kaanfb: Ben başbakanıma her zaman çok güvenirim.Asla yalan söylemeyeciğini çok iyi bilirim.
28 Haziran 2008 . 103 Polemik . Ankete Git . 1 üye beğendi
müebbetim: Ekonomiden fazla anlamam ama alışveriş merkezlerine gittiğim zaman insanların sepetlerini tıka basa doldurduğunu görüyorum; fakir olarak adlandırılan birinin evine gittiğimde kendimi fakirmiş gibi hissediyorum..vs.. eğer ekonomi buysa ekonomimiz gerçekten çok iyi..
28 Haziran 2008 . 22 Polemik . Ankete Git
BaY_AnAliSt: Şu anda dünyada global bir kriz söz konusu ama ülkemiz bundan çok ciddi olmasa da etkileniyor.Enerji deki zamların ard arda gelmesi bunun bir göstergesidir ama gene de türk ekonomisi artan ihracat ve özelleştirmeler sayesinde olumsuzluklar biraz da olsa azalıyor.
28 Haziran 2008 . 18 Polemik . Ankete Git
unesyusuf: ekonomi cumhuriyet tarihinin en iyi seviyesinde
15 Aralık 2008 . 1 Polemik . Ankete Git
fidem: Kriz gizli yaşanmıyor ki. Ayan beyan ortada, aleni yaşanıyor. Ekmeğe dahi zam geldi, simit bir anda %50 zam yedi... Başbakan 'biz dünyanın en zengin ükesiyiz' dese inanacak mıyız? Başbakanın ağzından çıkan her şey doğru mudur? Hatta hangisi doğrudur da bu doğru olsun? Bugün yaşadığımdan örnek vereyim, geçen yıl açılan koca alışveriş merkezi kapanmak üzere, dükkanların %80'i kapanmış, geri kalanı zararına satış yapıyor, 'battık, bari masraflarımızın çeyreğini karşılayalım' diyorlar... Her şeyin
6 Temmuz 2008 . 1 Polemik . Ankete Git
Anketi oluşturan üye: ayazcem . 28 Haziran 2008