Anket Sitesi

Anket Üzerinde En Sıcak Polemiklerin Yaşandığı Yorumlar

Sizi en çok ne sinirlendirir?

malcolm-y: maksadını aşan bir anket. oylamada 1 oy verdim.
12 Şubat 2007 . 14 Polemik . Ankete Git
Held: Yasadigi ülkeye, mensubu oldugu millete sövenler, kendi düsüncesinde olmayanlari asagilayip hakaret edenler beni cok sinirlendiriyor.
9 Haziran 2008 . 4 Polemik . Ankete Git
rewrite: hem eşek şakaları diye şık var hem de güneşlenirken ıslatılmak diye şık var.her ankete mazeret bulan editörler bunu görmediler mi? ya da güneşlenirken ıslatılmak eşek şakası kategorisinde değil mi?
11 Ocak 2007 . 3 Polemik . Ankete Git
feeling19: aslında ben bunba benzer tıpatıp bi anket çook önceleri hazırlamıştım ama sanırım bu ankette daha çok seçenek var ve daha iyi olmuş...aslında en çok anketlerimin çalınmasına sinirlenirima ama bu kez sinirlenmedim :)
12 Ocak 2007 . 2 Polemik . Ankete Git
JohnNash: en çok bana yalan söylenilmesine sinirlenirim, sonra afersiniz ama bayanlara öküz gibi bakan hemcinslerime sinirlerinirim, sonra kanal değiştirilmesinede sinirlenirim, sonra sözümü kesmeyin derim, sonra laf atan kaşarlanmışlara sinirlenirim, ankete bakıp sinirlenirim işte aynen böyle ama aslında sinirli değilim bu anket nerden çıktı karşıma, neyse ben sinirlenmiycem :)) olsun ilkemiz hoşgörü ama öküz ve kaşarlılara asla :))
28 Ocak 2007 . 2 Polemik . Ankete Git
Anketi oluşturan üye: sadunngmail. . 6 Ocak 2007