Anket Sitesi

Anket Üzerinde En Sıcak Polemiklerin Yaşandığı Yorumlar

AKP hükümetinin 10 yıl içindeki icraatlarını nasıl buluyorsunuz?

mugunduz: Görevi devraldıklarında ülkemizin hali malumdu, şuanda dünya devleriyle kıyaslanıyoruz, ekonomisiyle, sağlık sistemiyle, yollarıyla, sanayisiyle gelişmiş ve hala gelişen bir Türkiye var artık çok şükür. Yapanlardan ve destek verenlerden Allah razı olsun.
21 Mayıs 2012 . 37 Polemik . Ankete Git . 1 üye beğendi
ibrfinans: ben başarılı buluyorum. nereye baksan yatırım var. yollar hastaneler okullar. sağlık sistemindeki kolaylıklar. uluslar arası başarılar. objektif olarak baktığımızda bunları görmek zor değil
15 Aralık 2012 . 31 Polemik . Ankete Git . 1 üye beğendi
berxay: Dış politikada Türkiye'nin adı duyuruldu ama başarılı mı başarısız mı tartışılır. İçe gelince halin içler acısı olduğunu görüyorum. Zamlar, tutuklularla birlikte ifade özgürlüğüne gelen kısıtlamalar, Erdoğan'ın iyice padişah havasına bürünmesi, din konusuyla rant sağlamaya çalışması gibi uyuz olmam için çok fazla neden var. Akp'yi Kürt meselesi dışında (o da kısmen, geçmişe göre daha iyi) hiç bir problemde başarılı bulmuyorum, icraatlarını beğenmiyorum.
8 Nisan 2012 . 11 Polemik . Ankete Git
dpd06: Tek parti iktidarında karar çabuk çıktığı için insanlar bunu başarı sanıyor.Oysa ortada başarı yok,dayatma var.Demokrasi,azınlığın hakkını da koruyan çoğulculuk demek.Asla demokrasi yanlısı olmadım ama demokrasi varsa da tam olmalı.Bir insan Akpli olsa dahi Akp tarafından ezilen bir azınlık gördü mü hükümetine hesap sormalı,ezilenin karşısına geçip futbol maçı kazanmış edasında bundan zevk almamalı.Gidişattan memnun değilim ama değişen birşey olmadı,sadece sermaye el değiştirdi,yine değiştirir.
21 Mayıs 2012 . 6 Polemik . Ankete Git . 1 üye beğendi
fblibozkurt: Bir Mhpli olarak başarılı buluyorum çünkü en kısası bundan 10 yıl önce fakirlikten döviz gitmesin diye 3-4-5 yabancı futbolcu alabilen süper lig şimdiistediği kdr alıp6 sını oynatabiliyor
4 Haziran 2012 . 5 Polemik . Ankete Git . 2 üye beğendi
uslu yadigar: Akp hükümeti deyince tüm sinirlerim başıma geliyor. Demek ki 10 yıllık icraatleri tüylerimi diken diken etmeye yetmiş..
30 Mart 2012 . 4 Polemik . Ankete Git
shiftleyla: Atatürkü kötüleyerek nereye kadar...
8 Nisan 2013 . 2 Polemik . Ankete Git . 2 üye beğendi
cptcan: 1- Yeşil sermaye den yararlanmak için Arap Ülkelerine yanaşıp yatırımcı çekerek ekonomiyi ayakta tutmuştur.(Çekmeköyde bile bir villa sitesinin büyük bir bölümünün Araplar tarafından satın alınmıştır, site atıl bu yüzden kimse taşınmıyor) 2- Başarı sadece ekonomik istikrar ile değerlendirilmemeli, Batıya uzaklaştık. Devlet dairelerindeki kadrolaşmalar çok çirkinleşti, işinin ehli insan bulmak zor. Bıyıklı somurtkan iş bilmeyen kalitesiz personel hizmet vermeye çalişiyor. Sinifta Kaldin AKP
12 Nisan 2013 . 1 Polemik . Ankete Git
dalaylama64: özellikle malum tarikate verdiği tavizlerden dolayı beğendiğim icraatlarına rağmen çekimser kalmayı tercih ediyorum.
1 Mayıs 2013 . 1 Polemik . Ankete Git
cagri68: Memlekette ne kadar kazanç sağlayan kurum varsa özelleştirerek günü kurtaran hamleler yaptı ancak ilerleyen zamanlarda artık devletin para kazanacak işletmeleri kalmayacak maalesef!!!
28 Mayıs 2013 . 1 Polemik . Ankete Git . 1 üye beğendi
capullcukız: icraat yapmayı sizden öğrenecek değiliz
24 Temmuz 2013 . 1 Polemik . Ankete Git . 1 üye beğendi
gokhan4851: bulamıyorum yoktu, başarısız dedik.
6 Ekim 2013 . 1 Polemik . Ankete Git
Renkler1: Ülkemiz koalisyonlardan çok çekti. Bundan 10-12 yıl önce koalisyon hükümetlerinde yaşanan bir sorun hemen ekonomiye yansırdı. Biri öksürür, devalüasyon olurdu, Cumhurbaşkanı başbakana anayasa kitapçığı fırlatır yine devalüasyonlar olurdu. Beğenir veya beğenmezsin, tek partili iktidardan ve dolayısıyla istikrardan yanayım...
11 Ocak 2014 . 1 Polemik . Ankete Git . 6 üye beğendi
xenoss: hırsız varr
5 Mart 2014 . 1 Polemik . Ankete Git . 6 üye beğendi
estergio: bence başarılıdır.göz var yani hizmeti görüyoruz kör değiliz
22 Ağustos 2014 . 1 Polemik . Ankete Git . 4 üye beğendi
ekselansfrk: bazı yaptıkları olumlu işler var ama genelde kendi yandaşlarına
19 Ekim 2015 . 1 Polemik . Ankete Git
telos1983: berbat ülke kaos vb yönetin le ne yazıki karsı karsıya
31 Aralık 2016 . 1 Polemik . Ankete Git
hattrick: 1938-2002 arasında bir arpa boyu yol kat ettiğimiz için, 10 yıllık icraatleri çok önemli görüyorum...
25 Haziran 2012 . 1 Polemik . Ankete Git . 3 üye beğendi
ekonet: Kimse AKP'nin başarısını inkar edemez. Yapılan yanlış uygulamalar var tabiki her hükümetin olabilir.
12 Temmuz 2012 . 1 Polemik . Ankete Git . 3 üye beğendi
can_1985_tr: Tek partili iktidar her daim koalisyon hükümetlerinden daha iyi olmuştur...
28 Temmuz 2012 . 1 Polemik . Ankete Git
necro39: en azından önceki hükümetlerin yapamadıkları yada yapmaya korktukları çoğu şeyi gerçekleştirme başarısı göstermiştir.Hem cesaretleri var hemde akıllı plan yapıyorlar.
20 Ağustos 2012 . 1 Polemik . Ankete Git
taçsızkral07: Memleket kapanın elinde kaldı.Cumhuriyetin 6 temel niteliğinden 4'ü tamamen elden çıktı.Eşkıya zafer işaretleriyle karşılandı.Eşkıyanın liderine ada tahsis edildi..Medrese sistemi sessiz sedasız geri getirildi.Dinle milletin beyni meşgul edilirken Güneydoğu'nun belli bölgelerine patriot lafıyla nato askeri yığıldı.Ergenekon yalanıyla birçok asker ve yazar sorgusuz sualsiz yıllardır içerdeyken,terör örgütüne üyelikten suçlanan Sabahat Tuncel,kaçma riski yok diye serbest bırakıldı.
25 Aralık 2012 . 1 Polemik . Ankete Git . 2 üye beğendi
erdemata: Hiçbir dönemde atatürk ilke ve inkilapları bu kadar hiçe sayımadı milli duygularla bu kadar çok oynanmadı...
2 Ocak 2013 . 1 Polemik . Ankete Git . 1 üye beğendi
sender: 10 yıl degil türkiyenin gelmiş geçmiş en başarısız hükümeti...Atatürk 10 yılda Türkiyeyi savaştan çıkartmış kalkındırmış osmanlının borçlarını sıfırlamışdı..akp de 10 yılda Cumhuriyetin tüm mal varlıklarını satmış ve ülkeyi ve tüm milleti borç batagına sokmuştur...ve terörle ilgili olarak apo denen caninin affedilmesine ve ülkenin bölünme sürecine kadar gelmiştir..
11 Ocak 2013 . 1 Polemik . Ankete Git . 4 üye beğendi
kahramantürk: Türkiye'nin gelmiş geçmiş en başarılı hükümeti olan Ak Parti Hükümeti'nin sadece cumhurbaşkanını halkın seçmesini sağlaması bile icraatları ve ufku açısından bir fikir verebilir.Bakmayın bazılarının her icraatı eleştirip hakaretler dizmesine.Onlar yetişemedikleri üzüme koruk demeye devam edecekler, kıyamete kadar...
3 Nisan 2012 . 1 Polemik . Ankete Git . 2 üye beğendi
Anketi oluşturan üye: Pollemik.com . 29 Mart 2012