Anket Sitesi

Anket Sonuçları

Türkiye Futbol Federasyonu'nun Fenerbahçe maçına ''Yüce Atatürk'' yazılı tişörtlerle çıkan Fethiyespor'u PFDK'ya sevk etmesi hakkında ne düşünüyorsunuz?

%67,6Yanlış buluyorum
%23,5Doğru buluyorum
%5,9Şöyle ki;
%2,9İlgilenmiyorum/Fikrim yok
Ankete Katılım: 34 üye
Anketi Paylaş:
Anketi 4 üye beğendi

Ankete Yazılan Yorumlar

İstanbullu34..-: İdari olarak t-shirt'te ne yazdığı önemsizdir.PFDK'ya sevk doğrudur,ceza çıkmamıştır.Ceza çıkmamasıda doğrudur..
7 Ocak 2014
WiNdFaLL: Doğru buluyorum.Sporun siyasete karıştırılmaması gerek..
30 Aralık 2013 . 1 üye beğendi
baltam: Drogba ve Eboue de PFDK'ye sevkedildi. Yıldırım Demirören yeter diyorum!
15 Aralık 2013
servetcembar: Yazsana ''yüce tayyeap'' diye,ne şaşırıyorsun be Fethiye'm...
13 Aralık 2013
Cilveli: Ceza vermemişler.Herhalde tarihe adları bu kara lekeyle geçmesin diye vermediler.Çünkü devran döner :) Bugünün Egemen Bağış'ı ne Atatürkçüymüş zamanında ah ah :)
10 Aralık 2013 . 4 üye beğendi
pırıl_pırıl: Takıma ceza verilmedi fakat bu hareketin amacını da anlayamadım. 10 Kasım filan mıydı o tarih bilmiyorum. Değilse amaç neydi? Reklam mı, ne? Ben bunu Atatürk'ü alet etmek diye nitelendiriyorum.
10 Aralık 2013
dpd06: Kural gereği futbolda siyaset olmayacaktı ya hani, e bu düpedüz siyaset olmuş, kurallara uygun bir durum sanırım o şikayet amma haklı mı o tartışılır.
9 Aralık 2013 . 1 üye beğendi
ibrahimpekin: Karşıyaka destek çıkmış, antrenmana Atatürk tişörtleriyle çıkarak. Tebrik ediyorum. Duyduğuma göre Fethiyespor'un cezasını da Fenerbahçe taraftarı karşılayacakmış. Doğruysa onları da tebrik ediyorum. Ben ortamı gerecek yada siyasi bir çıkara, kavgaya yol açacak bir unsur olarak görmedim Fethiyesporlu futbolcuların bu hareketini. Ama amaçları ne olursa olsun, Rabia işareti yapanlardan kayırılmaları doğru da değil.
9 Aralık 2013 . 1 üye beğendi
anafor: Doğru buluyorum tabi, sen çık izinsiz Atatürk yazısıyla siyasi propaganda yap. Mısırda kardeşlerimiz ölürken :((( Rabia falan yazsanız hadi neyse.
8 Aralık 2013 . Polemikleri Oku . 7 üye beğendi
onewaywind: Artık Atatürk demek suç oldu şu ülkede. Böyle bir saçmalık olur mu? Bazı futbolcular rabia işareti yapar ceza almaz. Bazıları da ülkemizin kurucusunun adını yazar disipline sevk edilir. Durmak yok uyumaya devam!
8 Aralık 2013 . 6 üye beğendi
Anketi oluşturan üye: keremege . 8 Aralık 2013